Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Прекъсва когато си поиска.

  1. #31
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by sciiv View Post
    абе закарай я на една диагностика ще си спестиш доста нерви докато се опитваш сам да си я оправиш,от доста работи може да е
    Те на нашите ,колега,вече май и Сатаната не може да направи диагностика,щото са така забатачени,че....
    Ама тамън се замислих по "дългия " ти пос за вентилатора и тока и прочетох,как колегата си е решил въпроса.По принцип си прав,защото вентилатора дърпа доста ток и пада,който създава може да прави точно описаните простотии.
    Извода е - не четеме!
    Писано е толкова много за окислени и нагорели кабели , че просто сме си за бой!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #32
    Алфист lachezar's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    19

    Default

    Здравейте отново. Нямах време а пък и в тоя студ не ми се занимаваше с колата. Преди два дни си смених радиатора на парното и сега голям кеф-става баня за нула бройки.Покарах е два дена и пак започна с простотийте. Изчетох всички стари теми за 33 но все пак искам да чуя и вашето мнение. Когато загрее 80 гр. започва да ми премигва лампата на маслото. Филтъра и маслото са на 1000к и явно работата отива на лагери. Та въпроса ми е от кои магазин да търся да не купя някакви боклуци. Колата е на 175 000км и върви идеално не се чуват шумове от двигателя и се надявам вала да е запазен но вие кажете дали ще иска шлайф.
    Алфа156, 33.

  3. #33
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by lachezar View Post
    Здравейте отново. Нямах време а пък и в тоя студ не ми се занимаваше с колата. Преди два дни си смених радиатора на парното и сега голям кеф-става баня за нула бройки.Покарах е два дена и пак започна с простотийте. Изчетох всички стари теми за 33 но все пак искам да чуя и вашето мнение. Когато загрее 80 гр. започва да ми премигва лампата на маслото. Филтъра и маслото са на 1000к и явно работата отива на лагери. Та въпроса ми е от кои магазин да търся да не купя някакви боклуци. Колата е на 175 000км и върви идеално не се чуват шумове от двигателя и се надявам вала да е запазен но вие кажете дали ще иска шлайф.
    Пробвай първо с датчика за маслото,после виж картера да не е подбит някъде.Може и цедката да се е позадръстила.Дано да съм ти помогнал и да не е твоята прогноза.

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  4. #34
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Джорди е прав!
    Провери първо тия неща!
    Колкото за шлайфа!
    Казвал съм го много пъти!
    Ще го кажа пак!
    Нашите са с валове от хром-молибденова стомана!!!!
    Преведено-не се търкат лесно!
    Аз съм виждал валове,дето износват четвърти комплект лагери.
    Моята е за пример.421 000 км и само биелни лагери и охерни пръстрени.
    Преди да предприемеш някоя радикална простотия се допитай до знаеш и коректен човек!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #35
    Алфист lachezar's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    19

    Default

    Днес ще погледна картера а за датчика този по средата до делкото ли е?
    Алфа156, 33.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •