Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52

Thread: dvd и mp3 на 166 ?

  1. #1

    Default dvd и mp3 на 166 ?

    хора, четох четох и преди ако си мислех че знам нещо, сега вече съм сигурна че не знам нищо...искам да сложа двд на новата ми алфичка, а и да може да чете мп тройки, но като чета подобните теми, езика е много технически извисен, грам не ви вдевам от размислите, моля ви да споделите просто дали става на този модел, ако да къде се прави и колко струва, може би имате някакъв опит......иначе има сд чейнджър алфетката ( това май има значение ) тенкю ви предварително

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by alfarist View Post
    тенкю ви предварително
    Данке, ама си приготви над 1000лв. да ти го направят.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #3
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Обърни се или към колегата WhitePower или отиди и попитай в Студентски Град , където разкодират ICS-те до Симеоновско Шосе (там мисля че също монтират). Иначе става със сигурност , но доколкото съм информиран става за няколко дни работа и ~1300лв
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  4. #4
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Интересна тема : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=39048

    Не е евтино , но ефектът е доста добър
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  5. #5

    Default

    да видях го това, но първо нищо не разбрах от това дето си го говорят, второ 1300 лв. не са малко , търсех някаква алтернатива, както и да е...благодаря ви,
    а ако искам само мп тройки да чете без двд-та , пак ли за такива суми си говорим?
    ex alfa romeo 164 td 2.5 '93
    alfa romeo 166 jtd 2.4 '01

  6. #6
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by alfarist View Post
    да видях го това, но първо нищо не разбрах от това дето си го говорят, второ 1300 лв. не са малко , търсех някаква алтернатива, както и да е...благодаря ви,
    а ако искам само мп тройки да чете без двд-та , пак ли за такива суми си говорим?
    Тогава се монтира само една платка и се изкарва изход за МП3-ка примерно или I-Pod и е около 300лв
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  7. #7

    Default

    аха, ясно, 10х
    ex alfa romeo 164 td 2.5 '93
    alfa romeo 166 jtd 2.4 '01

  8. #8
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by alfarist View Post
    аха, ясно, 10х
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  9. #9
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    http://loudlink.eu/webshop/index.php...rd=166&x=0&y=0

    Аз си поръчах за либрата, като цяло работеше със забележки обаче.
    В момента съм им го върнал за тестове/замяна.
    Скоро ще знам и ще дам отзиви. Като цяло поддръжката е на ниво и обръщат внимание на клиента.
    Модела за моята беше анонсиран преди 2 месеца така - бъговете не ме учудват.
    За 166 си е от доста отдавна и се надявам всичко да е ок.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  10. #10
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Бъгове колкото искаш
    166 2.4 JTD

  11. #11
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Хмм,
    Я сподели какви грижи има при 166 ?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  12. #12
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Най-дразнещото е, че понякога забива. Върви си например седемнайста песен, свършва и изписва осемнайста, но просто мисли 10-15 секунди и пак се връща на седемнайста, но и тя вече не иска да тръгне, и си остава забило така, и това се оправя само, ако изкараш и пак вкараш картата.
    Когато сменяш песните ръчно зацепва първата секунда, после спира, после пак само секунда (или даже част от секундата), така три-четири пъти и тръгва вече нормално. Тия бъгове се случват доста рядко.
    Превъртането не работи, защото или не можеш да го спреш - махам пръста от копчето, но продължава да си е на бързи обороти - или само издава онова специфично цъкане когато превърташ CD, но всъщност песента си върви на нормална скорост. Таймера на песните също не работи, защото върви 01, 03, 07, 11, 17.... Тия двата са постоянни.
    Ще направя един клип да онагледя написаното.
    166 2.4 JTD

  13. #13
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Бре... и чудо, мислех че при 166 всичко ще е изпипано.
    Фърмуеър да си слагал нов ?

    Като допълнение към цитата.
    Проблема с ефекта на надран диск се появяваше дори и при файлове без грешки. Било то с променлив битрейт или фиксиран. Направих запис от звука в колата и го пратих на поддръжката им и тогава ме помолиха да им го изпратя обратно.

    Ще си копирам това което съм писал в Ланча форума

    За момента отзиви от Лоудлинк-а

    +
    1. Добър звук

    2. Запазваме си оригиналният контрол

    3. Доста песни се събират на 4 ГБ карта

    -
    1.Забелязвам проблеми при възпроизвеждането на MP3 с променливо качество (VBR) Ефекта е пауза от 3-4 сек. Не съм задълбавал все още, но проверих проблемните мп3-ки и установих липсващи кадри в тях.

    2.Рядко но се появява ефект на надран диск - секундно прескачане със замазване на звука , съвсем същото можете да чуете при надрано аудио ЦД.

    3. При достигане на песен 20+ от някоя директория , при опит да сменя следваща песен ме прехвърли на последната песен в директорията ( вместо от 20 да скочи на 21 ме прати на 97) После от 97-ма нямаше проблеми да се върна назад до 50 примерно.

    По точка 1 и 2 мисля че не му е изпипан алгоритъма за корекция на грешки.
    По т.3 възможно е и самият ИЦС да не може да се орпави коректно с големият брой песни на един "диск"


    Не знам с каква версия съм на фърмуера, но софтуера Лоудлинк Експлорър има опция да сваля фръмуер от сайта им. Беше ми свалил в главната на картата един бин файл но не пишеше ревизия и го инсталирах,

    Не видях да има нова версия на фърмуера на самият сайт, то и този продукт е доста нов де.
    Като съм по-свободен ще гледам да пиша на поддръжката им да видя какво ще отговорят.

    За момента моята препоръка е да не бързате да си поръчвате( все пак струва една шапка пари, и се очаква да работи безпроблемно ), поне докато не получа отговор и не изчистя проблемите при мен.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by alfarist View Post
    хора, четох четох и преди ако си мислех че знам нещо, сега вече съм сигурна че не знам нищо...искам да сложа двд на новата ми алфичка, а и да може да чете мп тройки, но като чета подобните теми, езика е много технически извисен, грам не ви вдевам от размислите, моля ви да споделите просто дали става на този модел, ако да къде се прави и колко струва, може би имате някакъв опит......иначе има сд чейнджър алфетката ( това май има значение ) тенкю ви предварително
    Не се занимавай с това което четеш по-долу. Прекалено скъпо излиза и не се знае какъв е крайния резултат. Моя съвет е да продадеш тъпия чейнджър отзаде и с парите да си помогнеш за това.

    http://img683.imageshack.us/img683/3789/dsc03653.jpg

    Маха се жабката отгоре която е. Прави се корпус който да се постави на нейно място и да се събере желания плейър който искаш да си купиш и това е. Вече зависи от майстора как ще ти го направи и дали ще го облицова така както трябва за да не се различава от таблото. И ще минеш под 500 лв. даже.

  15. #15
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Маха се жабката отгоре която е. Прави се корпус който да се постави на нейно място и да се събере желания плейър .
    И губиш каквато и да е линия и естетика на таблото......

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •