Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 140

Thread: Искам замерка с 2.4 джтд(320и Е46)

  1. #31
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by lulin racing View Post
    Ако е читава 320-та 70% от алфите в тоя форум ще й гледат задния номер само да ви кажем
    И как ги сметна тея 70%
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #32

    Default

    Колеги аз съм се дърпал 2.0 16V 150kc със такова бмв 320CI но пича на които е бумера каза че е 170кс мотора не е 2.0 ами е 2.2 или 2.3.... имаше и шпер и ме дръпна на старта и ускори доста по бързо от мен. Но в последствие го настигнах. Същото бмв се е дърпало със 159 2.4 жтд и пича каза че по нанадолно алфата го е била, но на равното била омекнала аз бих се пробвал със бмв 320 което е 150кс и без щпер защото и аз нямам смятам че алфата 2.0 16 ще е победител срещу обикновенна 2-ка бмв

    П.С. Нямам чип... колата ми е напълно стокова
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  3. #33
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by lulin racing View Post
    Ако е читава 320-та 70% от алфите в тоя форум ще й гледат задния номер само да ви кажем

    Ти трябва да си приятел на Виктор с черната Алфа ГТВ(турбо)Ако помниш Виктор се дърпа с една Калибра и я би с един камион до 220км/ч!!!!!Колата е на мой приятел и в момента БМВ-то на 200км/ч е 2-коли пред Калибрата!За тези които са ходили на Бояна от светофара на Адидас до ОМВ-то,от място правя 190км/ч(по електронен километраж)!!!

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Не знам,защо си мислиш,че твоето мнение е някво меродавно...и,че едва ли не ти си единствения дето знае аджеба кво е гонка и кво е истинска драг кола!Нищо лично,просто навсякъде чета твои изказвания и те ме убиват.От това което чета Бимбо наистина се държи съвсем прилично и съм напълно съгласен с Венци,че прекалявате!Това,че кара БМВ,не го прави по-лош.И аз карам,изяжте ме...
    Ти чел ли си изказванията му?
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=42062&page=6 #89

    Не го казвам всичко това да се заяждам, ама просто ми е пределно ясен човека и давам съвет да не се занимавате с такива хора. Попадал съм на подобен индивид от Русе на който алфата му била 200 к.с. фабрично турбиниран туйн спарк и тн. Сам можеш да се сетиш колко е било вярно всичко това.

    ---------- Post added at 09:09 ---------- Previous post was at 09:07 ----------

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Аз лично неискам никой да ме взима насериозно,просто искам да се замерим,а относно Roman,моя приятел каза,че те чака с неговата Алфа,да видиш бисерите как вървят,парите са задължителни!!!!!!До Русе неможем да дойдем,но да знаеш,че предложението е налице нон стоп(което означава,че когато и да се видиме ще се дръпнем)Колегите от форума ще се обедят за какво става въпрос само да се видим!!!!!!С добро!
    Приятеля ти като иска да се пуска с мен е редно той да дойде. Нали той отправя предизвикателствата за пари.

    П.С. Приятеля ти с летящата на керосин алфа истински ли е или въображаем?

    ---------- Post added at 09:10 ---------- Previous post was at 09:09 ----------

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    И как ги сметна тея 70%
    Съди по неговата. За БЪРЗО БМВ от това което съм видял досега, можем да си говорим от 2.5 и нагоре.
    Last edited by RoMAN; 24-12-2009 at 12:15.

  5. #35
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Ама наистина нещо изобщо не съм ти приятен!!!Ако искаш изчакай да се запознаеме с колегите,и да ме преценят що за човек съм и тогава давай мнения за въображаеми приятели и коли!Със сигурност ще викна приятеля ми с Алфата и някой пич от форума(ако иска разбирасе)ще се повози и ще си каже мнението!Немисля,че си прав.С на Flame Алфата гледа ли клипа???,да беше дал мнение поне!!!!!!Тук има много свестни хора и ще се радвам да изсъхне по скоро та да се запознаем и подърпаме!!!!!

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Ама наистина нещо изобщо не съм ти приятен!!!Ако искаш изчакай да се запознаеме с колегите,и да ме преценят що за човек съм и тогава давай мнения за въображаеми приятели и коли!Със сигурност ще викна приятеля ми с Алфата и някой пич от форума(ако иска разбирасе)ще се повози и ще си каже мнението!Немисля,че си прав.С на Flame Алфата гледа ли клипа???,да беше дал мнение поне!!!!!!Тук има много свестни хора и ще се радвам да изсъхне по скоро та да се запознаем и подърпаме!!!!!
    Шефе, нямам лоши чувства към тебе. Напротив даже много ме забавляваш и разсмиваш, но не мисля че си този за който се представяш Как може да кажеш, че сипвате керосин в дизелака или че 1.9 дигал над 240 с power box. А това последното, че не си знаеш даже и двигателя просто нямам думи. Според мен си някое хлапе или просто човек който има нужда от хапчета ( Естествено има и вариант просто да не знаеш какво говориш). Айде спирам да пиша, че да не се засягаш повече и колегите да не си мислят, че се дракам. Пусни се с някой от тях и да видим какво ще кажат.
    Last edited by RoMAN; 24-12-2009 at 12:47.

  7. #37
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Шефе, нямам лоши чувства към тебе. Напротив даже много ме забавляваш и разсмиваш, но не мисля че си този за който се представяш Как може да кажеш, че сипвате керосин в дизелака или че 1.9 дигал над 240 с power box. А това последното, че не си знаеш даже и двигателя просто нямам думи. Според мен си някое хлапе или просто човек който има нужда от хапчета ( Естествено има и вариант просто да не знаеш какво говориш). Айде спирам да пиша, че да не се засягаш повече и колегите да не си мислят, че се дракам. Пусни се с някой от тях и да видим какво ще кажат.

    Абе човек ти можеш ли да четеш??????????????????????Алфата е 2.4джтд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Правена е в Италия!В форума има колеги които им пратих снимката с превъртяния километраж!Къде ги четеш тия неща незнам?????????????????

  8. #38
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    34
    Posts
    959

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Ти чел ли си изказванията му?
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=42062&page=6 #89

    Не го казвам всичко това да се заяждам, ама просто ми е пределно ясен човека и давам съвет да не се занимавате с такива хора. Попадал съм на подобен индивид от Русе на който алфата му била 200 к.с. фабрично турбиниран туйн спарк и тн. Сам можеш да се сетиш колко е било вярно всичко това.

    ---------- Post added at 09:09 ---------- Previous post was at 09:07 ----------



    Приятеля ти като иска да се пуска с мен е редно той да дойде. Нали той отправя предизвикателствата за пари.

    П.С. Приятеля ти с летящата на керосин алфа истински ли е или въображаем?

    ---------- Post added at 09:10 ---------- Previous post was at 09:09 ----------



    Съди по неговата. За БЪРЗО БМВ от това което съм видял досега, можем да си говорим от 2.5 и нагоре.
    Ходи хвърли две лопати въглища в печката и ходи да се возиш! Щом казваш може би може да се съди по моята,но поне аз непретендирам нищо
    Last edited by lulin racing; 24-12-2009 at 15:11.


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  9. #39

    Default

    ш алоу, я по-спокойно, ако ще да си мисли, че кара вейрон човека, не всеки е длъжен да разбира па макар и малко от коли

    рядко има толкова възпитани посетители, така че се дръжте и вие подобаващо и с уважение както отсрещната страна

    като се постопли и мен ме бройте

  10. #40
    Ламер и то от класа mladfen's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    45
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by 1912 View Post
    едно време неможахме да замерим сега с комби ли си ?
    хехе
    искаш ли с една печка 1,9жтд 147 ца
    Винаги съм готов за стартчета, виж на теб кога ти е удобно, и така......
    Напиши нещо за колата да знам поне за каква точно моторизация си говорим.
    Да сега съм с комби но доста прилично си върви дори една идея повечко от седана.
    Пусни ми ЛС като се разберете с печката, аз мога по всяко време.
    Last edited by mladfen; 24-12-2009 at 15:26.
    Вижте на какво ни направиха нашите "БРАТЯ"
    ПОЛ РОШЕ: „Мощноста най-вероятно бе около 1400кс, но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280кс” - BMW М3 87г.
    LPG

  11. #41
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Ето ви още едно клипче от колегата Бимбо... Защото ми се струва че много хора са го пропуснали...

    Алфата е 1.8 8в на Ники(Flame)
    http://vbox7.com/play:9872777b


    А по темата...тия дни го дават топло...Вярно че са празници и че много хора липсват от Сф, но няма ли някой друг да се замери с БМВ-то?
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  12. #42

    Default

    Аз също съм навит да се дръпмен с бумера, даже има 3 коли дет са навити на ластик. алфа, бмв и ауди .
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  13. #43
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    За замерките,не е важно,че е топло,а да е сухо!!! Сухо ли е няма проблем!!!Говорихме си с Роман и се разбрахме,на тема коли,сега пичагата чака резултати,да направим така и да се съберем един хубав ден,на Бояна и да се дърпаме,че аз съм семеен с малко едномесечно пухче и жена ми не е очарована от това което правя!!!!!(Мъж под чехал!!!!!!!!!)Нали се сещате,че е хубаво да почиваме между гонките,че ще ми отиде съединителчето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Имам впредвид ако са много коли,все пак аз съм един а вие 1............хиляди!!!
    Last edited by Bimbo; 24-12-2009 at 17:38.

  14. #44
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    34
    Posts
    2,604

    Default

    Дай да те пусна аз с примерката...
    2л 150кс с един колектор 4-2-1 и тва е...смятам, че ще се получи интересно...до 2ра
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  15. #45
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Човек ще ме издухаш като куцо пиле домат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:12 ----------

    Хора,че ще се дърпаме ще се дърпаме това е ясно,искам да ви пожелая весели празници,да сте близо до любимия човек и най-важното да сте живи и здрави!!!!!!!!!!!!!!!!!Весела коледа!

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •