Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: !!! ШУМИ СЕ ВРЪЩА ВЪВ ФОРМУЛАТА ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ!!!

  1. #31
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Може ли да ми кажеш защо спориш като не си запознат явно въобще с моторспорта?

    Към темата Браун ГП или както му е новото име на отбора си е бил винаги английски отбор. Прост пример... Абрамович като купи Челси да не би да са станали Руски отбор. Незнам какъв пример да дам защото е абсурдно.
    Не го разбирам това, ти какво си мислиш че като се направи "нов" отбор във формула едно се строи нов завод, нови тестови бази, леярни... цехове, сгради и т.н????? Как си го представяш?

    На базата на Макларън съм ходил лично
    Нито ме знаеш,нито ме познаваш и в тази връзка ми е особено любопитно да разбера как аджеба ги направи тези си умопомръчителни заключения драги ми Нено...

    Колкото до темата:

    1.Нямам нужда от примерите ти, поради простата причина, че Мерцедес съвсем скоро придобиха бившия отбор на Хонда прекръстен по-късно на Браун Гран При и е въпрос на време Щутгарците да го германизират тотално, както вече направиха с пилотите

    2.Това, че базата им била в Англия в никакъв случай, не означава, че са Английски тим приятелю и веднага този път аз ще ти дам 1 съвсем прост пример:

    Базата на Тойота се намира в "Cologne", Germany...е според теб Тойота е немски отбор така ли...?!

    3.Mоже и на базата на Луис Армстронг на Луната да си ходил и това пак да не означава абсолютно нищо!
    Last edited by ЗМЕЯ!; 27-12-2009 at 02:02.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #32
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Хил съветва ФИА за отношението й към Шумахер

    През 2010 г. ФИА трябва да бъде изключително внимателна в отношението си към Михаел Шумахер, за да избегне обвинения в пристрастност, твърди Деймън Хил.

    Завръщането на седемкратния световен шампион във Формула 1 през следващия сезон предизвика порой от изказвания на негови колеги и опоненти от близкото минало. Тук може да бъде включен и един от най-изявените му съперници от средата на 90-те години - Деймън Хил, който наскоро обясни:

    „Винаги е имало подозрения, че Шумахер е леко фаворизиран от ФИА. Считам, че сега федерацията трябва да бъде изключително внимателна и да не допусне да се появят отново подозрения, че Михаел е привилегирован спрямо другите през следващия сезон."

    Наред с това Хил подчерта, че в момента ситуацията е още по-сложна, защото наскоро за президент на ФИА бе избран не друг, а Жан Тод. Именно французинът бе шеф на екипа на Ферари, докато Михаел се състезаваше за Скудерията и двамата са изключително близки приятели.

    Ейййй как не спря толкоз години тоя зъл Демон да плюе по адрес на Шуми...неможа да преглътне завалията факта,че именно Миши сложи край на иначе така жалката му кариерица във Ф1...

    източник: www.clubs1.bg
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •