Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Не пали?Блъснах заек.

  1. #16
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by syrdjon View Post
    дай малко повече инфо щото аз не блъснах нищо а просто отказа да пали както си седях в кафето излизам и пръц* няма палене акумолатор нее бензин нее свещите смених щото като видях старите и се уплаших къде точно е това реле бушона за помпата знам къде но релето ? ? Alfa 156 1.8 99г

    като дадеш на контакт чуваш ли бензиновата помпа да работи?

  2. #17
    започва да се пристрастява syrdjon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Козлодуй
    Age
    40
    Posts
    39

    Default

    Вече разбрах че е бензиновата помпа ФЕРАРИСТ с теб говорих по телефона снощи днес ще ти дам инфо за помпата изгоряла е ама покрай нея си смених и свещите мн е лошо да живееш в малък град убедих се вече .... вече 3 дена съм като болен без "Убавицата"
    Last edited by syrdjon; 09-01-2010 at 09:45.

  3. #18
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    взимай направо нова помпа,няма смисъл да взимаш на старо,апък и на новата ще ти дадат няколко години гаранция и ще дишаш спокойно

  4. #19
    започва да се пристрастява syrdjon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Козлодуй
    Age
    40
    Posts
    39

    Default

    За съжаление нямам в момента 300 лв излишни и ще карам с втора употреба

  5. #20
    Младши алфист alexbest's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    24

    Default

    ами релетата се намират пред акумулатора под един черен капак на които пише кое за какво е.аз смених две червени едното е за помпата в резервоара а другото е за електрониката на двигателя
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  6. #21
    започва да се пристрастява syrdjon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Козлодуй
    Age
    40
    Posts
    39

    Default

    Пробвах го този номер с релетата просто незнаех кой точно маркуч да извадя да видя дали хвърля бензин помпата след като го намерих кой е установих че тя е починала :d трябваше да изкормя цялата задна част седалки багажник за да я извадя .... е....и случката

  7. #22
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    на един ориятел на пежото му се прецака помпата,най интересното е,че като я изкараш да се изтече бензина и пак я вкараш колата пали и караш колкото искаш,обаче загасиш ли я отиде...

  8. #23
    започва да се пристрастява syrdjon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Козлодуй
    Age
    40
    Posts
    39

    Default

    Толкова почна да ме дразни тая кола че.... незнам сега и централното отказа нито от ключа нито от алармата пфууу сега трябва и на него проблема да му търся ... пежо това за мене нее кола

  9. #24
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    и аз му казах да и мятам важето и на вторични,ама не си я дава.Но върви адски добре пежото 2.0 115 мисля,че е.Не сме се пускали,но имам чуството,че ще ме дръпне на късо...

  10. #25
    Младши алфист alexbest's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    24

    Default

    ферариста наистина дизела е лудница с тия налягания и обратни вразки ама ко да се направи, няма проблеми никои няма да ти се кара нали заради това си пишем тука да си разясним някои работи не да се караме.......а пък по горе бях писал за заека вече...........кило и половина кървавица ама още не сме я изяли
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  11. #26
    започва да се пристрастява syrdjon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Козлодуй
    Age
    40
    Posts
    39

    Default

    запали най сетне като самолет е с тея нови свещи :P

  12. #27

    Default

    колега каде се намира точно тожа реле за което гожориш.аз сьщо имам сщиа проблем ако можеш да ми кайеш.мерси предварително.

  13. #28
    започва да се пристрастява syrdjon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Козлодуй
    Age
    40
    Posts
    39

    Default

    ами аз намерих само отпред до акумолатора онези бушони ли са релета ли са незнам, друго не съм и търсил. Свали си пластмасовия капак на двигателя, и ще видиш един маркуч дето идва от резервоара, ако не хвърля бензин не разглобявай повече , мисли за помпа, ако не можеш да се оправиш 0885004506, ще ти кажа какво и правих на мойта и с каквото мога ще помогна .
    Last edited by syrdjon; 29-01-2010 at 09:15. Reason: spe4elist

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •