Page 19 of 20 FirstFirst ... 917181920 LastLast
Results 271 to 285 of 293

Thread: BMW vs Alfa Romeo

  1. #271
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Абе на Миро кувето има чип от извънземните,ей вие изтрещехте с тоз Лукойл,от колко часа сте там,мога да мина и аз
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  2. #272
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Ако не знаеш Слави, питай Мето на Гиги за QV то да ти разкаже.
    За на Гиги КуВе-то знам,но немисля,че всяко има такъв вървеж.Какво ще кажеш?


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  3. #273
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Венци замери се ако можеш с Джиджи,със соф_бг,със узунов и виж как вървиш с тях сега,че гледам урганизирате нещо,а аз съм зает както ти казах!!!!!
    Аз знам как вървя с тях...за това и нямам желание да се пускам Ама нали ти искаш сверка....

    Quote Originally Posted by Crazy_Element View Post
    Добри гонки сте си спретнали, много ме е яд , че не съм от Сф, иначе 156 1.8 пада доста от 155цата, Венци само чипче ли имаш да не криеш и нещо друго? И като гледам се дърпаш с 95 бензин, незнам аз като сложих 98 с добавка колата почна да бяга доста повече...

    P.S. И нали имаше нещо от рода , че след чип е препоръчително да се кара с високооктанов бензин?
    Еми капака и багажника ми бяха отворени...Нито филтри, нито да съм бил разкостен нито нищо...Генерацията ми е някаква стандартна на 50мм много е тъничка...И плочката на газста и самата бутилка се виждаха....Както казах моята кола не е извънземна просто това е нормалния вървеж на 155 2.0 8 в

    Ами за бензина е така препоръчително даже задължително ама и с 95 нищо не става- чукам на дърво...Все още не мога да установя дали върви толкова добре заради бензина 95 или защото я карам вече 3ти ден на бензин...Сега като свърши 95цата ще налея 100 и ще видя....До тогава незнам какво да си мисля за горивото и вървежа...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #274
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Аз знам как вървя с тях...за това и нямам желание да се пускам Ама нали ти искаш сверка....

    Е ти нали се сещаш ако е така аз къде отивам!!!Все пак виж дали има разлика и ми пиши да знам като съмс вободен с каква нагласа да идвам!!!

  5. #275
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Аз знам как вървя с тях...за това и нямам желание да се пускам Ама нали ти искаш сверка....



    Еми капака и багажника ми бяха отворени...Нито филтри, нито да съм бил разкостен нито нищо...Генерацията ми е някаква стандартна на 50мм много е тъничка...И плочката на газста и самата бутилка се виждаха....Както казах моята кола не е извънземна просто това е нормалния вървеж на 155 2.0 8 в

    Ами за бензина е така препоръчително даже задължително ама и с 95 нищо не става- чукам на дърво...Все още не мога да установя дали върви толкова добре заради бензина 95 или защото я карам вече 3ти ден на бензин...Сега като свърши 95цата ще налея 100 и ще видя....До тогава незнам какво да си мисля за горивото и вървежа...
    Хах, незнам дали само чип има, така като ти гледам клипчетата доста прилично ти бяга колата за 8в, абе да те радва колата пък какво е правено по нея няма значение.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  6. #276
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default re

    Сори момци ама аз съм още в бокса....утре ще съм на линия.
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  7. #277
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    ...
    Ти ела с 2.5 да се пробваме с теб
    Ааа,това ще е нещо по-интересно Турбо vs атмосферка! И снимайте по възможност
    че имам някакви наблюдения спрямо 2.5 В6
    146 Turbo

  8. #278
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by lulin racing View Post
    За на Гиги КуВе-то знам,но немисля,че всяко има такъв вървеж.Какво ще кажеш?
    Да бе ма на Миро Кувето,май върви повее от на Гиги

    П.С.Ако организирате пак голяма среща с мноооо народ,мое да мина с кораба майка да ви погледам
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #279
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Да бе ма на Миро Кувето,май върви повее от на Гиги

    П.С.Ако организирате пак голяма среща с мноооо народ,мое да мина с кораба майка да ви погледам
    А ти па как предценяваш кое върви повече като през живота си не си могъл дакараш бързо, камо ли да предценяваш
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #280

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Ти ела с 2.5 да се пробваме с теб
    О, задължително, но на тоя етап само двойката върви така както ми се иска, 2.5 има още къде да се пипне, макар че го юркам в рамките на поносимото - все пак ако ми се скапе скоростната, трябва да ода до Англ директно, докато с другата такива кахъри нямам......стане ли готово за ръчка, ти си първия.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #281
    Rosso Corse Wolfy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София / Дупница
    Age
    38
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by Crazy_Element View Post
    Хах, незнам дали само чип има, така като ти гледам клипчетата доста прилично ти бяга колата за 8в, абе да те радва колата пък какво е правено по нея няма значение.
    Колега, нито по колата на Мимо, нито по моята има нещо различно от чип тунинг и изнесена тръба за по-студен въздух отвън. А и трите коли (включвам и VFTI) вървят почти наравно... Дори в момента колата на Венци не показва пълния си потенциал и е леко зад другите две...
    Интересна ще бъде сверка и с 155 2.0 16V TS
    Бивши: 155 2.5 V6, 156 2.4 JTD 150, 166 FL 2.0 CF3
    Настоящи: 155 2.0 8V - първата любов + 155 2.0 16V донор + 155 2.5 V6
    Thank you, VFTI, thank you!

  12. #282
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by Wolfy View Post
    Колега, нито по колата на Мимо, нито по моята има нещо различно от чип тунинг и изнесена тръба за по-студен въздух отвън. А и трите коли (включвам и VFTI) вървят почти наравно... Дори в момента колата на Венци не показва пълния си потенциал и е леко зад другите две...
    Интересна ще бъде сверка и с 155 2.0 16V TS
    Или с 156 2.0 с чип.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  13. #283
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Wolfy View Post
    Колега, нито по колата на Мимо, нито по моята има нещо различно от чип тунинг и изнесена тръба за по-студен въздух отвън. А и трите коли (включвам и VFTI) вървят почти наравно... Дори в момента колата на Венци не показва пълния си потенциал и е леко зад другите две...
    Интересна ще бъде сверка и с 155 2.0 16V TS
    Еи....
    Недеи да лъжеш!!!!Аз и тръба нямам
    Явно трябва да си сложа де...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  14. #284
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Еи....
    Недеи да лъжеш!!!!Аз и тръба нямам
    Явно трябва да си сложа де...
    Ама имаш китайски спортен филтър на 20хил км...А ти кажи на бензин или на газ се пускаш, че да не само глупости да си говорим колко много вървим

    155 2.0 8v с чип срещу 156 2.0 с чип смятам че ще са на кантар или лека преднина на 156цата или на 155цата
    Съдя по мои стари гонки когато бях без чип и съм се пускал с 156 2.0...и бяхме на кантар или една идея преднина на 156...както казвам и по-надолу без да знам състоянието на 156...

    Иначе последната гонка с 156 2.0+ чип срещу моята беше отразена в една друга тема. Смятам че бяхме на абсолютен кантар до 100-110км. и нагоре може би 156цата издърпваше, но тогава нямаше как да проверим....А по-късно пък мимоузунов напълно натоварен вървеше наравно с мен(аз бях напълно празен)...та от там си правя изводи че би трябвало легендите да са по-бързи...А ако 156ца е със заминал дебитомер(а то няма здрав дори да е нов) още повече няма шанс

    Ауеее ебаси сложното разсъждение, ама съм с една мисъл за 155 и вече според състоянията на колите и моментната им работа..... ей го и моята не вървеше до петък, ама се развървя след още 3 дни каране на бензин....Абе капризна работа

    П.П Опитах се да съм максимално обективен
    Last edited by VFTI; 13-01-2010 at 11:02.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  15. #285
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default ре

    За довечера има ли мераклии за среща на караулката към 21:00-21:30?/
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

Page 19 of 20 FirstFirst ... 917181920 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •