Page 9 of 20 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 293

Thread: BMW vs Alfa Romeo

  1. #121

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Приятелю та нали за теб говоря на теб ти отказах стартче,съжалявам АДСКИ МНОГО!Пичага си много,то и стана един сапунен сериал,то се оказа,че Миро е приятел на мой много добър приятел и т.н и се поядосах на дизелаците и то стана.....!Извинявай още един път!!!Беше удоволствие да се запозня и с теб и с Бобо и Джиджи и Миро и с всички!!!!!А относно гонката като гледам как вървиш с Радо щях да те бия доста сериозно,но обещавам да ти се реванширам!!!!!
    То и аз му обещавам другия път да го бия И за гонка между теб и него му казах че може да има ядове. Както ти казах и за миро какво ще стане. Имам доста добра преценка за това кой как върви. И с gigi i fnt имам предвиждане, ако помниш.
    Last edited by thecleaner; 09-01-2010 at 02:07.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  2. #122
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    тия с легендите бяха всички до един на 185/60/14... ЧИИТЪРИ само аз перкам с някви високи 14-ски
    да не споменавам хората с 205/55/16...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails razlika_gumi.JPG  
    Last edited by Furious 155; 09-01-2010 at 02:18.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #123
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    То и аз му обещавам другия път да го бия И за гонка между теб и него му казах че може да има ядове. Както ти казах и за миро какво ще стане. Имам доста добра преценка за това кой как върви. И с gigi i fnt имам предвиждане, ако помниш.
    Приятелче което е така така е не споря,само искам да видя как ще вървя с gigi i fnt,за да добия ясна представа!!!!!

  4. #124
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Бимбо разбирам те Приоритет трябва да са ти нафтите, защото и на мен ми е ясно че има многооо голям шанс да падна. Той Радо също ми каза, а той ги знае нещата Тааа прави си приоритетните гонки, пък когато имаш желание и се засечем пак ще ги дръпнем за спорта


    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    И накрая кво стана,БМВ срещу Алфа,3-4 гонки.А Венци пак е изкъртил положението и е направил 10.Чак е махнал плочката!Венци,бате чух те как изрева като тръгна и тръпки ме побиха Имам страх от Легенди...

    Ей...ама и теб те достраша налиииии Ама и аз гледах да не те натискам за гонка, за да не се разочароваш Нормално е да имаш страх от легенди 155!!!!..то мен ме е страх като се возя ама стискам зъби..... ((особенно след 140km. е ужас вътре ))

    Иначе много съм доволен от моята кола...Ей го пак 15старта гонки, а е чук(само едни носачи пак трябва да сменям)...Пу пу още 3 години ако ме изкара с това каране и ще умра щастлив

    П.П После ще си едитна мнението и добавя още клипове, освен ако не се затрупа много темата
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  5. #125

    Default

    Баси как ме е яд.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #126

    Default

    Помръзнахме,пихме по едно сокче в хепито и се прибрахме
    Поне се видяхме с някой приятели.
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  7. #127
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Еее не лъжете бе имаше и едно бмв 325 май дет ми скочи на мен заедно с на един приятел дизеловия голф дето бил над 200 коня та ГТВ-то ги оставило в точка нещо

    Имаше и гонки с два мноого бързи пунтака и резултата беше сцепление 0 И двата пунтака са много бързи и мисля че моя пунцер в тоя му тежък вид на летящи стартове ше пада яко за старт от място на 400 метра нямам идея кво ще става и нямаше и как да се пробва Та с пунтаците беше весело първия старт извъртях цялата трета на място, после на връщане бях по-бърз от едното пунто ма другото си заминаваше напред поне до 230 Абе аз се повеселих и се видях с доста хора и се кефя. Радвам се че се запознах и с Бимбо - брат сорка че те метнах без да искам ма алфата на Yurety е без чип (склероза ) и е 150 коня фабрично

    Аз лично съм много доволен от ГТВ-то и много разочарован от времето - измрех от студ Абе беше си турбо време Аааа най накрая установихме че на Ванката колата вървяла и има потенциал
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #128
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Бимбо разбирам те Приоритет трябва да са ти нафтите, защото и на мен ми е ясно че има многооо голям шанс да падна. Той Радо също ми каза, а той ги знае нещата Тааа прави си приоритетните гонки, пък когато имаш желание и се засечем пак ще ги дръпнем за спорта





    Ей...ама и теб те достраша налиииии Ама и аз гледах да не те натискам за гонка, за да не се разочароваш Нормално е да имаш страх от легенди 155!!!!..то мен ме е страх като се возя ама стискам зъби..... ((особенно след 140km. е ужас вътре ))

    Иначе много съм доволен от моята кола...Ей го пак 15старта гонки, а е чук(само едни носачи пак трябва да сменям)...Пу пу още 3 години ако ме изкара с това каране и ще умра щастлив

    П.П После ще си едитна мнението и добавя още клипове, освен ако не се затрупа много темата


    Само не разбрах когато се състоя грандиозната гонка на можещите,ти къде беше???????

  9. #129
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Радвам се че се запознах и с Бимбо - брат сорка че те метнах без да искам ма алфата на Yurety е без чип
    И аз се радвам,че се запознах с теб,а колата ти е .....................няма такъв звук просто е зверски!!!Относно Алфата няма проблем,важното е да се дава газ!!!Сега чакам едни Алфички пипани от тебда ме ступат!

    Поздрави!!!!!

  10. #130

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    ..... резултата беше сцепление 0 И двата пунтака са много бързи и мисля че моя пунцер в тоя му тежък вид на летящи стартове ше пада яко за старт от място на 400 метра нямам идея кво ще става и нямаше и как да се пробва Та с пунтаците беше весело първия старт извъртях цялата трета на място, после на връщане бях по-бърз от едното пунто ма другото си заминаваше напред поне до 230 Абе аз се повеселих и се видях с доста хора и се кефя. Радвам се че се запознах и с Бимбо - брат сорка че те метнах без да искам ма алфата на Yurety е без чип (склероза ) и е 150 коня фабрично

    Аз лично съм много доволен от ГТВ-то и много разочарован от времето - измрех от студ Абе беше си турбо време Аааа най накрая установихме че на Ванката колата вървяла и има потенциал
    E да си беше махнал картофите и бурканите от багажника на ГТВ_то и да ги беше пробвал тия Пунтаци до към 420км/ч.


    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  11. #131
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by drigata
    Само не разбрах когато се състоя грандиозната гонка на можещите,ти къде беше???????
    Ъъъъ не можах да разбера какво имаш предвид? Кои гонки на можещите?!?

    Ако визираш поста ми горе за "дострашаването и разговора ми с Ванката, то мисля че става ясно че се базикам Ако е нещо друго явно още спя и не мога да разбера

    Иначе имаше много хубави гонки и още по-хубави резултати за всички италиански машини
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  12. #132
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Не разбрах коя 155-ца върви най-добре...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  13. #133
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Не разбрах коя 155-ца върви най-добре...
    и аз така...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  14. #134

    Default

    Като дочувам сте се посъбрали фенове, един приятел там е бил с една хонда и ми каза, че е имало коли но малко гонки и било як клинчар

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  15. #135
    Запален алфист kibika88's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    София,кв Кривата река
    Age
    35
    Posts
    182

    Default

    Имаше снощи един колега снимаше с видео камера и аразбирасе може ли да видим записа
    ALFA ROMEO 145 1.8TS ex ALFA ROMEO 156 2.4JTD ex
    ALFA ROMEO 147 1.9JTD ex
    ALFA ROMEO 155 2.5 v6 ex
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD now

Page 9 of 20 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •