Quote Originally Posted by zmeycho View Post
1. И да ми правиш извадка на чат хистори и да не ми правиш...това нито ще ми върне скъсаните нерви, нито загубеното време с теб и твоя вятърничев характер...най много да се издигнеш в очите на слепите...ма ти май тва и целиш!!!

Това пък, че не разбираш поста ми само по себе си говори или за доста къса памет или .................

2. Отностно носача отлично знаеш, че цената към теб беше "Х" пари, а ти разбира се като истински "приятел" какво направи ???
Продаде ми същия носач на цена "Х" +45 лв. отгоре!...ноо нееееее Кирето пари на приятели не взима неее...как

Жалкото е това, че аз пък те мислих за истински приятел и както добре знаеш ти бях направил невероятно ниски цени за супер качествено рециклиране на тонер касети където никъде няма да намериш!

Нооо няма нищо "приятелю" халал да са ти...не съм за 40-50 лв....

3. Турбина не искал да ми продава?!? Абе ти верно си некъв *********** както те определи един колега от форума?!

Аз просто като на приятел ти споделих, че ми трябва турбо от 2.4 , а ти от своя страна "уж" от сърце веднага прегърна идеята и спомняш ли си кво ми каза...
"Щи намерим Ники...нема се притесняваш" и няколко дни по-късно ми се обади с конкретно предложение за турбо от Варна!

Парите както ти казах ти ги дадох само с една единствена цел "ДА ДОКАЖА СЕРИОЗНОСТТА СИ" !

Аз ли пиша глупости...АЗ ЛИ...?

Ми, че ти изчезваше за по цели седмици бе МЪГЛА...човек не знае жив ли си, умрял ли си...

Чак, вече се бях притеснил за теб и звъннах на Петко за да го питам как си!!!
Останах учуден, след като той ми каза че сутринта сте били заедно и че всичко е наред, а на мен телфона не ми беше вдигал от сума дни!
Да си призная...олекна ми поне, че си жив и здрав!!!

Колкото до изгубеното време в лъжи и празни обещания от твоя страна за турбото...си позволих да направя една съвсееем лека справчица:

Ден връчване на 400 лв. капаро за турбото: 09.11.2009 г.
Ден връщане на парите за турбото: 14.12.2009 г.

Е к'во мислиш излиза Киренце, батьовата???
Само за турбото в твойте безкрайни лабиринти от лъжи си ме мотал цял 1 (един) месец и 5 (пет) дни "приятелю"

По нататък ще спра, защото повече, не мисля да се занимавам с теб и твойте увъртания!

Твърде показателен, обаче е факта, че след първия ми пост както очаквах за твойта прекрасна личност и характер в клубната ми пощенска кутия, че и на скайпа започнаха да валят доооста любопитно-пикантни историйки с това що за птица е Кирил Стояновски и колко измамени от теб хора има...да не говорим, че на мой-близък приятел още му дължиш 80 лв. и то от повече от 6 месеца...ноооо няма нищо Кире...всеки си носи кръста нали знайш

Бъди спокоен обаче, че тази доста цветуща информация, обществено достояние няма да направя, защото съм мъж на честта!

Научих, обаче тооолкоз долни неща за теб, че на колегите от форума...наистина им е бедна фантазията

Може много хора по един или друг начин да си преметнал, ноооооооо с мен просто удари на греда баце
Аз изключително много държа на справедливостта и обичам, всеки "лешпер" да си получава заслуженото!!!

Много здраве ти желая и земи най-накрая се замисли над поведението си!!!
Пич утре сутринта те чакам в офиса ти.