Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37

Thread: Оплакване

  1. #1
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default Оплакване

    Quote Originally Posted by pooh View Post
    Що не предложите на човека чип на селтик тунинг 195 коня, или той е само за избрани балъци
    Ако търси максимално мощност, там знам че избора е голям:
    1 вариант - така наречения "блиц-чип" (чипа е правн за 5 мин.) - колата върви, обаче пуши зверски и харчи 9/100 извънградско при нормално каране
    2 вариант - колата върви като за 120 коня, но това е субективно...иначе са си 200
    3 вариант - (тоя ми е любим) даваш газ и колата гасне - води до сериозно спестяване на гориво
    4 вариант - колата трудно може да завърти гуми, но бръмчи и пуши подобаащо
    Quote Originally Posted by pooh View Post
    Петко=КГБ, Филтъра BMC-CDA , който си поръчах (и платих 500лв) януари ми достави юли. О! и беше за мотор 1.3 , който ти най-нагло ми каза "бе той е еднакъв от вътре..." Това при условие ,че по всички каталози излиза по-големия филтър. Много извинявай ,че мрънках и не постъпих , като истински мъж и приятел и да си сложа този ненужен филтър и да изхабя още пари за преработка за слагането му. Дори не ми върна парите, ма то така правят приятелите, нали?

    Да бях доволен защо си живеех с мисълта, че е 195 коня. Нормално от 140 коня да се качи на 170 се усеща и е по-приятно. НО чипа НЕ 195. Тогава за какво ми звъняхте да ми слагате по-мощен, като този хич не е малко коне?

    Аз проблеми НЯМАХ! Вие ме тъсихте да видите, какво е записал Бобо и да ми предложите по-добър-уж. Недей да лъжеш! НИКОГА НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА МИ ОПРАВЯТЕ ЧИПА!

    Много добре знаеш, че го изписва заради прмахнатия ЕГР.Нали са опита да го изключиш софтуеърно и какво стана-НИЩО.
    С твойте 200 коньови чипове пак го изписваше бе, некъдърник.

    Да не говирм като се спука маркуча на интеркулера. "Ела ще го оправим..." Цял ден висях да чипосвате други коли и накрая ми каза "купи си тиксо и го залепи..."

    През всичкото това време ми е забранено да ходя при Бобо, да не би да открадне безцения чип на селтик. Аз трябваше да си разваля отношенията с него, с който се познаваме от как има форум в Дир.бг, а ти беше в Канада и ни питаше "тете ква алфа да ми купи?" След съвета за тиксото отидох и Драго ми нправи тръба като слънце.

    А за дюзата да споменавам ли? Петко ще поръча от Гърция. "ще дойде за 4-5дни". Колата вися един месец пред Ванто, а аз ходя пеш в най-големите студове. Дюза така и не дойде. Просто взех колата и за късмет грешка не се изписваше. Когато изписа пак, Бобо поръча и дойде за 3 седмици.
    След написаното от Аспарух и след ядът,нервите и загубеното време които АЗ пропилях със съдружника на Петко небезизвестния Киро-Alfamaniak реших с голямо удоволствие и аз да споделя с Вас някои доста пикантни нещица с цел да предпазя колегите от ходене по мъките с въпросния интригант!!!

    Та Убавеца-Кирето е най-големия лъжец и вятърничев човек който съм виждал през живота си!!!

    Всичко започна с огромната грешка,която допуснах като помислих Киро за добър и ослужлив човек!

    Преди известно време му споделих,че си търся Турбо от 2.4 JTD и спирачни апарати Брембо на 305 мм.

    Ще ви спестя интродукцията,а ще ви споделя само,че уж загрижения Киро ме мота сума време за спирачните апарати и накрая както се очакваше си останах само с голите му обещания...нооо за турботооо...бях му дал 400 лв. в аванс ей така да гарантирам сериозността си,което разбира се беше ОГРОМНА грешка от моя страна и каво мислите стана???

    Ми тоя човек просто ПОТЪНА В ДЪН ЗЕМЯ !!!

    Последваха 2 месеца ходене по мъките...телефона винаги му беше или изключен или не ми вдигаше или няма връзка с този номер,случваше ми се често като му звъня да ми дава заето,т.е Кирето активно използваше телефончето си, но не и да ми вдигне когато му звъня...та все и ей такива безброй номерца от селски вечерники...

    След около месец безуспешни опити взех,че ей така без да искам се свързах с Кирето иии, о чудеса!!!
    Той разбира се естествено побърза най-сериозно да ме убеди,че не ми вдигал телефона, щото видиш ли горкичкия работил до 12 часа всяка вечер, подготвял сделката на живота си и просто няма време за разни простосмъртни като мен!!!
    След няколко набързо умело сплетени лъжи ме убеди,че прегледа на турбината е минал супер успешно...8 човека до един баш-майстори били я тествали основно и всичко било наред!!!

    Еееем да АМА НЕ!!!

    Нищо неподозиращия аз обаче, незнаех че тепърва следва 2-ра част от филма "Турбина от Киро-Мисията невъзможна" последвалите съответно постоянни лъжи затова,че утре ще си дойде в Пловдив и ще ми я донесе...след 2-3 дни ще ми я донесе...другата седмица ще ми я донесе и така мина още цял един месец, в лъжи!

    След това отново последва потъване на Кирето в дън земя и спускане по добре познатата пързалка от 1-та част на филма с невдигането на телефона!

    Принудих се да потърся съдействие от Петко, защото всичко взе адски много да ми писва, вече бяха преминати всякакви граници на търпението ми, а фарса се бе превърнал и в долна гавра с достойнството ми!!!
    След като и тези ми опити да се свържа с Киро бяха безуспешни, като всеки уважаващ себе си човек поставих ултиматум на Киро в супер гневен смс, а именно: в няколко дневен срок или да ми достави обещаната турбина или да ми върне парите!

    След няколко дни последва дългоочаквания смс от Кирето,че след повече от 2 месеца лъжи ми връща парите...чрез запис в Пловдивски клон на спедитор.

    БРАВО КИРЕ, ХВАЛА НА ТАКВИЗ БИЗНЕСМЕНИ КАТО ТЕБ!!!

    !!!Ако аз ти бях работодател, без заплата щеше да си ходиш всеки Божи месец!!!

    Да не говорим изобщо, че уж супер благородния Киро, както се бе изказал Петко пари на приятели не взим, но в това число не влизат разбира се и допълнителните 45 лева, които лично Киро ме натовари да му платя за един горен носач, така ли беше Кире...ех ма си ми маймунка бе...направо да те разцелува човек!!!

    Извод:Колкото по-надалече стоите от Киро,толкова по-малко нерви ще си скъсате!

    Аз познавам още завлякани от Киро хора, а се обзалагам,че това ми мнения ще отприщи и сума други по една или друга причина измамени от него потребители!

    Такива хора като Киро нямат място във форума, а и с тях трябва да се действа твърдо и безкомпромистно,защото вълка нрава си мени, но кизината никога!!!
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #2
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Ники-Змейчо не мога да ти разбера поста !!! Ще ти отговоря кратко:

    1-во относно апаратите казах ти, че знам къде има и ще проверя за цена. Не можах да се срещна с човека и ти пуснах телефон да си се разбереш ти. Ето и разговора ни от Skype:

    [24.11.2009 14:22:05] Opal_Systems: дай ми телефон на тоз хуй
    [24.11.2009 14:22:37] Opal_Systems: че имам предложение от друго място за апарати
    [24.11.2009 14:22:47] Opal_Systems: одеве за кво ма стрелна бре??
    [24.11.2009 14:24:51] kirojtd: 4акай че се побърках толко работа имам че не мога да ти звънна
    [24.11.2009 14:50:08] Opal_Systems: телефона Киреее
    [24.11.2009 14:51:56] Opal_Systems: айде бе майноо
    [24.11.2009 15:56:09] kirojtd: 00302310636534
    [24.11.2009 15:56:16] kirojtd: Янис

    2-ро относно носача. Казах ти, че един приятел участва във внос на авточасти и нещата са хубави и имат гаранция. Казах ти и каква цена ми дадоха и теб те устройваше и хората ти го пуснаха директно от Варна. Нямам допирни точки там. Ще ти пусна и телефон ако не си доволен да се разберете дали ще го върнеш или да ти го заменят.

    3-то турбината. Аз турбина не съм искал да ти продавам. Ти сам се натискаше!!! Парите ми ги даде когато си пълних кастеата от Xerox-a при теб /Погледни си документите. Тогава ти казах, че незнам кога ще имаме път до Варна и може да се забавя/ и сравни кога ти ги пуснах обратно по бележката от Еконт за да видиш колко време е минало и да не пишеш глупости.

    Колко ли други неща не направих за да ти помогна. Носих ти долните носачи да ти ги рециклират, пусках ти ги с автобуса /това тук отнема време и то не малко/. Прати ме да ти взимам втулки от Хеед91 за стабилизиращата без да си звъннал и да провериш дали имат в най-голямото задръстване и пиков час. Водих те при ударената 147-ца в Пловдив защото не можеше да я намериш да си вземеш нещо ако ти трябва...И след тези толкова неща които направих за теб и ти се държеше все едно съм ти длъжен да ти взема турбо, а не да ти свърша работа и си казах "Ами ако нещо стане с тази турбина и се счупи, Никито ще ме накара да му купувам нова кола" и реших да ти върна паричките и ти да си поемеш тази отговорност.

    Незнам защо ме изкара такъв интригант? Явно ти търсиш някаква интрига с някои други хора тук!

    Пожелавам ти успех.
    Last edited by Alfamaniak; 11-01-2010 at 08:50.
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  3. #3
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Alfamaniak View Post
    Ники-Змейчо не мога да ти разбера поста !!! Ще ти отговоря кратко:

    1-во относно апаратите казах ти, че знам къде има и ще проверя за цена. Не можах да се срещна с човека и ти пуснах телефон да си се разбереш ти. Ето и разговора ни от Skype:

    [24.11.2009 14:22:05] Opal_Systems: дай ми телефон на тоз хуй
    [24.11.2009 14:22:37] Opal_Systems: че имам предложение от друго място за апарати
    [24.11.2009 14:22:47] Opal_Systems: одеве за кво ма стрелна бре??
    [24.11.2009 14:24:51] kirojtd: 4акай че се побърках толко работа имам че не мога да ти звънна
    [24.11.2009 14:50:08] Opal_Systems: телефона Киреее
    [24.11.2009 14:51:56] Opal_Systems: айде бе майноо
    [24.11.2009 15:56:09] kirojtd: 00302310636534
    [24.11.2009 15:56:16] kirojtd: Янис

    2-ро относно носача. Казах ти, че един приятел участва във внос на авточасти и нещата са хубави и имат гаранция. Казах ти и каква цена ми дадоха и теб те устройваше и хората ти го пуснаха директно от Варна. Нямам допирни точки там. Ще ти пусна и телефон ако не си доволен да се разберете дали ще го върнеш или да ти го заменят.

    3-то турбината. Аз турбина не съм искал да ти продавам. Ти сам се натискаше!!! Парите ми ги даде когато си пълних кастеата от Xerox-a при теб /Погледни си документите. Тогава ти казах, че незнам кога ще имаме път до Варна и може да се забавя/ и сравни кога ти ги пуснах обратно по бележката от Еконт за да видиш колко време е минало и да не пишеш глупости.

    Колко ли други неща не направих за да ти помогна. Носих ти долните носачи да ти ги рециклират, пусках ти ги с автобуса /това тук отнема време и то не малко/. Прати ме да ти взимам втулки от Хеед91 за стабилизиращата без да си звъннал и да провериш дали имат в най-голямото задръстване и пиков час. Водих те при ударената 147-ца в Пловдив защото не можеше да я намериш да си вземеш нещо ако ти трябва...И след тези толкова неща които направих за теб и ти се държеше все едно съм ти длъжен да ти взема турбо, а не да ти свърша работа и си казах "Ами ако нещо стане с тази турбина и се счупи, Никито ще ме накара да му купувам нова кола" и реших да ти върна паричките и ти да си поемеш тази отговорност.

    Незнам защо ме изкара такъв интригант? Явно ти търсиш някаква интрига с някои други хора тук!

    Пожелавам ти успех.
    1. И да ми правиш извадка на чат хистори и да не ми правиш...това нито ще ми върне скъсаните нерви, нито загубеното време с теб и твоя вятърничев характер...най много да се издигнеш в очите на слепите...ма ти май тва и целиш!!!

    Това пък, че не разбираш поста ми само по себе си говори или за доста къса памет или .................

    2. Отностно носача отлично знаеш, че цената към теб беше "Х" пари, а ти разбира се като истински "приятел" какво направи ???
    Продаде ми същия носач на цена "Х" +45 лв. отгоре!...ноо нееееее Кирето пари на приятели не взима неее...как

    Жалкото е това, че аз пък те мислих за истински приятел и както добре знаеш ти бях направил невероятно ниски цени за супер качествено рециклиране на тонер касети където никъде няма да намериш!

    Нооо няма нищо "приятелю" халал да са ти...не съм за 40-50 лв....

    3. Турбина не искал да ми продава?!? Абе ти верно си некъв *********** както те определи един колега от форума?!

    Аз просто като на приятел ти споделих, че ми трябва турбо от 2.4 , а ти от своя страна "уж" от сърце веднага прегърна идеята и спомняш ли си кво ми каза...
    "Щи намерим Ники...нема се притесняваш" и няколко дни по-късно ми се обади с конкретно предложение за турбо от Варна!

    Парите както ти казах ти ги дадох само с една единствена цел "ДА ДОКАЖА СЕРИОЗНОСТТА СИ" !

    Аз ли пиша глупости...АЗ ЛИ...?

    Ми, че ти изчезваше за по цели седмици бе МЪГЛА...човек не знае жив ли си, умрял ли си...

    Чак, вече се бях притеснил за теб и звъннах на Петко за да го питам как си!!!
    Останах учуден, след като той ми каза че сутринта сте били заедно и че всичко е наред, а на мен телфона не ми беше вдигал от сума дни!
    Да си призная...олекна ми поне, че си жив и здрав!!!

    Колкото до изгубеното време в лъжи и празни обещания от твоя страна за турбото...си позволих да направя една съвсееем лека справчица:

    Ден връчване на 400 лв. капаро за турбото: 09.11.2009 г.
    Ден връщане на парите за турбото: 14.12.2009 г.

    Е к'во мислиш излиза Киренце, батьовата???
    Само за турбото в твойте безкрайни лабиринти от лъжи си ме мотал цял 1 (един) месец и 5 (пет) дни "приятелю"

    По нататък ще спра, защото повече, не мисля да се занимавам с теб и твойте увъртания!

    Твърде показателен, обаче е факта, че след първия ми пост както очаквах за твойта прекрасна личност и характер в клубната ми пощенска кутия, че и на скайпа започнаха да валят доооста любопитно-пикантни историйки с това що за птица е Кирил Стояновски и колко измамени от теб хора има...да не говорим, че на мой-близък приятел още му дължиш 80 лв. и то от повече от 6 месеца...ноооо няма нищо Кире...всеки си носи кръста нали знайш

    Бъди спокоен обаче, че тази доста цветуща информация, обществено достояние няма да направя, защото съм мъж на честта!

    Научих, обаче тооолкоз долни неща за теб, че на колегите от форума...наистина им е бедна фантазията

    Може много хора по един или друг начин да си преметнал, ноооооооо с мен просто удари на греда баце
    Аз изключително много държа на справедливостта и обичам, всеки "лешпер" да си получава заслуженото!!!

    Много здраве ти желая и земи най-накрая се замисли над поведението си!!!
    Last edited by ЗМЕЯ!; 12-01-2010 at 00:23.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  4. #4
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    @zmeycho

    Колега,
    Разбирам че си афектиран , но бих искал да те помоля да се въздържаш от обидни квалификации.
    Напълно достатъчно е да кажеш каквото има да кажеш и да се обсъди проблема.
    Груб език обаче няма да се толерира.
    Лека вечер.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #5
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Quote Originally Posted by zmeycho View Post
    1. И да ми правиш извадка на чат хистори и да не ми правиш...това нито ще ми върне скъсаните нерви, нито загубеното време с теб и твоя вятърничев характер...най много да се издигнеш в очите на слепите...ма ти май тва и целиш!!!

    Това пък, че не разбираш поста ми само по себе си говори или за доста къса памет или .................

    2. Отностно носача отлично знаеш, че цената към теб беше "Х" пари, а ти разбира се като истински "приятел" какво направи ???
    Продаде ми същия носач на цена "Х" +45 лв. отгоре!...ноо нееееее Кирето пари на приятели не взима неее...как

    Жалкото е това, че аз пък те мислих за истински приятел и както добре знаеш ти бях направил невероятно ниски цени за супер качествено рециклиране на тонер касети където никъде няма да намериш!

    Нооо няма нищо "приятелю" халал да са ти...не съм за 40-50 лв....

    3. Турбина не искал да ми продава?!? Абе ти верно си некъв *********** както те определи един колега от форума?!

    Аз просто като на приятел ти споделих, че ми трябва турбо от 2.4 , а ти от своя страна "уж" от сърце веднага прегърна идеята и спомняш ли си кво ми каза...
    "Щи намерим Ники...нема се притесняваш" и няколко дни по-късно ми се обади с конкретно предложение за турбо от Варна!

    Парите както ти казах ти ги дадох само с една единствена цел "ДА ДОКАЖА СЕРИОЗНОСТТА СИ" !

    Аз ли пиша глупости...АЗ ЛИ...?

    Ми, че ти изчезваше за по цели седмици бе МЪГЛА...човек не знае жив ли си, умрял ли си...

    Чак, вече се бях притеснил за теб и звъннах на Петко за да го питам как си!!!
    Останах учуден, след като той ми каза че сутринта сте били заедно и че всичко е наред, а на мен телфона не ми беше вдигал от сума дни!
    Да си призная...олекна ми поне, че си жив и здрав!!!

    Колкото до изгубеното време в лъжи и празни обещания от твоя страна за турбото...си позволих да направя една съвсееем лека справчица:

    Ден връчване на 400 лв. капаро за турбото: 09.11.2009 г.
    Ден връщане на парите за турбото: 14.12.2009 г.

    Е к'во мислиш излиза Киренце, батьовата???
    Само за турбото в твойте безкрайни лабиринти от лъжи си ме мотал цял 1 (един) месец и 5 (пет) дни "приятелю"

    По нататък ще спра, защото повече, не мисля да се занимавам с теб и твойте увъртания!

    Твърде показателен, обаче е факта, че след първия ми пост както очаквах за твойта прекрасна личност и характер в клубната ми пощенска кутия, че и на скайпа започнаха да валят доооста любопитно-пикантни историйки с това що за птица е Кирил Стояновски и колко измамени от теб хора има...да не говорим, че на мой-близък приятел още му дължиш 80 лв. и то от повече от 6 месеца...ноооо няма нищо Кире...всеки си носи кръста нали знайш

    Бъди спокоен обаче, че тази доста цветуща информация, обществено достояние няма да направя, защото съм мъж на честта!

    Научих, обаче тооолкоз долни неща за теб, че на колегите от форума...наистина им е бедна фантазията

    Може много хора по един или друг начин да си преметнал, ноооооооо с мен просто удари на греда баце
    Аз изключително много държа на справедливостта и обичам, всеки "лешпер" да си получава заслуженото!!!

    Много здраве ти желая и земи най-накрая се замисли над поведението си!!!
    Пич утре сутринта те чакам в офиса ти.
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  6. #6

    Default

    Хубаво плюеш против Киро, само че и ти като твойто приятелче от поста който си цитирал, сте се объркали жестоко и си мислите, че някой като ви прави услуга, ви е длъжен за нещо. Сега хората ще си направят изводите сами

    И мисля, скоро да изпратя "чипчето" от Селтик-тунинг на една/две фирми в Пловдив и това с което твойто приятелче дойде после, за да видиш кой от кого краде.

    ---------- Post added at 11:42 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Колега,честно да ти кажа немога да разбера кой е правия и кой кривия,но ти с 2 поста ти си противоречиш,в първия ти пост колегата Alfamaniac те е мотаел около 2 месеца със тази турбина пък в другия ти пост си написал че парите са ти върнати след 1 месец...Вземете се разберете като мъже и всеки по пътя си живи и здрави!
    Той Киро отиде при въпросния, но нали се сещаш...ми то това, ми то онова, ма те ония така казаха, ама аз такова и т.н. оправдания.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7

    Default

    @Zmeycho,

    Честно казано изобщо не ме интересуват твойте "проблеми" с Киро...кой какво как и т.н. Нито аз нито фирмата ми имат нещо общо с това!!!

    А и какъв ти е точно проблема с Киро, че нещо не можем да разберем???....Според теб той те бил мотал 2 месеца за което си излагал и се вижда в темата (демек лъжеш) и след това си признаваш, че след месец ти е върнал парите.

    Тоест единствения проблем който ние виждаме е, че Киро ти е загубил един месец или ти на него си му загубил един месец, за нещо което ти си го накарал да ти помогне или той ти е предложил....НО тези неща май само вие ще си ги знаете, кое е истината и кое не.

    И проблема си е лично ВАШ....между теб и него!!!

    Историята с лошо усрания от твойте приятели чип на Селтик-тунинг всички я знаят. Само, че аз за разлика от тях имам доказателства за това


    И не се притеснявай, мнения от наши "недоволни" клиенти не се трият от този форум за разлика от тези относно твойте нови приятели!!! В другите форуми се виждат и другите мнения за тях...може да почнеш от Ланча форума.



    От вчера разбирам, че се опитвате да плюете и по-друг колега от форума ...Евалата...това им е останало. Със злоба, ненавист, завист и плюене към просперитет

    пс: Хората със 159ките знаят къде трябва и къде не трябва да се ходи

    Жив и здрав, и успех в живота.
    Last edited by KGB; 18-01-2010 at 12:27.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #8
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    Да добавя нещо.ПЕРСОНАЛНО КЪМ КИРО.Кире и аз знам колко си точен братле 2 месеца ми се кри като мишка.Аз бях пич с теб.А ти.То не беше в Гърция...и незнам къде още.За кво за 650лв.Все ще я продам таа турбина Кире но ти доказа че си много точен.И наистина странното е че хората казват,че може да се разчита на теб.Странно.Аз видях колко може.Ей я още в раздел Продава Твоита турбина.
    Не визирам никои друг.Просто споделям колко колегиално се отнасяш.Доста отдавна трябваше да го напиша тук но чак сега му доиде времето и не че нещо ще се промени но нека знаят хората.Не съм се впускал в обяснения..но стига малко да поразгледа човек и ще разбере за какво говоря.
    Mercedes C 200 compressor

  9. #9
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Вярно е,колегата sheim от доста време се тормози с тази турбина и едва сега разкри кой е причината за това, което означава че е джентълмен.

  10. #10
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    Мерси колега
    Mercedes C 200 compressor

  11. #11

    Default

    Гледай ти нашия колко бърз бил.....с нашия чип!...и то със стандартен чип.

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=44023
    Last edited by KGB; 04-02-2010 at 03:08.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #12
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Ако не се бъркам , колегата не се е оплакал от чип-а , а от отношението . Ако бъркам , моля да ме извините .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Ако не се бъркам , колегата не се е оплакал от чип-а , а от отношението . Ако бъркам , моля да ме извините .
    Да така е. Той кара от доста време (повече от година) с наш чип и явно е доволен! Така, че тази тема защо е тук, а не в друг раздел само един админ знае

    От какво точно се оплаква не знам и не ме интересува, предполагам ,че скоро по всичко ще плюе.

    Киро отиде при него да се разберат за Тяхните си взимания и давания!!! Но това са си тяхни лични неща!
    Last edited by KGB; 04-02-2010 at 03:10.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #14
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    По отношение на "недоволните" от отношенията си с Киро - на мен човека ми свърши рабта,като ми продаде една турбина и си се разплати съвсем нормално.
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  15. #15
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Амортисьорите на 156-та ми са Koni FSD. Именно Алфаманиака ми помогна да ги купя и то с отстъпка. Вярно, че ги чаках 2 месеца, ама не съм му дал и една стотинка предварително.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •