Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Оплакване

  1. #31

    Default

    Додо155,

    До преди малко не си "спомняше" за проблема с ЕГР сега ми обяснаваш колко пъти и през кой сезони съм ти карал колата.

    Колата ти я карах след като бяхте изчистили ЕГР-а, и след разходката до магистралата и обратно колата спря да пуши!!!

    пс: Какво сте правили с Киро, не не знам, а и НЕ ме интересува!!! Имате си глави на раменете разбирайте се.

    Пожалавам ти всичко най-най в живота, а с колата много безаварийни километри.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #32
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    Додо155,

    До преди малко не си "спомняше" за проблема с ЕГР сега ми обяснаваш колко пъти и през кой сезони съм ти карал колата.

    Колата ти я карах след като бяхте изчистили ЕГР-а, и след разходката до магистралата и обратно колата спря да пуши!!!

    пс: Какво сте правили с Киро, не не знам, а и НЕ ме интересува!!! Имате си глави на раменете разбирайте се.

    Пожалавам ти всичко най-най в живота, а с колата много безаварийни километри.
    Държиш се като нацупена госпожица

    Никога не съм твърдял, че не си спомням ... в крайна сметка гледам резултатите и фактите.

    Мисля, че бях прекалено обективен и подробен в обясненията и аз съм човекът, който знае най-добре кога и какво съм правил по колата си, защото както се изразих - сам си избирам сервиза и др.

    Ако теб те устройват фактите така и искаш да бъдат както си ги посочил ... ОК, но не означава, че е било така
    Все пак нещата не съм ги чул от еди кой си, а съм главно действащо лице - собственикът с "проблемната" кола, нали?

    Знаеш, че колата си не я правя за писта или драг, исках по-добра динамика, по-нисък разход и по-добра работа.
    При Пунто-то се случи, но при Алфа-та ... за съжаление разходът скочи и започна да пуши. Според мен се задръстваше заради настройките на колата, т.к. сега не пуши, не се задръства, работи по-меко, по-динамична е и харчи по-малко.

    Пак го повтарям - доволен съм от ФИАТ-а, но не съм доволен от ремапа за Алфа-та, т.к. с новия нещата са по-добре, ОК?
    Знам, че двете коли са с различно управление, затова твърдя горенаписаното и т.к. мога да направя сравнение - разход, димене и вървеж, дори и субективно, имам правото да изразя мнение

    Ако утре направя трети ремап и съм най-доволен от него, пак ще напиша и изразя мнението си, дори тогава ще мога да ги степенувам.

    Благодаря ти за пожеланията
    Желая и на теб същото!

  3. #33
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    sofia
    Posts
    155

    Default

    Колеги и моята харчи сташно много и грам не върви, дали е от чипа.Гледам толко много колеги се хвалят ,че колите им вече не си искат гумите така да се каже.....незнам .Моята е като умрела котка ,вместо да са се вдигнали конете ,те май са отишли на паша.Странна работа.Нека и други хора да се изкажат де.
    alfa romeo 166 2.4 jtd

  4. #34
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Аз нямам никакви проблеми след чипа, само хубави неща мога да кажа. И не една кола са ми чипнали
    пп А веднага след чипа ли се спъна колата?

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by moniiii View Post
    Колеги и моята харчи сташно много и грам не върви, дали е от чипа.Гледам толко много колеги се хвалят ,че колите им вече не си искат гумите така да се каже.....незнам .Моята е като умрела котка ,вместо да са се вдигнали конете ,те май са отишли на паша.Странна работа.Нека и други хора да се изкажат де.
    За коя кола става на въпрос, защото вие самия не сте ни бил клиент на нас!

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #36
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    sofia
    Posts
    155

    Default

    Наистина аз лично не съм ви бил клиент,просто така купих колата.
    Относно чиповете........ми от 10 дни вече съм с друг чип иииииииии направо излетях така да се каже Не разбирам чак толкова много от ремап ,но си познавам колата и мога да кажа , че все едно съм сложил друг мотор,на всичкото отгоре разхода на извънградско е около 1 литър надолу спрямо преди.
    Тук е мястото да благодаря на колегите Змейчо и Додо ,мненията на които ме накараха да се замисля върху въпроса с вървежа по - сериозно.
    alfa romeo 166 2.4 jtd

  7. #37

    Cool

    Като не си ни бил клиент и не казваш за коя кола става на въпрос, можеш да си пишеш и по-други теми свързани с психичните проблеми на някои дребни душици.

    Ако пък става въпрос за бившата 166тица на Пинко...ми до като ние се занимавахме с тази кола (до преди 2 години) тя беше със 7-8 секунди по-бърза на обиколка на Серес от същата такава чипната от тия дето може би сега са ти я правили. Достатъчно показателно!!!...хронометъра не е като злобното съзнанение на някои хора и не лъже

    Така, че явно и колата ти не е била с наш чип.

    пс: Като се замисляш сериозно за вървенето я ги попитай двамата специалисти как така 8 клапановия ми дизел е с около 5 секунди по-бърз на обиколка (със всичките си седалки и резервна гума) от 300коня "Иконата с шпер и сликове" специално подготвена за не знам си какво от техния тунинг гуро

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •