Results 1 to 13 of 13

Thread: Изпуши ми парното

  1. #1
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default Изпуши ми парното

    Днес както карам и изведнъж от таблото изляза пушек и замириса яко на изгорял кабел.Угасих я поогледах и нищо невидях.Тръгнах но парното нетръгна,тогава разбрах че е станало нещо .Ходих на майстор разглобихме я и се оказа една изгоряла платка.Намирасе зад дисплея.Та въпроса ми е можели да се направи,а ако не колко пари може да струва втора ръка.Ще пробвам да сложа и снимка

  2. #2
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    ето това трябва да сменя,поне така каза майстора.На дисплея всичко си работи без копчетата за парното
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20012010020.jpg   20012010019.jpg  
    Last edited by bodolei; 20-01-2010 at 22:11.

  3. #3
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Ехх този маетор явно не иска да се занимава - аз се съмнявам да трябва да смениш целя ICS. Само да се сменят изгорели компоненти първо и така - най вероятно един мощен транзистор изгоря и така на татък.

    Може би при Бобо можат да го оправят ??
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  4. #4
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Колегата точно от Кубрат ще се засили при Бобо
    Най добре в добър сервиз за електроника да се види какво е станало.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #5
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    По добре да се засили при Бобо от колкото да кара през цялата зима без парно ...
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  6. #6
    от 33 през 155,145 до 166 iv119's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Русе
    Posts
    3

    Default

    гр.Русе бул.Липник119 автокомлекс ИРИДА сервиз ВАСТЕХ Пробваи мисля,че ще останеш доволен

  7. #7
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    Във вторник имам запазен час при едни агенти давидим дали немогат да го оправят,ако немогат ще пробвам в Русе където ме праща колегата,а и там ако нестане ще го пратя на кръсника ми в Сф да го занесе на Бобо.Надявам се да стане по бързо,че нося детето на ясли и е голям студ запотени стъкла и приключението ми е пълно.А пък за това ICS ми искат като най-ниска цена 300лв дано да стане за много по малко че съм малко скъсан с парите

  8. #8
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Ако искаш се обади на Никола от Драгичево... имат и може да ти го пратят по куриер. Може да го вземеш и с ключовете. В Елин пелин също имат. Там може да се споразумеете и за самата изгоряла част. Поразтърси се ако не успеят да го направят.

  9. #9
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    Благодаря ти АСЕНОВ,ако немогат да го напраят,ще те ти пиша да ми дадеш някакви тел.да се свържа с тези момчета да се разберем.

  10. #10
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    Оправиха я тези момчета от Разград.Изляза от радиаторче зад ICS-то,че то прокапало и от там антифриза на едни кабели и от белата и някакви релета от там и те изпушват.Е срещу 300лв и доста главоболие се оправи всичко.

  11. #11
    започва да се пристрастява mr.kostov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София, Надежда
    Posts
    51

    Default

    Колеги, обаждайте се като имате проблем с радиаторите и с това се занимаваме

  12. #12
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    Колеги как да заключа темата някои знае ли

  13. #13
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by bodolei View Post
    Колеги как да заключа темата някои знае ли

    Толкова ли държиш да се заключи?

    Аре от мен да мине
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •