Results 1 to 12 of 12

Thread: ГАСНЕ 166 JTD

  1. #1

    Default ГАСНЕ 166 JTD

    ИМАМ ОТ 3 МЕСЕЦА 166 JTD.МНОГО ЧЕТОХ ИЗ ФОРУМА НО НЕ НАМЕРИХ ПРОБЛЕМ ПО МОЯТАТ ТЕМА.ЗНАЧИ ПРОБЛЕМА Е ТАКЪВ КАТО ЗАПАЛЯ КОЛАТА РАБОТИ ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ МОЖИ И 10 СЕК. МОЖЕ И 5 МИНУТИ НО НЕ ПОВЕЧЕ.ПРОВИРИЛ САМ ВСИЧКИТЕ МАРКУЧИ ДА НЕ ВЗЕМА ВЪЗДУХ,ФИЛТЪРЪТ ЧИСТО НОВ,ПРОБЛЕМА ИДВА ОТ ПОМПАТА В БЪГАЖНИКЪТ РАЗКЛОБИХ Я ИМАШЕ МАЛКО МРАСОТИКИ ПО ФИЛТАРА НО МИСЛЯ ЧЕ НЕ Е ПРОБЛЕМА ОТ ТОВА ПРОСТО СПИРА ДА ПОДАВА ГОРИВО КЪМ ДВИГАТЕЛЯ .НЯКАКВО РИЛЕ ЛИ Я КОМАНДВА ИЛИ НЕЩО ДРУГО АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПРЕДЛОЖИ НЕЩО ЩЕ САМ МУ МНОГО БЛАГОДАРЕН.ПРОСТО КОЛАТА ОСТАВА БЕЗ ГОРИВО И ГАСНЕ.

    Колега, прочети правилата, пиши с малки букви. При следващ пост с големи букви ще бъде изтрито всичко!!!!!
    Last edited by gigi; 31-01-2010 at 13:29.

  2. #2
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by romeo9800 View Post
    ИМАМ ОТ 3 МЕСЕЦА 166 JTD.МНОГО ЧЕТОХ ИЗ ФОРУМА НО НЕ НАМЕРИХ ПРОБЛЕМ ПО МОЯТАТ ТЕМА.ЗНАЧИ ПРОБЛЕМА Е ТАКЪВ КАТО ЗАПАЛЯ КОЛАТА РАБОТИ ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ МОЖИ И 10 СЕК. МОЖЕ И 5 МИНУТИ НО НЕ ПОВЕЧЕ.ПРОВИРИЛ САМ ВСИЧКИТЕ МАРКУЧИ ДА НЕ ВЗЕМА ВЪЗДУХ,ФИЛТЪРЪТ ЧИСТО НОВ,ПРОБЛЕМА ИДВА ОТ ПОМПАТА В БЪГАЖНИКЪТ РАЗКЛОБИХ Я ИМАШЕ МАЛКО МРАСОТИКИ ПО ФИЛТАРА НО МИСЛЯ ЧЕ НЕ Е ПРОБЛЕМА ОТ ТОВА ПРОСТО СПИРА ДА ПОДАВА ГОРИВО КЪМ ДВИГАТЕЛЯ .НЯКАКВО РИЛЕ ЛИ Я КОМАНДВА ИЛИ НЕЩО ДРУГО АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПРЕДЛОЖИ НЕЩО ЩЕ САМ МУ МНОГО БЛАГОДАРЕН.ПРОСТО КОЛАТА ОСТАВА БЕЗ ГОРИВО И ГАСНЕ.
    Датчик колянов вал
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  3. #3

    Default

    ПОМОГНИ МИ МАЛКО ПОВЕЧЕ ПО ТОЗИ ВЪПРОС

    ---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:23 ----------

    НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПОМОГНЕ С СНИМКИ КЪДЕ СЕ НАМИРА ТОЗИ ДАТЧИК НА КОЛЯНОВИЯТ ВАЛ.

  4. #4
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    По добре иди на сервиз...
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  5. #5

    Default

    някои от пловдив да каже къде да отида и колко ще ми вземат за прегледа

    ---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

    сега чета в форума за датчика на коляновият вал.но при мен го прави на студен двигател тя гасне неможи да загрее до 50градуса

  6. #6

    Default

    при мен не палеше при студен двигател

  7. #7

    Default

    още мнения по въпроса ,помагаите че не разбирам от този тип коли.ако има някои снимки да покаже къде се намира този датчик

  8. #8

    Default

    датчика е номер 2 намира се под стартера
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails naread1.jpg  

  9. #9
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Ако се съмняваш в подаването на гориво,закарай я на диагностика и вижте наляганията.Може да е тръгнал датчика на рейла.Там ще си покаже.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  10. #10

    Default

    може да е от помпата но има страхотно налягане поне това проверих но на оглед иначе не сам го замервал.къде може да я закарам в пловдив къде са добри специалисти ако може да ме опътъте

  11. #11
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by romeo9800 View Post
    може да е от помпата но има страхотно налягане поне това проверих но на оглед иначе не сам го замервал.къде може да я закарам в пловдив къде са добри специалисти ако може да ме опътъте
    На помпата (гнп) има един датчик може да е от него Най-добре отиди на диагностика,като я закачат ще ти кажат всичко

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  12. #12

    Default

    благодаря много за изчерпателните отговори

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •