Results 1 to 6 of 6

Thread: продажби на Алфа Ромео в USA

  1. #1
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default продажби на Алфа Ромео в USA

    Здравейте колеги,
    Аз живея от 4 год. в САщ и сам фен на Алфа Ромео и ваобще на италиянските коли но тук за сега не се продава Алфа, някои има ли прясна информация за това дали през 2007 год. ще започнат продажбите на Алфа Ромео, знам че преди имаше такава тема но питам за по нова информация.

  2. #2
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Доколкото си спомням от 2007 ще се върнат на Американския пазар и ще се продават под един покрив с Мазерати.
    Той Петко разказваше за фирми които и сега продават - обаче подписваш декларация, че ще караш автомобила само по писта - и така няма как да си я караш спокойно по улиците- иначе има клубове и в САЩ и съм виждал 164-ки
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #3
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    164 и някои предни модели - ако помните абитуриентът са си съвсем легални в щатско
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  4. #4
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    До 1994 са се продавали Алфа Ромео в щатите но след това спират по не знам каква причина. Ако тьрсиш да си купиш най-новото което можеш да намериш е 1994 и то само Алфа 164.

  5. #5
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Спокойно - скоро ще може да се купи 159, Брера и Брера спайдер - ще бъде много интересно да се чудят каква е тази кола и да те заглеждат
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  6. #6

    Default Re: продажби на Алфа Ромео в USA

    Quote Originally Posted by pavlin
    Здравейте колеги,
    Аз живея от 4 год. в САщ и сам фен на Алфа Ромео и ваобще на италиянските коли но тук за сега не се продава Алфа, някои има ли прясна информация за това дали през 2007 год. ще започнат продажбите на Алфа Ромео, знам че преди имаше такава тема но питам за по нова информация.
    Най-вероятно ще започнат продажби в края на 2008 година.

    В края на 2007 може да започнат някаква ПР кампания за завръщане на марката там.

    А това което за казали, че ще се продава под един покрив с Мазерати е общо взето ей така, да кажат нещо...в САЩ преките дилари на Мазерати са 2-3, всичко друго са дилъри, които продават Ферарите, Бентлита,Поршета, Мазератита и прочие други супер скъпи коли.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •