Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Какво мислим за новия ни кандидат за еврокомисар?

  1. #16
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    И аз покрепям приказката за новото прасе..., иначе жената има качества, като всеки друг сносен еврокомисар или евробюрократ.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #17

    Default

    Не знам като политик каква ще бъде, но съм учил икономика по учебници на Кристалина Георгиева.

    На времето ми направи силно впечетление написаното в тях - всичко беше перфектно изложено,обяснено и поднесено по интригуващ начин.

    Дано да бъде такава и в новото и амплоа.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    На времето ми направи силно впечетление написаното в тях - всичко беше перфектно изложено,обяснено и поднесено по интригуващ начин.

    Дано да бъде такава и в новото и амплоа.

    а дано

  4. #19
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    що веднъж не видя тия 15-20 от редовно пишещите във форума да кажат нещо добро за някой? ае все космоса е крив нали?

    по темата, г-жа Георгиева е с доста прилична(меко казано) визитка и е доста смешно да чета коментари характеризиращи я в негативна светлина.

    Аз я подкрепям напълно!

    Приятно ме изненада способноста на кабинета да доведе и Илиян Михов за общата кауза!

    Айде на неделната доза обща култура!
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  5. #20
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    В Библията още преди повече от 2000 години е казано, че по делата им ще ги познаете.
    Няма значение кой какъв е, а какво ще направи. Не случайно Левски и Стамболов не са били най образовани за времето си /както и хиляди други знайни и незнайни българи/но са направили много повече за България и сънародниците си, отколкото други образовани и богати българи, ангажирани с българската кауза, които обаче най-често мислят първо за собствената си изгода, а после за обществената, ако въобще се замислята за последната.
    Навремето народа в умиление четеше по вестниците и слушаше по радия и ТВ колко пари взимали Милен Велчев, Ники Василев из Англия, колко заможна била жената на Кобурга, а той какви контакти имал и т.н.
    Накрая излезе че те, тук за един мандат забогатяха толкова, колкото в Англия или в САЩ, или където и да било, не биха спечелили и за цялата си кариера, заедно с цялото си домочадия.Сигурен съм че и сега пак няма да натрупат до края на живота си половината от това, което издалавериха тук за 4години само.За България и народеца, който ги избра и всички нас остана "наградата" да им плащаме простотиите.
    Та затова сме скептични към тези, които ни представят по света и у нас.
    Last edited by fred; 08-02-2010 at 22:15.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •