Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: ИЗРОДИ !!!

  1. #1

    Default ИЗРОДИ !!!

    Ето какво ме настигна и мен. Вчера отивайки при колата забелязах че огледалото ми е брутално изкъртено !!!
    Най-вероятно е паднала голяма веселба.....
    Със сигурност е умишлено счупено, защото колата беше паркирана успоредно до една пътечка в двора на блока, където минава цялата сган в слатина отивайки и прибирайки се от култовата чалгаджийница "малкото син сити".
    Та така,
    т.1 - Изразете своите най-искрени благопожелания към извършителите.
    т.2 Посъветвайте ме ако и някой от вас е претърпял подобна случка, от къде да търся огледало.
    т. Ако някой забелязва според снимките нещо което застрахователите могат да се направят на чукнати и да не го отбележат да казват, че да бъда подготвен като отида в понеделник.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC00227.jpg   DSC00228.jpg   DSC00229.jpg  

  2. #2
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  3. #3
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    Такава е! На мен ми строшиха чистачките,регистрационния номер и антената.
    А относно застрахователите опитай да ги накраш да ти изплатят каталожна цена,а ти си вземи 2ра ръка.
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  4. #4

    Default

    Съжалявам за случилото се, колега. Българите никога няма да се оправиме. Гадни, злобни, егоистични и какво ли още не. Всеки завижда за нещо. Какво им е пречила колата незнам. Такъв да хванеш в момента и да го биеш ма докато не повърне кръв. Обаче после тъпите куки ще те съсипят, причинил си тежка телесна повреда. А за колата, че някой си там пишлегар се е напил или се е надрусъл и е почнал да я чупи, на него нищо няма да му направят, ако изобщо го намерят.

  5. #5
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Майка им дееба простааа наркоманска,флебити умрели. Ей такова копеленце ако го видиш пръстите да му отрежеш!!!

    Тежка телесна повреда се води ако ти липсва нещо,братчед(крак,ръка)....така,че отиваме на лека....виж другото е че вечер няма сведетели и е много удобно.
    Last edited by TS; 06-02-2010 at 12:24.

  6. #6
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Гаден народ сме си и това е.Най-обичаме да мразим и да ебаваме мамата на всичко хубаво.Направо им е оргазъм на изродите
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  7. #7
    Младши алфист k.penchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Габрово
    Posts
    15

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Гаден народ сме си и това е.Най-обичаме да мразим и да ебаваме мамата на всичко хубаво.Направо им е оргазъм на изродите
    Много точно казано.Преди 5 дни някакви нещасници ми надраха половината кола-заднити врати,калници и капака.ИЗРОДИ!!
    Alfa 146 1,6 boxer


  8. #8
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Какво може да се каже за успокение?За жалост думите са прекалено слаби за да бъде успокен човек.Обаче изрода който е изкъртил огледалото, в цялото си жалко,мизерно,паразитно живуркане едва ли също ще намери някога спокойствие и мир за мизерната и низка душица.Колкото и гадости и поразии да направи през цялото си жалко съществувание той винаги ще си остане някъде там между говедата и маймуните с извинение към горките добиченца.За съжаление такива хора има и то много.Това е един от големите проблеми на нашата държава.Простаците са огромно мнозинство и като гледам, те много се гордеят с това,а и не малко хора на различни етапи от живота си стремглаво се присъединяват към тази огромна маса подлъгани на пръв поглед от лесния и безотговорен живот на това стадо.Да,проблема е голям,изход в близко бъдеще не се вижда.В случея положителното е че не е пострадал човек а кола,от което не боли по малко.

  9. #9
    Запален алфист plamen76's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    47
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by TS View Post
    Майка им дееба простааа наркоманска,флебити умрели. Ей такова копеленце ако го видиш пръстите да му отрежеш!!!

    Тежка телесна повреда се води ако ти липсва нещо,братчед(крак,ръка)....така,че отиваме на лека....виж другото е че вечер няма сведетели и е много удобно.
    И моя фар бе надран брутално,явно тъй за кеф.Много сме пострадалите-оправия няма
    ALFA ROMEO 159 2,4 JTD 210 PS

  10. #10
    Запален алфист sanata's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    sofia
    Posts
    107

    Default

    колега,нямаш никакви прчини да не ти признаят щетата,зависи къде ти е каското.Най-добре извикай мобилна група,ако твойте застрахователи имат такива и да видят на място каква е щетата,ако не моя съвт отиди до районното управление което е в районна,да ти издадат служебна бележка и с нея отиди и заведи щета.По-сигурно е с такава бележка.
    Успех

  11. #11

    Default

    Не няма да викам мобилни и да ходя до районното, защото е голяма разправия. Застраховката ми е в ДЗИ и няма причина да не е признаят. Вече имах подобен случай и всичко си мина.

  12. #12
    Запален алфист sanata's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    sofia
    Posts
    107

    Default

    те така или иначе май ДЗИ нямат мобилни групи.ако нямаш прекалено моного завеждани щети по полицата,и вси4ко ти е платено-немаш никакви грижи.

  13. #13
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Е направо,няма такива отрепки,аз вчера я видях отдалеч твоята кола-ако е същата де-диагонално на кафето до китайския в слатина,с/у спирката на 9-ката,ако там спираш,по-добре направо на улицата,при кафето,поне е денонощно и не стават мизерии,иначе колата е много хубава,същата ли е която спираше при Дон Вито,докато я продаваха?
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  14. #14

    Default

    мое би другата седмица по същото време на същото място да се засечете случайно.Те животинките си ходят по отъпкани пътеки .Така де.
    мене ме нема, в целата схема........

  15. #15
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    Ако ги хванете тези ИЗРОДИ счупете ми ръцете друг път да не пипът чужда собственост.Травестити скапани,сигурно нямат коли и затова така правят наркоманите им скапани.Мн ме е яд че нямаме закони ако имахме надали щяха да правят такива золуми

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •