Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: ДуноДен....или да си премерим конските сили!!!

  1. #1

    Default ДуноДен....или да си премерим конските сили!!!

    Днес говорих с Ники Златков, известен български рали пилот...също така и горд собственик на Ланча Делта Интеграле.

    ДуноДен; става въпрос за измерване на конските сили на дадена кола както и много други параметри...всеки ще има възможност да изпробва различни филтри, чипове и т.н. Ако си ги носи....за да види кое как влие на неговата кола....Например дали наистина един К&Н спортен филтър вдига 10коня или напротив ги сваля.

    Цената е 30лв. на кола с един предавателен мост. Няма ограничение само за Алфа...който иска да се записва...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #2

    Default

    Аз искам
    До края на седмицата колата ми ще е с нов съединител и би ми било интересно, какво ще покажат уредите
    НО, въпроса ми е: стенда струва 30лв. за едно мерене, за един час, за един ден или....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #3

    Default

    Това е за "цял" ден....ще ти обясна като се видим.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4

    Default

    6te ima mnogo razo4arovani ... osobenno tezi koito sa s 4ipove i filtri... takiva maini 6te teglqt na tezi deto sa im gi prodali
    ina4e cenata si e napravo promociq za sofianci....
    P.S sori za latinicata ama kade e kredora?

  5. #5
    започва да се пристрастява tayfun's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    киев кърджали
    Age
    52
    Posts
    88

    Default

    и аз искам да си видя конете арабски ли са или английски че са към 200 на брой
    Alfa 166 2.4JTD 136hp

  6. #6

    Default

    утре не знам дали ще мога, но тия дни пак ще ходя до Ники....да ми даде повече подробности..има възможност той да ви инсталира чип или спортен филтър да видите разликита и т.н. НО това за сега не знам дали е сто процента реалност....

    ще говоря с него и ще дам повече подробности...


    Цената е подарък....тяхната цел е да стане популярен дуностенда...който по свойте харектеристики и възможности е единствен за БГ.

    Тия дни се надявам да имам време до отида пак до тях....ако някой има питания казвайте....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7

    Default

    До тук сме:

    1.Аз
    2.Кики
    3.Бобо
    4.Еньо
    5.Пламен???!!!

    Имайте в предвид, че всеки може да се запише....не е само за Алфи

    Не ми остана време да отида пак до Ники...да събера малко повече инфо.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    90

    Default

    i koga shte hodite, koga shte e tova merene i kade???

  9. #9

    Default

    Кога...още не сме решили

    Къде...в ПроСпейд

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #10
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    и аз съм навит да доида с вас да я премеря моита, още повече , че ще идвам тия дни във София понеже в събота имам изпит но още не съм решил дали ще доида с колата понеже трябва да нощувам в студентски град, а не ми се ще да я оставям на произвола на съдбата, но пък с тия влакове въобще не ми се пътува пък и 2-3 дена без кола си е кофти......оффф не знам ще видим
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  11. #11

    Default мощност

    И пишете какви са резултатите

  12. #12

    Default

    Каво стана ходихте ли да си премерите конете Има ли разочаровани

  13. #13

    Default

    Още не сме....когато отидем ще разберете

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #14

    Default

    Цитирам Гн. Орешков оператор на Дуното:...

    DYNODAY"- практика във всеки фен клуб в цял свят... Не е задължително да имате APR stage III или нещо подобно на автомобила си!!!
    "DYNODAY" може да е част от планираните ви срещи, сбирки или какъвто и да е вид клубно мероприятие.
    "DYNODAY" -как го правят?
    1. Предварително се договаря дата и брой участници
    2. Договаря се и съответната отстъпка от таксите за измерване
    3. Договаря се програмата на "DYNODAY" -в нея може да има измервания, изпробване на чипове и въздушни филтри, експерименти за ефекта от каквато и да била модификация по двигателя или обслужващите го системи, коментари, съвети....вижте линка към този форум!


    Който иска да се запише нека пише тук....и да ми прати Лично съобщение с ГСМ за връзка

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  15. #15
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    И аз мисля да дойда

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •