Results 1 to 13 of 13

Thread: Термостат и Ламбда сонда

  1. #1
    Test Driver
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    192

    Default Термостат и Ламбда сонда

    Налага ми се да сменя Термостат и Ламбда сонда,интересува ме на каква цена варират в момента и от къде да се купят.Мерси
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    ALFA GTV 98'-155hp,2.0 T.Spark

  2. #2
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Ламбда от Киров Бош - виж колегата spe4elist във форума. Той е техен представител и ще ти прати.

    Термостат си вземи Behr. Примерно от близкия магазин за авточасти или да речем онлайн от axm-auto.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #3
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Термостат 60 - 90 кинта ,а ламбдата към 130
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  4. #4
    Test Driver
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    192

    Default

    Мерси за отговорите.Днес се обадих тук-там и за термостат под 110лв.цена не ми дадоха,а за Ламбда сонда 190лв...mochko1 ти от къде пазаруваш и какви са марките?
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    ALFA GTV 98'-155hp,2.0 T.Spark

  5. #5
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Behr oт axm-auto.com ,а за ламбадата най-добре както ти каза колегата по горе ,намери spe4elist
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  6. #6
    Test Driver
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    192

    Default

    в axm-auto.com за моя модел няма Термостат
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    ALFA GTV 98'-155hp,2.0 T.Spark

  7. #7
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default

    Quote Originally Posted by oinotnA View Post
    Налага ми се да сменя Термостат и Ламбда сонда,интересува ме на каква цена варират в момента и от къде да се купят.Мерси
    на мен и 2-те неща ми излязоха към 350-400 с труда ако не се лъжа... ако искаш ще ти кажа координатите на майстора, близък ми е... не се води алфист но какво ли не ми е правил, не съм имал проблеми

  8. #8
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Сега някои може и да ме оплюят ама аз минах на един евтин вариант със термостатче от рено5 за 10лв и две седмици вече никакви грижи
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  9. #9
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Сега някои може и да ме оплюят ама аз минах на един евтин вариант със термостатче от рено5 за 10лв и две седмици вече никакви грижи
    Ше те питам лятото в жегата като ти е свален дебита на водата двойно кво ще стане с миксера ти
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #10
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Ше те питам лятото в жегата като ти е свален дебита на водата двойно кво ще стане с миксера ти
    Чак пък двоино не,е но ще пиша отново след три четири месеца,за сега всичко е перфектно и колата си държи температура 80 градуса.След време като се вдигнат дневните температури повече пак ще пиша има ли промени и какви са те положителни или отрицателни.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Чак пък двоино не,е но ще пиша отново след три четири месеца,за сега всичко е перфектно и колата си държи температура 80 градуса.След време като се вдигнат дневните температури повече пак ще пиша има ли промени и какви са те положителни или отрицателни.
    колата е като детето,трябва да се грижиш и да го издържаш!Не удобрявам такива донадени работи,но всеки си решава за него си,ако не можеш да я поддържаш има коли с по-евтина подръжка.Не се сърди колега,изказвам мнение

  12. #12
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    колата е като детето,трябва да се грижиш и да го издържаш!Не удобрявам такива донадени работи,но всеки си решава за него си,ако не можеш да я поддържаш има коли с по-евтина подръжка.Не се сърди колега,изказвам мнение
    Виж сега мнението ти беше напълно излишно.Додох вариант които върши работа пък на тебе като не ти харесва си е твои проблем щом мога да си разреша проблема за 10лв ще го направя пък ти ако си супер паралия даваи по 100 лева и нагоре за въпросния елемент,а пък това дали мога и или не мога да си поддържам колата чесно да ти кажа не ти влиза във работа че и съвети да даваш гледаи си във твоито дворче не във чуждите.Във горния си пост казах че ако изскочат някакви проблеми ще пиша допълнително.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Виж сега мнението ти беше напълно излишно.Додох вариант които върши работа пък на тебе като не ти харесва си е твои проблем щом мога да си разреша проблема за 10лв ще го направя пък ти ако си супер паралия даваи по 100 лева и нагоре за въпросния елемент,а пък това дали мога и или не мога да си поддържам колата чесно да ти кажа не ти влиза във работа че и съвети да даваш гледаи си във твоито дворче не във чуждите.Във горния си пост казах че ако изскочат някакви проблеми ще пиша допълнително.
    Колега ти си прав за себе си но специално за термостат за алфа е хубаво да е оригинален behr...!!
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •