Results 1 to 5 of 5

Thread: малко помощ за смяна на вътрешно каре

  1. #1
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default малко помощ за смяна на вътрешно каре

    достигнах до заключението че имам вътрешно каре за смяна но незнам как да разбера кое е лявото или дясното .някои ако може да ми каже как се разбира кое каре е разбито ще съм му благодарен. в събота с едни колеги от форума ще го сменяме но маи никои не знае как се проверява вътрешно каре тъи че помагаите
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  2. #2

    Default

    Ами колега освен да я повдигнете на подемник и застопорите едното колело и да слушате дали трака като се върти другото лекичко на първа, друго не ми идва на ум.

  3. #3
    Алфахирург dr.House's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    47

    Default

    Колега,ако нямате подемник можете на канал да хванете със една ръка чашата на вътрешното каре а със другата полуоската и да прецените кое от двете има по голяма хлабина.Не е лошо в този момент колата да не е на скорост за да можете лесно да превъртате карето във всички възможни сектори.Успех и дано съм помогнал.

  4. #4

    Default

    колега, ако на едното от двете карета е скъсан маншона или е бил скъсан и си го сменил примерно скоро е възможно да е то проблемното....
    Alfa Romeo 33 1.5 BOXER 4x4, Alfa Romeo 33 BOXER 1.7 16v, Alfa Romeo 155 1.7ts 8v, Alfa Romeo 166 2.0ts, Alfa Romeo 156 1.9jtd - EX
    Alfa Romeo 146ti, Alfa Romeo 145 1.4ts

  5. #5
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    в неделя ще кажа дали е от карето или от нещо друго ....ще има операция
    алфа 145 1,7 16v Turbo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •