Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 59

Thread: Текстилните вериги са измама!

  1. #31
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    И моя баща е така , професионален шофьор е със сумати километри зад гърба си и никога не е слагал вериги въпреки ,че ги е имал.
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Кой каквито иска вериги да си слага, парите са си ваши Аз съм предупредил. Ако искате и рога си сложете ( Както и вероятно ще стане, ако ги купите )

  3. #33
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    По- добре е да ги имаш и да не ти трябват, отколкото да ти потрябват и да ги нямаш .
    Аз си мисля че един колан от тези здравите за теглене, може да се прекара през джантата и гумата на няколко места и ще върши работа като нямаш друго под ръка.

    Текстилните вериги трябва да са здрави за да вършат работа. Тук всичко опира до марка и производител. Има ли места на които се показва асфалт, трябва да се свалят, иначе се прокъсват бързо.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Има ли места на които се показва асфалт, трябва да се свалят, иначе се прокъсват бързо.
    Мдам, много забавно ще е да спирам през няколко минути да свалям и след малко пак да ги слагам А както казах сам не можеш да ги сложиш.

  5. #35

    Default

    на асфалт ограничението с текстилните е 50, като си е описано, че бързо заминават

  6. #36

    Default

    Еми нормално е да има ментета...Аз заради това видях за тези Autosock и реших да пиша за тях защото видях че са доста по скъпи и явно наистина имат ефект...
    156 2.4JTD 136+ PS

  7. #37
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Aбе каквито и вериги да са, се слагат само за да излезеш от определено място където има прекалено много сняг, не са за шофиране по заснежен асфаллт или лед. Аз слагам вериги само когато преодолявам сняг над 20-30см, примерно пред блока където машина за почистване никога не влиза, и след като се добера до път веднага ги махам.

    пп По-добре накарайте баба си да ви оплете вериги от прежда, отколкото да си купувате такива боклуци.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    По- добре е да ги имаш и да не ти трябват, отколкото да ти потрябват и да ги нямаш .
    Аз си мисля че един колан от тези здравите за теглене, може да се прекара през джантата и гумата на няколко места и ще върши работа като нямаш друго под ръка.

    Текстилните вериги трябва да са здрави за да вършат работа. Тук всичко опира до марка и производител. Има ли места на които се показва асфалт, трябва да се свалят, иначе се прокъсват бързо.
    Много си прав!
    По пътя за Ястребец си сложих autosock-a и се качих без проблем.
    Който искаше да се качи или беше с 4x4 или го бутаха по 4-5 човека.

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by robert View Post
    Много си прав!
    По пътя за Ястребец си сложих autosock-a и се качих без проблем.
    Който искаше да се качи или беше с 4x4 или го бутаха по 4-5 човека.
    Да не си рекламент агент на такива вериги? Хора не си купувайте джипове с 4х4 или хубави зимни гуми. Купете си текстилни вериги

  10. #40
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    А както казах сам не можеш да ги сложиш.
    Абе не знам ама сънм виждал как жена си ги слага сама (текстилни вериги) пред входа и съм виждал 3-ма човека да слагат синджирни вериги на една кола .
    Не знам ти как не си успял да ги сложиш сам .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Да не си рекламент агент на такива вериги? Хора не си купувайте джипове с 4х4 или хубави зимни гуми. Купете си текстилни вериги
    Просто споделям мнение.
    Всичко различно от твоето мнение, реклама ли е???

  12. #42
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    ОК.. Факт е обаче, че баща ми за 40 години нито веднъж не е използвал вериги макар да е имал. А има над 1 500 000 навъртяни км с кола. Аз също зимата съм карал по всякакви пътища и просто изхвърлих веригите от багажника, след като видях, че само място заемат.


    Това пък въобще не е фактор



    На отъпкан сняг дебел няколко см. който стои в продължение на няколко дни и слънцето леко му разтопява горния слой после пак замръзва и пътя е с 8-10% наклон как мислиш дали веригите са излишни или ще се спускаш като шейна с зимните гуми.


    Тази година като не сме имали зима и айде веригите в коша
    Last edited by The_Game; 13-02-2010 at 20:24.
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Значи темата не е "За" или "Против" текстилните вериги. Изразил съм някакво мнение в случя. Стоя зад него твърдо и никой не може да ме разубеди. Ако има привърженици на това чудо на технологията, ( или шивашката индустрия ) пуснете си такава тема. В тази отправих посланието, което исках. Вие ако искате ме послушайте , ако искате недейте. Не съм пробвал тези на Аутосок, но според мен няма да са кой знае какво по-различно. Гаранция ви давам обаче, че тези в Практикер са боклуци от класа.
    Last edited by RoMAN; 13-02-2010 at 22:35.

  14. #44
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    вкъщи
    Age
    42
    Posts
    72

    Default

    Quote Originally Posted by robert View Post
    Много си прав!
    По пътя за Ястребец си сложих autosock-a и се качих без проблем.
    Който искаше да се качи или беше с 4x4 или го бутаха по 4-5 човека.
    Аз пък ще кажа че вчера се качих баш до Ястребец без вериги и без да бутам. Това че е паднал 10-20цм. сняг не е оправдано слагането на каквито и да е вериги. Иначе да имаше много хора които бутаха. То неможе 1-ва и гас до ламарината, и да излезеш.

  15. #45
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Значи темата не е "За" или "Против" текстилните вериги. Изразил съм някакво мнение в случя. Стоя зад него твърдо и никой не може да ме разубеди. Ако има привърженици на това чудо на технологията, ( или шивашката индустрия ) пуснете си такава тема. В тази отправих посланието, което исках. Вие ако искате ме послушайте , ако искате недейте. Не съм пробвал тези на Аутосок, но според мен няма да са кой знае какво по-различно. Гаранция ви давам обаче, че тези в Практикер са боклуци от класа.
    Поне да беше я кръстил правилно тогава - текстилните вериги марка еди ква си от еди къде си са менте
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •