Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 71

Thread: Alfa Romeo Alfa 156 3.2 V6 24V GTA

  1. #31

    Default

    Малко тъп въпрос ама това GTA не е ли това което се предлага в мобиле.де И до колкото знам GTA-то е с скоростна кутия подобна на Селеспиид ама спортен вариант взет почти от Ф1. А това от снимките си е с обикновена ръчна кутия. Поправете ме ако греша.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails !!qUuo9QB20~$(KGrHgoH-CoEjlLluzl+BKHVESY9Mw~~_27.jpg   !!qUungQBG0~$(KGrHgoOKjgEjlLmYUWJBKHVDFHgyw~~_27.jpg   !!qUunzQBG0~$(KGrHgoOKj4EjlLm(n4WBKHVDTEq3g~~_27.jpg  

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by rady156 View Post
    Не бъдете предобедени за основния ремонт! В Европа има всякакъв вид застраховки, дори такива които ти покриват счупване на двигател
    Ти имаш ГТА с фешън застраховка в Германия, гумата да ти фъсне, взимат ти нова - късаш ремъка и правиш салата - иде застрахователя, и ти оправя двг-то фърси, нов ремък, доста клапани, помпа и прочее - ти след това би ли я продал........ся не искам да казвам че не съществуват нечрезвичайни причини да земе да я продава, ама изобщо не е логично.....ГТА е кола за ценители, а голяма част от тях не я продават след основен ремонт.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #33
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default Alfa Romeo Alfa 156 3.2 V6 24V GTA

    Същото е колега но ако го взимам ще е от човека който го продава а не от автокъщата...но най вероятно 159-ката ще надделее.

    Quote Originally Posted by cassillas View Post
    Малко тъп въпрос ама това GTA не е ли това което се предлага в мобиле.де И до колкото знам GTA-то е с скоростна кутия подобна на Селеспиид ама спортен вариант взет почти от Ф1. А това от снимките си е с обикновена ръчна кутия. Поправете ме ако греша.


    ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

    За мое съжаление си прав...а повече пари за кола 2002-3 не ми се дават.

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ти имаш ГТА с фешън застраховка в Германия, гумата да ти фъсне, взимат ти нова - късаш ремъка и правиш салата - иде застрахователя, и ти оправя двг-то фърси, нов ремък, доста клапани, помпа и прочее - ти след това би ли я продал........ся не искам да казвам че не съществуват нечрезвичайни причини да земе да я продава, ама изобщо не е логично.....ГТА е кола за ценители, а голяма част от тях не я продават след основен ремонт.....
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by sof_bg View Post

    За мое съжаление си прав...а повече пари за кола 2002-3 не ми се дават.
    Мда, но може и да не съм все пак, затва тука каквото и да ти пишем, на място се гледа.....хвани си аверчето, обясни му тва онва кво да гледа, и си направи сметката дали според думите му си заслужава да ходиш и ти да гледаш.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #35
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ти имаш ГТА с фешън застраховка в Германия, гумата да ти фъсне, взимат ти нова - късаш ремъка и правиш салата - иде застрахователя, и ти оправя двг-то фърси, нов ремък, доста клапани, помпа и прочее - ти след това би ли я продал........ся не искам да казвам че не съществуват нечрезвичайни причини да земе да я продава, ама изобщо не е логично.....ГТА е кола за ценители, а голяма част от тях не я продават след основен ремонт.....
    Да, за ценители е, както и едно Мазерати 3200 GT! В чужбина един ден гледам един пич си седи в лилавото Мазерати и си чака в колата, минавайки покрай него се спрях и го попитах дали може да даде малко газ, за да чуя двигателя! Форсира го пича и за да не стане неудобно го заговорих, като го попитах дали колата е 368к.с и той вика не знам над 300 е....... та не забравяй, че най-хубавите ябълки прасетата ги ядат!

    ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

    Quote Originally Posted by cassillas View Post
    Малко тъп въпрос ама това GTA не е ли това което се предлага в мобиле.де И до колкото знам GTA-то е с скоростна кутия подобна на Селеспиид ама спортен вариант взет почти от Ф1. А това от снимките си е с обикновена ръчна кутия. Поправете ме ако греша.
    Има ги и със селеспийд и със 6 механични

    ---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

    Иначе колата изглежда супер и е със ксенон и с механични скорости! Единствено не ми допада боята

    ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

    и защо само за не я намирам в мобиле.де?
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  6. #36
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Защото е повредена,трябва да отбележиш,че искаш да виждаш и повредени.
    А,това видяхте ли го: "Kolben abgerissen!" Май означава,че и ма повреди по буталата...
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  7. #37
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Защото е повредена,трябва да отбележиш,че искаш да виждаш и повредени.
    А,това видяхте ли го: "Kolben abgerissen!" Май означава,че и ма повреди по буталата...
    Мерси, колега!
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  8. #38
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Защото е повредена,трябва да отбележиш,че искаш да виждаш и повредени.
    А,това видяхте ли го: "Kolben abgerissen!" Май означава,че и ма повреди по буталата...
    Идеално много бързо ще я направиме с 3,7 строукър кит
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #39

    Default

    Ако съществува идеалния алфистки оргазъм, то е да се подкара разпробит до 3.7 ГТА, с боднато едно турбо или чарджър на него......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #40
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    159 2,4JTDm + CHIP = GTA
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  11. #41
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default Alfa Romeo Alfa 156 3.2 V6 24V GTA

    Колега не съм специалист но мисля че няма база за сравнение между гта и 2.4 с чип..а на гта ако му сложиш чип или тва дет Бобо каза май май няма база за сравнение.

    Quote Originally Posted by JACCOMO View Post
    159 2,4JTDm + CHIP = GTA
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  12. #42
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by JACCOMO View Post
    159 2,4JTDm + CHIP = GTA
    Ами колега аз карам такава и отдавна чакам някой превъзбуден дизелджия айде излизайте

    ---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ако съществува идеалния алфистки оргазъм, то е да се подкара разпробит до 3.7 ГТА, с боднато едно турбо или чарджър на него......
    Даа и 200 коня нитро и един реактивен двигател и да смениш тревата!
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #43
    Запален алфист Gosheto30v6's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ако съществува идеалния алфистки оргазъм, то е да се подкара разпробит до 3.7 ГТА, с боднато едно турбо или чарджър на него......
    Ммммдааа...и аз отдавна сериозно се замислям за нещо такова ама все още не ми достигат финанси
    ALFA ROMEO 156 2.4 20V JTDM sportwagon ALFA ROMEO 155 Q4 300+++Ps.
    Alfa Romeo 145 3.0V6
    Alfa Romeo 33 1.7 16V 4x4 Аlfa spider 3.0 V6

  14. #44
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Ами колега аз карам такава и отдавна чакам някой превъзбуден дизелджия айде излизайте [COLOR="Silver"]
    Каква караш ти колега и какъв дизелджия чакаш че нещо не ти хванах мисълта?Ако мислиш че с колата от снимката ти неможе да ти се опъне някой дизел мисля че гршиш.А ако става въпрос само за Алфа, аз лично съм виждал как една 159 2,4ЖТД (210к.с.) с чип откъсна една 3,2 JTS Q4. А твоята ако си е стандарт на 240к.с. мисля че ще те оправи,незнам обаче какво си и сътворил.Всичко е възможно.
    Last edited by JACCOMO; 15-02-2010 at 12:06.
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  15. #45

    Exclamation

    Quote Originally Posted by JACCOMO View Post
    Каква караш ти колега и какъв дизелджия чакаш че нещо не ти хванах мисълта?Ако мислиш че с колата от снимката ти неможе да ти се опъне някой дизел мисля че гршиш.А ако става въпрос само за Алфа, аз лично съм виждал как една 159 2,4ЖТД (210к.с.) с чип откъсна една 3,2 JTS Q4. А твоята ако си е стандарт на 240к.с. мисля че ще те оправи,незнам обаче какво си и сътворил.Всичко е възможно.
    Точно това, което си гледал го направиха те! Чипа на JTD беше от Бобо правен Сега си представи как е направено неговото GTV, за Алфа дизел едва ли ще се намери някой да бие, но вече ако е от друга марка, там работата е съвсем друга...
    А относно колегата, който иска да си купи GTA, според мен да не мисли много ако му е на сърце да си я взима, ако ли не да си вземе 159, но и в двата случая трябва да идеш до Германия и да видиш на място как стоят нещата...
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •