Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 151 to 165 of 174

Thread: 320i E46 vs Италианки

  1. #151
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Абе 230 коня е 164-ката ма има въртящ момент,все пак е 3.0,само нз колко тежи.
    п.с.трябва да помисля малко
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  2. #152
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Абе 230 коня е 164-ката ма има въртящ момент,все пак е 3.0,само нз колко тежи.
    п.с.трябва да помисля малко
    дават я 1680 кг, но ми звучи абсурдно... в една друга тема един колега беше написал колко му тежи 164-та мерена на кантар и резултата беше смайващ...

  3. #153
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Извинявам се но може ли да ми кажете колко тежи ,колко му пречи задвижването 4х4,колко му се овеличават загубите заради това,и ако може да ми казвате и какви са ми шансовете!Сега,че е 228к.с никой не оспорва това,но с това 4х4 и доста по-тежкото купе(или май НЕ защото и аз четох онази тема за килограмите)нямам ли малко шансове или по-точно да не ме бие с 10 коли............................!
    Спортно окачване Race Land.Генерация,със спортни катализатори.Спортен фитър FK,,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46),тръба в бронята.Изпразнен багажник,(разкостен до нулата).Снимката Е30 325(192к.с) моята гордост!

  4. #154

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    4х4 е 6 скорости(това поо думи на онзи дето ще я копува)и ме заяжда,че ми приготвил кошмара!Интересно ми е дали имам шанс да го сложа на земята!
    Ооо Бимбо тука бой ще ядеш
    Ето я колата или поне предполагам, но едва ли ще е друга http://clubalfaromeo.com/forum/showt...0%EB%F4%E0+164
    Ммм 3.0 V6 231 коня с хубава зелена детелинка
    И на 400м и на дълго все ще те тупа
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #155
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Извинявам се но може ли да ми кажете колко тежи ,колко му пречи задвижването 4х4,колко му се овеличават загубите заради това,и ако може да ми казвате и какви са ми шансовете!Сега,че е 228к.с никой не оспорва това,но с това 4х4 и доста по-тежкото купе(или май НЕ защото и аз четох онази тема за килограмите)нямам ли малко шансове или по-точно да не ме бие с 10 коли............................!
    Aми дори и да си по-лек с 300кг. шансовете ти се изразяват в това, да дръпнеш малко на старта, който шанс общо взето се изправява, като се има предвид, че опонентът ти е 4Х4.

    Лично изпитах подобно нещо на драг дея в Сапарева баня, когато на полуфинала ми натресоха една 166 с 3.0 двигател и 226 "коня".
    Явно човекът не познаваше добре колата, защото стартовете му ги взимах и до около 100км/ч. бях пред него, ама в момента, в който вкарвам трета на малко след 100км/ч., го виждам как профучава покрай мен.

    Твоята кола е може би малко по-силна от моята, защото ме отупа на магистралата както си спомняш, но аз след това (т.е. на драг дея) вече бях с чип, чисто нов K&N филтър и олекотена шайба на маховика, та може би съм бил горе-долу на нивото на твоя баварец.
    Въпреки това, 166-цата си ме опердаши, а мисля, че това ще направи с теб и 164-ката, като се има предвид че е и 4х4, т.е. и на старта нямаш много шанс, ако тръгвате от място.

    Нищо лично, просто мнение - дано пък ме опровергаеш, стискам палци.

    ETO КАКВО МИ СЕ СЛУЧИ НА DRAG DAY-a

    Докато си сътворя "шедьовъра", Jivko7777 накратко е казал какво те чака.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  6. #156
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Аха е ми какво пък,ще ям бой голяма работа,идеята е да се изправя срещу 3.0 и да съм готов за бой много бой хаххахааххахахаахахахах!Впрочем това е колата,чакам моя колега само да я купи!
    Спортно окачване Race Land.Генерация,със спортни катализатори.Спортен фитър FK,,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46),тръба в бронята.Изпразнен багажник,(разкостен до нулата).Снимката Е30 325(192к.с) моята гордост!

  7. #157
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Аха е ми какво пък,ще ям бой голяма работа,идеята е да се изправя срещу 3.0 и да съм готов за бой много бой хаххахааххахахаахахахах!Впрочем това е колата,чакам моя колега само да я купи!
    Колега, ако всичко и е ОК на колата , защото гледам , че е нов внос , просто ще те разточи на всякакви дисциплини от място , на 1ва летящ , 2ра, задна . 0-100 7.5 секунди макс спиид по книжка 240. Но иначе успех на гонката и да пуснеш клипче
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  8. #158
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Bimbo аз викам пак да се пуснеш с Fear...колата му вече е доста по-приятна за каране ама доста по...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  9. #159
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Ако е навит знае дата и час+място тъй,че го чакам!
    Спортно окачване Race Land.Генерация,със спортни катализатори.Спортен фитър FK,,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46),тръба в бронята.Изпразнен багажник,(разкостен до нулата).Снимката Е30 325(192к.с) моята гордост!

  10. #160

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Ако е навит знае дата и час+място тъй,че го чакам!
    Тъй че гонкай се с Fear, а иначе де що чуеш Q4 на Алфа те чака само бой Все пак това са едни от най-силните Алфи и е нормално
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #161
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Ако е навит знае дата и час+място тъй,че го чакам!
    В близките седмици ми е посто невъзможо да присъствам на гонки, както поради финансови причини, така и поради липса на време.
    Ама знаеш, че на практика сме съседи, та може по Skype-а да се уговорим за нещо локално набързо, колкото да "сверим часовниците".

    Венци, благодаря за хубавите думи.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  12. #162
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default re

    Ами.....Bimbo освен и аз да дойда да те натупам и готово))

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Ако е навит знае дата и час+място тъй,че го чакам!
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  13. #163
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by sof_bg View Post
    Ами.....Bimbo освен и аз да дойда да те натупам и готово))

    Попринцип си добре дошъл,а това,че ще ме натупаш,е пределно ЯСНО,идеята е да не ме посрамваш много

    Поздрави!
    Спортно окачване Race Land.Генерация,със спортни катализатори.Спортен фитър FK,,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46),тръба в бронята.Изпразнен багажник,(разкостен до нулата).Снимката Е30 325(192к.с) моята гордост!

  14. #164

    Default

    Мен лично много би ме впечатлила една битка м/у Бимбо и едно скормно Fiat-че 500 Abarth с 1.4 турбинка 160 кончета некаде.Иначе колега поздравления за ентусиазма ти.Оважавам такива като тебе .

    ex 147 JTD by Turbon
    Giulietta multiair - the new passion

  15. #165
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Нищо против Бимбо - напротив, дори е много точно момчето и колицата му е бомба, ама колега, наистина ли мислиш, че гонката би била интересна?

Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •