Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 174

Thread: 320i E46 vs Италианки

  1. #61
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Гледайте сега,който иска слага пари и отиваме където вие кажете да проверим какъв е мотора и какво му е правено,благодаря на всички които ме защитиха и когато се оправи времето ще се замерим,искам да кажа,че си търся ново Браво за замерка.........!


    Явка братле мерси за защитата.......!

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Недостатъчно, за да правиш по 2 коли на Браво HGT с 320ка, било то и без ВИС


    + като сипеш 100 октана бензин, не летиш...разликата е много минимална, освен това си трябва чип, за да има полза...
    Какъв е тоя 100 октанов дето ти си го сипвал ми е много интересно? Ние правихме проби със 100 октанов на ЕКО и А95 на Лукойл. Разликата беше нещо от сорта на 2-3 стотни и автомобила се държеше по-агресивно.

  3. #63
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Koлега, аз си карам колата със 100 октана бензин от има-няма 2 години вече...САМО 100октана...сипвал съм всякакви, най-добре алфата ми вървеше със ЕКО 100 октана.


    И искам да подчертая, че никого не нападам или обвинявам в каквото и да било...просто коментирам....
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  4. #64
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Smile

    Само искам да кажа,че съм пред смяна на масло,горивния филтър е на 25000км,свещите са за смяна!ОРИГИНАЛНИТЕ СА!,с катализатори съм,колата си е напълно обикновен ежедневен автомобил с леки доработки!!!За заамерки знаете винаги съм готов,с на Миро 145-цата съм се замервал и той може да каже дали ще бия 2.0 т-спарк(156)защото ГТВ-то го бих,сега и с него предстои нова гонка защото вече има чип.........и сега ще е интересно!!!Ще се разберем по нататък с колегите да се замерим,и очаквам интересни гонки между мен и 2.4-ките+ЧИП!Ще сменя скоро консумативите и заставам на чертата!Надявам се сбирката да се радва на същия интерес като предишната и да има повече желаещи за замерки!!!

  5. #65

    Exclamation

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Cold air intake, генерация, малко олекотена и 100 октана бензин малко ли са Колко от вас са карали със 100 октанов бензин, когато сте се пускали срещу Bimbo? Или някои от другите благинки, които е направил по колата?
    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Недостатъчно, за да правиш по 2 коли на Браво HGT с 320ка, било то и без ВИС


    + като сипеш 100 октана бензин, не летиш...разликата е много минимална, освен това си трябва чип, за да има полза...
    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Какъв е тоя 100 октанов дето ти си го сипвал ми е много интересно? Ние правихме проби със 100 октанов на ЕКО и А95 на Лукойл. Разликата беше нещо от сорта на 2-3 стотни и автомобила се държеше по-агресивно.

    Ами подобренията хич не са малко и са далеч от това което Вие споменавате и май знаете тук...
    В други форуми колегата Бимбо е казал всичко, но май не и тук...
    Ето...
    Спортно окачване Race Land регулируемо с наклон на задните гуми 0.8(за по-добро сцепление)предните 1.2,генерация на 63мм,с байпас на 100мм,две тръби от колекторите с диаметър 55мм(заводски 45/50мм)и от байпаса до задната броня-тръба 63мм с крайно 76мм.Спортен фитър К&N,FK,изменени тръби за постъпващия въздух в двигателя,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46)(тръба в бронята),олекотени жданти 17-ки(магнезиеви).Изпразнен багажник,(разкостен до нулата с цел олекотяване на 50-тина кила)разпънки на задните и предните бумбета...

    Плус това в 100 октановия бензин, който всички казвате, въобще не е само до там работата...Освен че слага добавка Octane Plus както предполагам правите всички, той слага и нещо съвсем различно, а именно Нитро Метан + Nitro Power ( като до колкото знам слага 1л. на 15 л. бензин ) Където благодарение на точно тези последните две нещица се получава вървежа на това БМВ...

    Извинявам се ако съм засегнал колегата Бимбо или някой друг, но си мисля, че е хубаво да се знае тази информация, а не да си мислят че караш просто с 100 октанов бензин

    ПП: Сега като нищо всички ще наблъскате Алфите с Нитро метан Ама и крайно време си е
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #66
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    В интерес на истината, поне на мен, бимбо ми е споменал за всеки един мод от горните, на лично съобщение...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  7. #67
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Ами подобренията хич не са малко и са далеч от това което Вие споменавате и май знаете тук...
    В други форуми колегата Бимбо е казал всичко, но май не и тук...
    Ето...
    Спортно окачване Race Land регулируемо с наклон на задните гуми 0.8(за по-добро сцепление)предните 1.2,генерация на 63мм,с байпас на 100мм,две тръби от колекторите с диаметър 55мм(заводски 45/50мм)и от байпаса до задната броня-тръба 63мм с крайно 76мм.Спортен фитър К&N,FK,изменени тръби за постъпващия въздух в двигателя,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46)(тръба в бронята),олекотени жданти 17-ки(магнезиеви).Изпразнен багажник,(разкостен до нулата с цел олекотяване на 50-тина кила)разпънки на задните и предните бумбета...

    Плус това в 100 октановия бензин, който всички казвате, въобще не е само до там работата...Освен че слага добавка Octane Plus както предполагам правите всички, той слага и нещо съвсем различно, а именно Нитро Метан + Nitro Power ( като до колкото знам слага 1л. на 15 л. бензин ) Където благодарение на точно тези последните две нещица се получава вървежа на това БМВ...

    Извинявам се ако съм засегнал колегата Бимбо или някой друг, но си мисля, че е хубаво да се знае тази информация, а не да си мислят че караш просто с 100 октанов бензин

    ПП: Сега като нищо всички ще наблъскате Алфите с Нитро метан Ама и крайно време си е
    Браооо Живко..........
    То за тва по светофарите са едни от най-бавните......
    Аз до сега с колкото съм се закачал, все са се отказвали, защо ли..........
    Той и Бимбо сам ша си каже, кат ходи на работа дали е толкоз смел
    Тук колегите споделяха мнения от сорта.
    Тва БМВ върви не е кат другите.........
    Разберете, такъв филм няма...........
    Тя и мойта Алфа кат е купих и всички викат.
    Баси как върви за 110коня, защо ли...........

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  8. #68
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    То си има тема и човека е казал там кое какво и защо...Пускал се е с 145 Куве Жалко, че на Ванката 156-цата вече беше с турбо мотор в коша, иначе щеше да е интересна гонка. Неговата до колкото знам беше точно 2,0ТС и то от читавите

    Ето и за по-мързеливите :

    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...2&postcount=99
    Е,Светльо,чак пък читава ...Бимбо се пуска с на Миро Кувето и доколкото си спомням резултата беше много в полза на Миро.Поне до момента,по-читаво вървящ 2.0ТС аз не съм чул да има...На мен Миро ми правеше повече от 1 кола,когато бях без К&N и със бъгавия дебитомер.
    Но,да и аз съм на мнение,че една сверка между Бимбо и 156 2.0 ще е интересна...
    Мен много ме е яд,че на digitalundgrd и на thecleaner не са им в час колите,защото и двете са много интересни категории,а и 2-те са с чипове
    Бимбо,айде организирайте нещо за другата седмица
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  9. #69

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Е,Светльо,чак пък читава ...Бимбо се пуска с на Миро Кувето и доколкото си спомням резултата беше много в полза на Миро.Поне до момента,по-читаво вървящ 2.0ТС аз не съм чул да има...На мен Миро ми правеше повече от 1 кола,когато бях без К&N и със бъгавия дебитомер.
    Но,да и аз съм на мнение,че една сверка между Бимбо и 156 2.0 ще е интересна...
    Мен много ме е яд,че на digitalundgrd и на thecleaner не са им в час колите,защото и двете са много интересни категории,а и 2-те са с чипове
    Бимбо,айде организирайте нещо за другата седмица
    Аз ако си изчистя филтъру ще тръгна нормално да вървя, па и от 1,8 загуба немам. Flame трее да тествам и ще ви кажа колко вървя.

    П.С. и стокова 2,0ТС ми се иска ама то нема май много останали
    Last edited by thecleaner; 22-02-2010 at 00:10.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  10. #70
    Запален алфист Gh0stRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    404

    Default

    Абе аз съм стоков, НО селеспиид.. така че няма да ти даде точна представа като с ръчка 2.0, но се пак е нещо. Ако организирате нещо пак на Лукоила на магистралата може да дойда за сверка.
    147 2.0 Selespeed 51%Sofia Driving
    Stilo 1.6 - ex 75%Sofia Driving
    156 2.4 JTD - ex

  11. #71
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Smile

    И какво стана никой не знае за мойте модове,така е прави сте.....!Искам да спомена,че колата има и накрайник HKS за 80лв,тръбата на генерацията е боядисана,сив металик със спрей за 6.90лв!!!Колата има пластмасови вежди на Райгер тунинг за 60лв,опразнил съм си жабката,и нямам течност за чистачки,също така тасовете съм си пръснал черен мат пак със спрей за 6.90лв,фаровете на крушките са ми 55 вата,а не 100 вата за да не дърпат ток,пускам прахусмокачка преди старт,и още много други подобрения които ще си запазя за мен!!!


    И така вместо да си чешете пръстите(някой)давайте коли за сверка,да заставам на чертата,който иска е разбрал какви подобрения има колата,а който не чете темите пуснати от мен е негов личен проблем!Намерете 2.0 т-спарк с генерация и кит за повече въздух и без чип и да се дърпам,а не само приказки и заяждания!!!Като гледам всички вече знаете подобренията по колата та скрито покрито няма!

    За всяка една гонка съм написал какъв е бил развоят и какво е станало,просто няма кой да чете............!Не ме е страх да падам,Миро ми е приятел и ми беше страшно голям кеф като ме би защото колата му върви и то доста,но нека всеки който беше на сбирката да каже това спря ли ме да се дърпам НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ,всичко е за кеф пичове,но някой от този форум немогат да го разберат!!!


    На колегата изровил строго секретната информация да си каже от кой форум я е копнал и да каже какво пишат за мен другите колеги!!!!!


    И за да видите,че ни-най малко не съм искал да премълча нещо ето и въпростните форуми.....


    Моля,прочетете темите и си кажете мнението за това не съм ли коректен към всеки един форум без значение колко ме нападат и т.н

    http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=73869
    http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=158886
    http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=159027
    http://www.opelclub-bg.com/forum/ind...howtopic=67806
    http://www.alfaromeo-bg.com/forum/sh...ad.php?t=42936


    Не ми харесва някой да ме изкарва такъв какъвто не съм!!!Като се замерите с мен тогава можете да коментирате колко ми е бърза,бавна,умряла,летяща и т.н колата!!!



    Дано не съм обидил никого!!!
    Last edited by Bimbo; 22-02-2010 at 01:00.

  12. #72
    Голям Привърженик BUH's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    UK, London
    Age
    35
    Posts
    245

    Default

    Здравеите Колеги
    Следя темичките на Колегата Бимбо тук във форума ,и немога да разбера защо така го нападе ...и аз се очудих че браво ХГТ е паданло от 320 ама може ,колата му е в кондиция и си наварвява и пича като гледам на никои не е отказал и сверка
    Е имах един познат от Плд които караше Е36(4 врати) и до последно викаше че е му 2.0 двигателя а тои се оказа 2.8 ... тогаа да му се заядеш че се прави на луд ОК
    Правете си кефа и тва е

    Порздрави от дъждовна Англия
    Peugeot 406 coupe 2.0 16v 01'-вс. екстри
    Fiat Bravo 1.8 GT 96'-Г.И. Фобос,пълен сток
    ех:Opel Askona 1.6i 88'

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Намерете 2.0 т-спарк с генерация и кит за повече въздух и без чип и да се дърпам,а не само приказки и заяждания!!!
    Все ще се набараме някой път като съм в СФ и има борби......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #74
    започва да се пристрастява alfamicin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    И какво стана никой не знае за мойте модове,така е прави сте.....!Искам да спомена,че колата има и накрайник HKS за 80лв,тръбата на генерацията е боядисана,сив металик със спрей за 6.90лв!!!Колата има пластмасови вежди на Райгер тунинг за 60лв,опразнил съм си жабката,и нямам течност за чистачки,също така тасовете съм си пръснал черен мат пак със спрей за 6.90лв,фаровете на крушките са ми 55 вата,а не 100 вата за да не дърпат ток,пускам прахусмокачка преди старт,и още много други подобрения които ще си запазя за мен!!!


    И така вместо да си чешете пръстите(някой)давайте коли за сверка,да заставам на чертата,който иска е разбрал какви подобрения има колата,а който не чете темите пуснати от мен е негов личен проблем!Намерете 2.0 т-спарк с генерация и кит за повече въздух и без чип и да се дърпам,а не само приказки и заяждания!!!Като гледам всички вече знаете подобренията по колата та скрито покрито няма!

    За всяка една гонка съм написал какъв е бил развоят и какво е станало,просто няма кой да чете............!Не ме е страх да падам,Миро ми е приятел и ми беше страшно голям кеф като ме би защото колата му върви и то доста,но нека всеки който беше на сбирката да каже това спря ли ме да се дърпам НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ,всичко е за кеф пичове,но някой от този форум немогат да го разберат!!!


    На колегата изровил строго секретната информация да си каже от кой форум я е копнал и да каже какво пишат за мен другите колеги!!!!!


    И за да видите,че ни-най малко не съм искал да премълча нещо ето и въпростните форуми.....


    Моля,прочетете темите и си кажете мнението за това не съм ли коректен към всеки един форум без значение колко ме нападат и т.н

    http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=73869
    http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=158886
    http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=159027
    http://www.opelclub-bg.com/forum/ind...howtopic=67806
    http://www.alfaromeo-bg.com/forum/sh...ad.php?t=42936


    Не ми харесва някой да ме изкарва такъв какъвто не съм!!!Като се замерите с мен тогава можете да коментирате колко ми е бърза,бавна,умряла,летяща и т.н колата!!!



    Дано не съм обидил никого!!!
    Колегата,Bimbo,поне е откровен и се държи мъжки.
    Защо трябва да го нападаме,и да заприличаме на ауди форума,където го посрещнаха "много топло".

    Колега,може да организираме една сверка,но нека да се стопли и да сложа летните гуми,че със зимните не става!
    Колата ми няма никакви подобрения,освен махнат катализатор,ако се брои това за някакъв тунинг
    ALFA 159 SW 2.4 jtdm Q-Tronic 2010
    ALFA 156 SW 1.9 16V jtd 2005 - EX
    ALFA 156 2.0 TS 1999 - EX
    ALFA 155 1.8 TS 1993 - EX

  15. #75
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    ...защото ГТВ-то го бих,сега и с него предстои нова гонка защото вече има чип.........и сега ще е интересно!!!Ще се разберем по нататък с колегите да се замерим,и очаквам интересни гонки между мен и 2.4-ките+ЧИП!Ще сменя скоро консумативите и заставам на чертата!Надявам се сбирката да се радва на същия интерес като предишната и да има повече желаещи за замерки!!!
    Tам съм и съм наточен за реванш!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •