Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 174

Thread: 320i E46 vs Италианки

  1. #31
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    брато ако искаш замерка с моита кола от подписа някои път ако имаш път насам или нещо по организирано ако се спретне някъде съм навит. и имаш ли клипове с други коли освен с 1.6 щото не мисля че 1.6 ти е достоен съперник да си сравняваш колата.поздрави
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  2. #32
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    брато ако искаш замерка с моита кола от подписа някои път ако имаш път насам или нещо по организирано ако се спретне някъде съм навит. и имаш ли клипове с други коли освен с 1.6 щото не мисля че 1.6 ти е достоен съперник да си сравняваш колата.поздрави


    Ми с 1.8,с 2.0 8в+чип,2.0 т-спарк с Ц20хе(Астра ГСИ,Калибра,полицейска Астра 2.0 16в)Има мой приятели от форума които ще потвърдят!!!!!http://vbox7.com/play:9872777b тук колата е с доработките без добавки за бензина!
    http://vbox7.com/play:46f08a87 ,а тук е сток!!!
    Last edited by Bimbo; 17-02-2010 at 21:43.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Приятелче,нямаш проблем само,че този уикенд съм зает и няма да мога,ако си навит ще се разберем за другата събота и ще се замерим!От мен нямаш проблем заставам на чертата!!!Пиши ако си съгласен да се организираме отсега!!!Тоя с Фията се крие хахахахахаха,май го хвана страх,бил чел Опел форума и като видял,че няма желаещи за сверка с мен(незнам поради каква причина........!)се поразобедил!!!
    Ок фен ще се чуем на лични

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  4. #34
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    брато дано някои ден се засечем някаде че ми е доста любопитно какъв ще е резултата... много готин звук си докарал на бумера
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  5. #35
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    брато дано някои ден се засечем някаде че ми е доста любопитно какъв ще е резултата... много готин звук си докарал на бумера
    Моментално ти казвам какво ще стане....!0-400м:взимам ти старта с поне половин кола и финишираме с разлика една кола и половина за мен!!!Летящите всичките са за мен,като до 120 ще си ми на задницата и после ще се учудиш какво разтояние ще ти направя до 230км/ч(не по GPS,а по километраж)Много ще ми е приятно да се замеря с теб,но ти казвам,че нагоре в по-високите километри според мен ще изостанеш много!


    Поздрави!!!
    Last edited by Bimbo; 18-02-2010 at 22:31.

  6. #36
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    може но трябва да се замери и после по биричка да обсъдим резултата
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  7. #37
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Smile

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    може но трябва да се замери и после по биричка да обсъдим резултата
    Е те така де това имах впредвид.....!!!хахахахахах!

  8. #38
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Приятели днес се замерих с Бравото(+1 за БМВ-то)!!!Бравото има само крайно HKS+спортен конус(филтър) за 50лв!!!

    400м-Много малка преднина за мен(половин кола).Взимам му старта и така до финала на 400-те метра!?!
    30-210км/ч-Тръгваме и изкача половон кола за него и така до 110-120км/ч!Тук идва интересното как си личат прекалено дългите скорости(1-70км/ч,2-115км/ч,3-почти 160км/ч,4-200км/ч,5-колкото направи)за този мотор(мое лично мнение)!От 120км/ч нагоре почваме да вървиме идентично(с лек превез за мен)до към 140км/ч-150км/ч,и тогава идва голямото добро утро за мен и двамата сме на четвърта до към 200км/ч и тука моя туч набира сериозно и минавам пред Бравото с почти кола!!!Искам да споделя,че 156 2.0 т-спарк ще падне от Бравото(мое мнение),за 145QV(сток)незнам не съм се замервал с такава!!!!!Беше интересно за мен и за това как ще се представи моя варел при положение,че пичагата беше убеден,че ще ме бие(във всички дисциплини)!Също така искам да кажа,че Бравото си набира доста прилично до 120км/ч,но нагоре му идват малко дългички скоростите(пак повтарям"мое лично мнение")

  9. #39
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    имам срещи срещу такова браво но с олекотен вал и маховик до 200 км беше гонката до 3 вървим на равно при включването на 4 та го биа с 1 кола гонката беше без включване на 5та понеже нямаше условия за по големи скорости.тъи че мисля че между нас ше е доста интересен старта имам и клип но мога да ти го пратя на пощата понеже не знам как да ги пускам тука
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  10. #40
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    браво браво ники яко ги пориш гледам у софията

  11. #41
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Човече очаквам да попадна на някой като тебдето да ме смачка и да мирна малко хахаххахаха,че нещо се възгордях,а не е хубаво така,ще видя да се замеря с някое друго Браво та да не стане така,че това да е било умряло!!!

  12. #42
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    е даваи бе ся ти са е паднало да се гордееш

  13. #43
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Човече очаквам да попадна на някой като тебдето да ме смачка и да мирна малко хахаххахаха,че нещо се възгордях,а не е хубаво така,ще видя да се замеря с някое друго Браво та да не стане така,че това да е било умряло!!!
    Ти пък умряло то това си е било бая вървежно, и даже подозирам че е и със чип. Ей попиля всички бегачки по форумите

  14. #44
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Браво Бимбо!
    Аз да споделя последните гонки между немски автомобили: Ауди А3 тди 130пс с чип.. срещу Мини Купър С (160-170 коня) от летящ - Аудито бие стабилно - 2,3 коли.
    Голф КР, леко моднат, срещу Аудито пак от летящ - Аудито бие с кола и половина до 200-210!!!
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  15. #45
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Ти пък умряло то това си е било бая вървежно, и даже подозирам че е и със чип. Ей попиля всички бегачки по форумите

    Да затова е време ти да ме попилееш.........хахахахахха,трябва да организираме нещо да сферим часовниците.............ма да видим кога ще е!?!

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •