Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: Ще взема да задам следния въпрос....!?

  1. #31

    Default

    не ви знам дали сте държали емблемата, но аз самия съм я махал, а и са я къртили 2 пъти, и 2та пъти после съм я слагал аз - та 1 цяла част е

  2. #32

    Default

    Може да се замени само самата емблема без лайстната но стои грозно и си личи...! По принцип се предлага заедно с лайстната, поне навсякаде кадето аз проверих, но ми се досвидяха 100 кинта и монтирах една изостанала от 155...

    Върши работа за момента, но е временно решение.

    Стояне като се загледаш внимателно ще видиш, че емблемата е залепена с двойно залепващо за лайстната...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Fiat Uno 1.1 F.I.R.E.

  3. #33
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Garvansky View Post
    Може да се замени само самата емблема без лайстната но стои грозно и си личи...! По принцип се предлага заедно с лайстната, поне навсякаде кадето аз проверих, но ми се досвидяха 100 кинта и монтирах една изостанала от 155...

    Върши работа за момента, но е временно решение.

    Стояне като се загледаш внимателно ще видиш, че емблемата е залепена с двойно залепващо за лайстната...
    Точно така,отзад даже има една зегерка

    П.С.Обаче сега проверих,и съм се объркал-става въпрос за задна емблема,но това незначи,че ако си малко грамотен,неможеш да си смениш само емблемата
    Last edited by Mury; 16-03-2010 at 12:13.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •