Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Возене на дете на предна седалка

  1. #16
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Аз имам бебе на 6 месеца и се вози обратно на посоката на движение отпред, защото отзад коланите на 156 са мн къси и може да се сложи кошница само с изофикс. Като мине на столче по посока на движението ще се вози задължително отзад.
    Относно прилошаването на задните седалки, една от възможните причини е прекалено меко (или повредено) окачване. Аз никога не съм имал проблем с морска болест, дори на лодки и кораби ми няма нищо, но преди време пътувах с едно БМВ 5 серия и ми стана лошо точно защото колата се полюшваше по 3-4 пъти дори на най-малката неравност. Направо по-зле от лодка.

  2. #17
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Аз имам бебе на 6 месеца и се вози обратно на посоката на движение отпред, защото отзад коланите на 156 са мн къси и може да се сложи кошница само с изофикс.
    Това ми е ценна иформация , защото другата ми дъщеря е на 1мес.Преди два дни взехме кошница , но още не сме я ползвали.Мерси за инфото.

  3. #18
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Вчера се върнахме от Берковица и нямахме никакъв проблем с каката.Купихме някакви хапчета "КОКУЛИН".През целия път на каката и нямаше нищо.Ако някой има такъв проблем да опита , става и за възрастни.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •