Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: За предателството на швабата!

  1. #1
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default За предателството на швабата!

    Ко ви е мнението за ку......ката постъпка на гадната шваба Шумахер?
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  2. #2

    Default

    курвенска, курвенска колко да е курвенска...нека не забравяме, че точно Рос Браун беше геният зад кариерата на Шумахер през доста години, а и също така доста важен е фактът, че Шумахер бидейки немец дълго време беше оплюван, че се състезава за противника. А и в професионалния спорт където парите ръководят всичко няма лоялност и предпочитания. Самия Лука Ди Монтедземоло дълго време навиваше Шуми да кара и той като се съгласи Ферари вече преговаряха с Алонсо. Реално погледнато нищо курвенско няма. Да давам ли пример с Кими във Ферари? А Алонсо във Ферари?

  3. #3
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    А изказвания от рода на:Ферари за мен е живота и че това е единствения тим за който мога да работя и т.н.
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  4. #4

    Default

    Голям пич. На някой ако му се работи с жабари за мен е луд.....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #5
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Колега,тук няма нищо лично.Бизнес като всеки друг.От това няма да спра да харесвам Шумахер,между другото той не винаги е бил във Ферари,нито ще спра да харесвам Ферари.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  6. #6

    Default

    Напоследък се хванах че толкова не ми пука вече за Мишо - в смисъл не както преди......Алонсо да им чупи кофите ще съм доволен....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Мен пък ще ми е много къф да му излезе вече късмета на Маса.Кефи ме това момче
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  8. #8
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Мишо е велик пилот! Тва никой не може да го отрече. Жалко, че отива при противниците. А Алонсо - който беше опонент на нашия Мишо, сега е от нашите и ще трябва да викам за него?!?
    Толкова съм раздвоен, че ми иде да се гръмна...

    Ферари е кредо, ако ще и Сергей Станишев да го кара, пак ще развявам флагът на Ферари!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ferrari.gif  

  9. #9
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Quote Originally Posted by alfamilano View Post
    Ко ви е мнението за ку......ката постъпка на гадната шваба Шумахер?
    Същото, каквото ми беше и за Ферари след като го "изритаха" през 2006-та, за да могат да вземат Кими.
    146 1.6TS CF1 '98


  10. #10
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Мишо е велик пилот! Тва никой не може да го отрече. Жалко, че отива при противниците. А Алонсо - който беше опонент на нашия Мишо, сега е от нашите и ще трябва да викам за него?!?
    Толкова съм раздвоен, че ми иде да се гръмна...

    Ферари е кредо, ако ще и Сергей Станишев да го кара, пак ще развявам флагът на Ферари!!!
    Те това е то.Като те ритне кончето между рогите,мозъчните увреди са непоправими
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #11
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Те това е то.Като те ритне кончето между рогите,мозъчните увреди са непоправими
    Посочи ми един неувреден тук, в този форум ...

  12. #12
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Посочи ми един неувреден тук, в този форум ...
    Знам ли?Може някой,докато си кара италианката да му се мержалее мерник на капака
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #13
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Няма такива По темата - това е един от най-комерсиалните спортове , всичко е пари ... Шуми е добър пилот , но си има интереси човека
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  14. #14
    започва да се пристрастява annihilator's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Шумен
    Posts
    45

    Default

    Според мен , постъпката му изобщо не е к...а . Съвсем в реда на нещата.В големия спорт е така . Колко футболисти преминаха от Барса в Реал , а ?!? А обратно ???
    Така е - където играят големите пари !
    ALFA 156 1.9 JTD `98г.

  15. #15
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    И аз лично не съм щастлив че Мишо е в мерцедес гп, но погледнато реално, ще има по-голяма интрига, ако все още го бива, защото от пилотите в момента само Алонсо е в класа му! Така че очаква ни един интересен сезон 2010 във Ф1, поне откъм битката на големите. Отделно и в другите отбори има интересни размествания.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •