Results 1 to 5 of 5

Thread: нови стикери

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    72

    Default нови стикери

    са направени. кой има място да ги хостне, да остави меил да му ги пратя.
    и най-накрая да направим визитките.

  2. #2

    Default

    Колеги,

    Дайте да се стегнем малко и да направим нещата малко по като хората...какво имам в предвид...

    1. Да регистрираме клуба като дружество с иделана цел...тоест да фигурираме законно и да може да се подписват договори с сервизи, други клубове и т.н. Аз днес говорих с един приятел адвокат така че може да дайстваме....или да дайствам ако ми дадете зелена светлина

    2. Да си изкараме членски карти...но без члеснки внос за сега че тогава нещата стават доста по сложни...счетоводсво и т.н.

    3. Евентуално мога да уредя една стая на едно място да ни стане като офис...естествено без това да струва нещо на клуба към коята да имат достап освен мен още 2-3 членове на клуба

    Имам и други идеи но за сега нека това да обмислим

    п.с: 156 ГТА трябва да дойде до седмица...ако момчето не хукне веднага с нея или я представят на журналистите, ще ми се обадят от ауто италия и ако искате може да се организираме да отидем да я видим

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    72

    Default

    нека да направим среща специално да решим тези неща. среща само за да обсъдим ще правим ли нещо или не. аз ще присъствам.

  4. #4
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Е обади се и ще ги хостнем.
    А и нещо не мога да те засега в ICQ.....
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  5. #5

    Default

    Ок, значи другата неделя или тази която идва може да се срещнем...някъде на кафе и да решим какво ще се прави...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •