Page 7 of 62 FirstFirst ... 567891757 ... LastLast
Results 91 to 105 of 917

Thread: Чарколяк!

  1. #91

    Default

    Здравейте, търся гъба за под скоростния лост на 33 1.4 1994 г., както и задна PVC облицовка на прага от страната на шофьора.

  2. #92
    Запален алфист Triptih's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    357

    Default

    Quote Originally Posted by nyhm View Post
    Здравейте, търся гъба за под скоростния лост на 33 1.4 1994 г., както и задна PVC облицовка на прага от страната на шофьора.
    Не разбрах,заден праг ли търсиш?

  3. #93

    Default

    Задният PVC праг от страната на шофьора.

  4. #94
    Запален алфист Triptih's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    357

    Default

    Имам за подаряване целия комплект прагове.Ако искаш да ти дам всичките или само този.

  5. #95
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Triptih View Post
    Имам за подаряване целия комплект прагове.Ако искаш да ти дам всичките или само този.
    Нищо не му давай, а пази комплекта.
    Аз го имам в насипно състояние
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #96
    Запален алфист Triptih's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    357

    Default

    Понеже вече няма място в избата и ако не се намери човек който да ги вземе,дори и само да седят при него,ще трябва да изхвърля на боклука два салона за 33.
    Ще изчакам 2-3 седмици и после ги хвърлям.
    И двата са обикновенни плюшени,като единия е сив,а другия синкав.Синкавия е от старата 33 1.7 16v,много запазен.На сивия шофьорската седалка е продънена и изтормозена.Мисля да си я пазя за експерименти,но ако има желаещи я давам.Сивия е от сегашната 33 1.4.Другите седалки са запазени,като към тях има 4 кори за врати.И те са запазени,като отгоре на места са поизгорели от слънцето.
    Дори и на някой да не му трябват,ако има място къде да ги държи,нека ги вземе,че ми е жал да ги хвърля.

  7. #97
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Момчета, подарявам 2 комплекта спирачни апарати предни за плътни дискове. И 2-та комплекта с си с накладките на тях. Единият комплект са Гирлинг, а другият са Ате.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  8. #98
    Бегач на къси разстояния Wiliams's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    135

    Default

    Имам спешна нужда от накладки отпред та викам пу за мен
    Alfa Romeo 156SW 1.9JTD,Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4JTD 136hp-ex,Alfa Romeo 33 1.3L IE-ex,


  9. #99
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Wiliams View Post
    Имам спешна нужда от накладки отпред та викам пу за мен
    ОК. Обече гледам си от Пловдив, а аз съм от София и не пътувам често към Пловдив.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  10. #100
    Бегач на къси разстояния Wiliams's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    135

    Default

    Еконта пътува колега Някой ден другата седмица ако ти се занимава,ги прати насам за моя сметка,че тази седмица имам доста пътуване и трябва и до Ботевград да ходя...А теб те чакам на Калояново на следващото събиране на по бира,че точно преди миналия трак дей не можах да си взема сликовете с джантите и така и не стигнах до пистата...дано и други колеги да минат да се видим,че все не успявам да организирам едно пътуване до другите 33-каджий...
    Поздрави!
    Alfa Romeo 156SW 1.9JTD,Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4JTD 136hp-ex,Alfa Romeo 33 1.3L IE-ex,


  11. #101
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Търся кардан за Перманент!
    Някой ако има някаква идея да свирка!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #102
    Запален алфист zilala's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    474

    Default

    Айде здравейте на всички завърнах се ,благодарение на той си знае кой е алфи е обратно в движение и с газ , и се нуждае от спойлер за още 100 коня :Д ако някой има да свирка за 33 3та серия.

    ---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

    Имам за подаряване две предни седалки за 33 на шифиора е кофити но другата е перфектна за района на София доставката е от мен.

  13. #103
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by zilala View Post
    Айде здравейте на всички завърнах се ,благодарение на той си знае кой е алфи е обратно в движение и с газ , и се нуждае от спойлер за още 100 коня :Д ако някой има да свирка за 33 3та серия.

    ---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

    Имам за подаряване две предни седалки за 33 на шифиора е кофити но другата е перфектна за района на София доставката е от мен.

    Какви са седалките, с кой цвят тапицерия? Ако са от сивите, бих отнесъл пасажерската.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  14. #104
    Запален алфист zilala's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    474

    Default

    Ами да от Сивите са ,кажи как да се разберем, подглавника е от плат не е от пласмасовият аз съм във Банкя до София утре ако искаш да си направиш разходка в почивния ден ,иначе другата седмица ще идвам до София но не знам точно кой ден.

  15. #105
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by zilala View Post
    Ами да от Сивите са ,кажи как да се разберем, подглавника е от плат не е от пласмасовият аз съм във Банкя до София утре ако искаш да си направиш разходка в почивния ден ,иначе другата седмица ще идвам до София но не знам точно кой ден.
    Имам приятелче в Иваняне, може да му отида на гости утре, пък и през теб да намина. Дай някакъв телефон, да ти звънна, да се резберем.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

Page 7 of 62 FirstFirst ... 567891757 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •