Page 12 of 62 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 917

Thread: Чарколяк!

  1. #166
    Запален алфист zilala's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    474

    Default

    Боби пръв е писал в темата за фаровете такаче се отказвам благородно.

  2. #167
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Левият фар е гарело с щемпела на Алфа, десният е пак гарело, но без щемпел. И двата са отлични, с жълтите мигачи, без крушките. Ако искате и крушки +16лв. за две осрам +50% бяло (36лв. като нови). Бобо33 знае, че си поддържам колите перфектно

  3. #168
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Цецооооооо!
    Прочети началото на темата!
    Пуснал съм я с цел да си обменяме чарколяци и чистим мазетата от ненужни вехтории.
    Има си раздел "купува-продава"
    Ако имаш нещо за подаряване го посвай тука.
    Иначе в другия раздел.
    Там има доста за 33.
    Аз даже имам една цяла!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #169
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Цецооооооо!
    Прочети началото на темата!
    Пуснал съм я с цел да си обменяме чарколяци и чистим мазетата от ненужни вехтории.
    Има си раздел "купува-продава"
    Ако имаш нещо за подаряване го посвай тука.
    Иначе в другия раздел.
    Там има доста за 33.
    Аз даже имам една цяла!
    Извинявам се. Изтрийте ми поста. Но тук се оказа, че има много мераклии за нещата, а там никой дори не ги погледна. Ако имате части за 156 или 147 - заменям

  5. #170
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Извинявам се. Изтрийте ми поста. Но тук се оказа, че има много мераклии за нещата, а там никой дори не ги погледна. Ако имате части за 156 или 147 - заменям
    Ебават се!
    Чаркове има доста.
    Ако някой е хептен закъсал, все ще намерим нещо на приемлива цена.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #171
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ебават се!
    Чаркове има доста.
    Ако някой е хептен закъсал, все ще намерим нещо на приемлива цена.
    Ам, че нека се ебават. Времето лети, те не искат хляб и вода. Ама не съм и благотворителна организация, че в магазина ми искат пари

  7. #172
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    До нощтния ездач!!!!!!
    Темата е за подаряване и бартеросжане и секви благотворителни цели като не са ги забелязали в темата за продава значи никои не би дал пари за тези работи както знаеш тука сме скрапери и гледаме да си помагаме взаимно. И колега никои не е благотворителна агенция нито пък аз ама това не ми попречи да подаря на части абсолютно цял перфектен и като казвам перфектен двигателя беше със заводски параметри и може да се каже че не съм взел нищо от него даже като му одарих чертата и добавих някои лев

    Както и да е поста ти е много заблуждаващ понеже като гледам всички си помислихме че нещата се подаряват а в краина сметка и 20лв са ти малко

    Не се коси честита нова година и да не се заблождаваме повече така а????
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  8. #173
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Аз също не давам пари за фаровете. Отказвам се от тях.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  9. #174
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by RealSeX View Post
    До нощтния ездач!!!!!!
    Темата е за подаряване и бартеросжане и секви благотворителни цели като не са ги забелязали в темата за продава значи никои не би дал пари за тези работи както знаеш тука сме скрапери и гледаме да си помагаме взаимно. И колега никои не е благотворителна агенция нито пък аз ама това не ми попречи да подаря на части абсолютно цял перфектен и като казвам перфектен двигателя беше със заводски параметри и може да се каже че не съм взел нищо от него даже като му одарих чертата и добавих някои лев

    Както и да е поста ти е много заблуждаващ понеже като гледам всички си помислихме че нещата се подаряват а в краина сметка и 20лв са ти малко

    Не се коси честита нова година и да не се заблождаваме повече така а????
    Няма проблем, не се кося. Но вече не подарявам щото на мен никой не ми подарява или ако ми подари после ми излиза нанагорно. Извинявам се още веднъж, а и предполагам, че нямате нищо за 147/156 да разменим

    ---------- Post added at 07:16 ---------- Previous post was at 07:14 ----------

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Аз също не давам пари за фаровете. Отказвам се от тях.
    Боби, не те задължавам. А и аз ако дойда на сервиз ти ще ми вземеш пари, нали? Само дето при вас няма да дойда, но това е тема която не е за тук.

    Моля модераторът да ми изтрие постовете
    Last edited by NightRider; 03-01-2012 at 07:17. Reason: Уточнение

  10. #175
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Абе Цецо ли си къф си, що не спреш да пишеш вече в тоя раздел, че като гледам не си приятен на повечето колеги със сметките си. Това си стана нещо като традиция да помагаме на колега в нужда,което си е доста рядко явление в тези трудни времена.

    В този ред на мисли подарявам повечето части от темата ми, които няма да ползвам като резервни за проекта си. Пишете ЛС или тук ако имате конкретно питане.

  11. #176
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    [QUOTE=NightRider;1000880]Няма проблем, не се кося. Но вече не подарявам щото на мен никой не ми подарява или ако ми подари после ми излиза нанагорно. Извинявам се още веднъж, а и предполагам, че нямате нищо за 147/156 да разменим

    Нищо подобно!
    Имам доста неща за 147/156:
    Три кила зимна течност за чистачките.
    Спрей табло.
    Ароматизатор "борче"
    Антифриз.
    Маслен крик.
    Болт 16х2
    Постелка за лежане.
    Спален чувал за "кърен секс"
    Крушки за подвижна лампа.
    Спирачна течност.
    Задни накладки, втора употреба за 147.
    Това се сещам на първо четене.
    Освен това и отлежала ракия и добро вино.

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Абе Цецо ли си къф си, що не спреш да пишеш вече в тоя раздел, че като гледам не си приятен на повечето колеги със сметките си. Това си стана нещо като традиция да помагаме на колега в нужда,което си е доста рядко явление в тези трудни времена.

    В този ред на мисли подарявам повечето части от темата ми, които няма да ползвам като резервни за проекта си. Пишете ЛС или тук ако имате конкретно питане.
    Браво, бебок!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #177
    Запален алфист terfenliata's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    гр. Свиленград
    Posts
    55

    Default

    Колеги имам десен жълт мигач в перфектно състояние.На който му трябва да ми даде кординатите си и да му го пращам. Който го вземе си плаща само доставката.
    Това е мигача:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Изображение(610).jpg   Изображение(611).jpg   Изображение(612).jpg  
    ALFA ROMEO 33 1.7 IE с климатик

  13. #178
    Запален алфист zilala's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    474

    Default

    Взимам го колега

  14. #179
    Запален алфист Plamen33's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    varna
    Age
    35
    Posts
    240

    Default

    Последна покана някои да отнесе сив салон за 33
    Алфа Ромео 33 със сърце от 145-1.7 16v ,33-1.7 16v Imola, 33-1.7 8v, ex33-1.8тд
    155 2.0 16v 150hp Super
    146 1.9 jtd fl

  15. #180
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Евала Крис МНОГО добра мисъл наистина времената са трудни и помагаме с кото можем .!!!

    А в тоя ред на мисли от моите чаркове двигателя изцяло вече го няма разподарен е на парчетии остана само дебиЛомер и някви боклуци по бензиновите истории и те са запазени за ЧИЧКОТО със шкембето и очилата ма да видя кога ще ги пратя че времето не достига!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

Page 12 of 62 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •