Results 1 to 4 of 4

Thread: Форумен отбор по картинг

  1. #1

    Default Форумен отбор по картинг

    Здравейте на всички

    Имам удоволствието да ви предложа да си създадете форумен отбор по картинг и да участвате в започващия на 27 март 2010 г. Национален любителски шампионат по картинг Club S1. Всеки отбор се състои от 2 или 3 души, като може да се участва и индивидуално, а също така ако желаещите са повече от 3-ма, можете да си регистрирате повече от един отбор. Най-вероятно ще има отбори от доста автомобилни форуми, така че ще стане интересен сезон

    Записването става тук: http://forum.auto-kart.com/forum/7-i...eiiao-club-s1/

    Единствените условия са минимум 14 навършени години и регистрация на профил във форума.

    Състезанията са 10 през годината - по 1 всеки месец от март до октомври, като само 2 от месеците има по 2 състезания. Използват се рент-картовете на самите писти. Не ви трябва собствен картинг!

    Първите 3-ма в първа и втора гонка получават купи. В момента водим преговори със спонсори, така че има вероятно ст да има и награди. Като цяло ползваме поне 20% отстъпка от всяка картинг писта, така че на практика ще ви излиза по-евтино, отколкото ако отидете да карате самостоятелно на дадена писта. За тази година до момента са потвърдени пистите Бенковски и Хасково, като с много голяма вероятност ще добавим Лаута в Пловдив и Благоевград.

    Очакваме ви

  2. #2

    Default

    Ако се прави отбор на форума аз съм за
    Малко сол в раната да хвърля
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20081110dunlop-krasna poliana.jpg   Photo-0102.jpg  
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  3. #3

    Default

    Ц-ц-ц-ц.....още ме е яд че изтървах тоя дънлоп......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4

    Default

    Направо влизайте в линка от първото мнение и се регистрирайте - попълват се само име на отбора, ако е отбор, и имена на пилотите...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •