Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 162

Thread: 06.03.2010 Бояна

  1. #16
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Първо на Баумакса е адски неравно,ма адски(мое мнение)!Полицията идва всеки път!Май магистралата ще стане новото място за замервания на хора които не искат да гледат клипове и да се хвалят колко са им бързи колите(пред другите),а просто да се замерват и да си правят кефа!Вярно хубаво е да има видео и да се каже коя кола е по-бърза,но всичко трябва на първо място да е за кефа и после за престижа!


    Пичагата с 156-цата не ми е писал,че ще идва!Иска ми се с него да се замеря!

  2. #17
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default re

    Bimbo,и аз съм пичага,и аз имам 156-ца и мисля да дойда


    QUOTE=Bimbo;656318]Първо на Баумакса е адски неравно,ма адски(мое мнение)!Полицията идва всеки път!Май магистралата ще стане новото място за замервания на хора които не искат да гледат клипове и да се хвалят колко са им бързи колите(пред другите),а просто да се замерват и да си правят кефа!Вярно хубаво е да има видео и да се каже коя кола е по-бърза,но всичко трябва на първо място да е за кефа и после за престижа!


    Пичагата с 156-цата не ми е писал,че ще идва!Иска ми се с него да се замеря![/QUOTE]
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  3. #18

    Default

    Еее идеално най-накрая да отиде едно хубаво JTD, та да ни защити Да усети Bimbo disel power
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #19
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Бимбо асфалта на Баумакс си е перфектен все пак всеки ден съм там.Куките идват хората се разотиват или минават от другата страна на Петрола,след това куките си тръгват и всичко отначало

    Орлине неси ли спомняш че и на Баумакса има сфетофар.
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  5. #20
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    и на мене ми се иска да се пусна ама съм след основен ремонт и наи много пак да влезна в сервиза но може да доида да погледам само се разберете къде а междудругото на 202 ра мн рядко седят полицаи и то след 22ч почти не съм виждал
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


  6. #21
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    На баумакса неравност и дупка не съм усещал ... Сега може и да са се отворили не знам одавна съм минавал ... Ама бях за малко разни гУфуве бяха тежките с мизериите и простотиите...

  7. #22
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Smile

    Ако искате елате на магистралата(там стават най-хубави стартовете) никой не ни притеснява,а пък и никой не карам на сила да идва!Според мен ако дойдете на магистралата ще се получат хубави замервания тъй,че аз ви чакам!Състоянието на асфалта за мойта кола и моето окачване е ЛОШО на Баумакса(повтарям никой не натоварвам с моето мнение)така аз мисля!

  8. #23
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Aко е на магистралата, там съм 99.9%.
    Ще пиша в събота, ако случайно ми изникне нещо друго, но вероятността е малка.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  9. #24
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Аз ще дойда кадето и да е,но пак си оставам с мнението че магистралата е най-непрактичното място,на гробищата също е по-добрия вариант.
    Бимбо незнам с какво окачване си,аз съм с гуми 205/40/17 спортни пружини Спарко и газови 2-но действащи,ти прецени
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  10. #25
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Когато ходих на Баумакса запоследно бях с 225/45 17-ки,със окачването което ще видиш колко е ниско(задирам много на легналите на стария терминал на летището!!!) и сам ще прецениш какво е на твърдост!Непрактично е поради разтоянието за обръщане иначе........!Човек на гробищата също идва полиция,има кучета,пък и е в града незнам мое мнение!Много повече варианти за дръпки има на магистралата(повече разтояние),и асфалта е хубав!всеки който беше ще каже,че на сбирката беше яко и си прекарахме страшно(въпреки времето)
    Last edited by Bimbo; 04-03-2010 at 15:10.

  11. #26
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default ре

    Напълно те подкрепям колега.Най безопастното място е и най добре може да се прецени дали колата ти върви повече в ниските или в високите и т.н


    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Когато ходих на Баумакса запоследно бях с 225/45 17-ки,със окачването което ще видиш колко е ниско(задирам много на легналите на стария терминал на летището!!!) и сам ще прецениш какво е на твърдост!Непрактично е поради разтоянието за обръщане иначе........!Човек на гробищата също идва полиция,има кучета,пък и е в града незнам мое мнение!Много повече варианти за дръпки има на магистралата(повече разтояние),и асфалта е хубав!всеки който беше ще каже,че на сбирката беше яко и си прекарахме страшно(въпреки времето)
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  12. #27
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Когато ходих на Баумакса запоследно бях с 225/45 17-ки,със окачването което ще видиш колко е ниско(задирам много на легналите на стария терминал на летището!!!) и сам ще прецениш какво е на твърдост!Непрактично е поради разтоянието за обръщане иначе........!Човек на гробищата също идва полиция,има кучета,пък и е в града незнам мое мнение!Много повече варианти за дръпки има на магистралата(повече разтояние),и асфалта е хубав!всеки който беше ще каже,че на сбирката беше яко и си прекарахме страшно(въпреки времето)
    Добре колега няма да спорим повече кадето и да е важното е да се саберем,но все пак нека и колегите искажат мнение и заедно да решим каде ще е за да е 100% сигурно и да няма объркване.
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  13. #28
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    за едната гонка винетка нема да си купя
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  14. #29
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    за едната гонка винетка нема да си купя

    Аз мога да изброя поне 4 човека, които не ползват винетка до там...


    Иначе последно Бимбо реши за срещата..
    Събота 6.03.10г. на Лукойл/Хепи на магистралата Който желае нека заповяда и аз ще дойда да си полафим
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  15. #30

    Default

    мисля и аз да намина
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •