Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 162 of 162

Thread: 06.03.2010 Бояна

  1. #151
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    алоууу мене каде ме забравяте
    само времето да се опрай и леко да настроя колата и съм на линията да видя хондата колко въри
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  2. #152
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    алоууу мене каде ме забравяте
    само времето да се опрай и леко да настроя колата и съм на линията да видя хондата колко въри
    Щях и теб да те намеся в разговора ама понеже стана въпрос за алфа, но иначе би трябвало да го отвееш

  3. #153
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by AntiLuuP View Post
    Щях и теб да те намеся в разговора ама понеже стана въпрос за алфа, но иначе би трябвало да го отвееш
    не се заричам докато не съм го виял , пък знаеш ли може и да ме отвее
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  4. #154
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    алоууу мене каде ме забравяте
    само времето да се опрай и леко да настроя колата и съм на линията да видя хондата колко въри
    Айде де... Колко време го хвалиш тоя пунтак , а един път не си го пуснал да нахапе някой. Давай да го видим най-накрая

  5. #155
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Айде де... Колко време го хвалиш тоя пунтак , а един път не си го пуснал да нахапе някой. Давай да го видим най-накрая
    днеска за една бройка да съм със него обаче се прееба времето
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  6. #156
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    не се заричам докато не съм го виял , пък знаеш ли може и да ме отвее
    Съмнява ме, пунтото е по леко... в най лошия случай ще вървите на равно ... поне така си мисля ?

  7. #157
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by AntiLuuP View Post
    Съмнява ме, пунтото е по леко... в най лошия случай ще вървите на равно ... поне така си мисля ?
    най важно е да мога да вкарам конете на асвалта , че е много голяма въртелешка на гуми в по студено време и си боксувам до 3 та и много ускорение докато не стъпи
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  8. #158
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    91

    Default

    Ебати хранилката и нищо налице .... вярно ,че сега времето е малко шит ама докато стопли дано се намери някои за старт ,че ми е безинтересно вече ...

    Тука гледам се пише ,че колата ставала само за рейсинг и нищо друго .... искам като дойде време за старта да я поогледате колата хубаво да видите какви екстри има и да се замислите дали става само за това и какъв варел била и т.н. .... и не забравяйте ,че това ми е евридейката .... аз кола за рацинг имам по-силна и живот и здраве скоро ще имам брутално силна

  9. #159
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Еми значи имаш яката евридейка,мой колега има такава Хонда,следващия модел обаче,може някой път като праите дръпки да дойдем с него,аз също бих се пуснал с теб,със 155-цата,ма съм прекалено евридей за теб
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  10. #160

    Default

    Quote Originally Posted by Abar7h View Post
    Професоре - работил съм в официалния сервиз на Хонда и преспокойно мога да ти кажа че от хонди неразбираш явно! Колата е точно 160 коня, не 163, 165 или 168 и т.н. Второ оборотомера си баш до 9000!!! Трето че не е 1100кг ама тва го има и в нета, не съм образователна програма да ти разширявам кръгозора. Съжалявам ако взучи грубо, но когато не си сигурен в нещо по-добре недей да се изказваш, не е ли така?

    п.п.Няма значение заводски данни и т.н. според мен - момчето кара супер готина кола, и може да парадира с нея докато някой не го бие разбира се
    Моля без обидни квалификации, казах го ориентировъчно, никой не съм искал да засягам, Оборотомера е до 10 000 сток, лично няколко пъти съм я карал, не пречи да има изключения. Колата е от последните VTI 2000 г. внос от Англия. Твърдя и натвърдвам - 10 000 сток. За 3-те коня съм в грешка.
    Arena Coast Customs

  11. #161
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Моля без обидни квалификации, казах го ориентировъчно, никой не съм искал да засягам, Оборотомера е до 10 000 сток, лично няколко пъти съм я карал, не пречи да има изключения. Колата е от последните VTI 2000 г. внос от Англия. Твърдя и натвърдвам - 10 000 сток. За 3-те коня съм в грешка.
    А това че ти ми даваш пример с шеста генерация, а колата на момчето е пета генерация май много не си се замислял а? Айде край на безмисления спор! Аз лично съм изкефен от Honda-та и следващия път ще гледам да дойда да си полафим
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  12. #162
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Ебати хранилката и нищо налице .... вярно ,че сега времето е малко шит ама докато стопли дано се намери някои за старт ,че ми е безинтересно вече ...

    Тука гледам се пише ,че колата ставала само за рейсинг и нищо друго .... искам като дойде време за старта да я поогледате колата хубаво да видите какви екстри има и да се замислите дали става само за това и какъв варел била и т.н. .... и не забравяйте ,че това ми е евридейката .... аз кола за рацинг имам по-силна и живот и здраве скоро ще имам брутално силна
    дай боже всеки му да има такава ежедневка
    моята не става за ежедневка щото харчи много и често посещава бокса и за това ми е само лятна кола

    но уважавам японеца и ще ми е радосно да се запознаем , пък за фъна да премерим машините
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •