Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 86

Thread: Стабилизираща щанга 156

  1. #61
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Поне на 5 мм. не съм мерил. Ма така на око долу горе толкова.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #62

    Default

    На Дигитала като му сменяхме тампоните, поне сантим и половина първоначално беше изместена......щом се забеляза видимо даже......не знам доколко заварянето на пластина ще е добро решение, оня ден ходих с една стаб щанга да и определят от какъв точно метал е направена, че ми се въртят едни идеи, че в тоя случай не знам доколко заварянето върху нея ще е добра идея - ся верно че ще са 2-3 капки само, но все пак.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #63
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Май нещо не разбирам ако ги смажа няма ли да бягат повече тогава ,ще се оправи ли колата ако ги сменя с нови от Ферариста?
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  4. #64
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Аз не мисля, че щангата шава много на ляво на дясно.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  5. #65

    Default

    Утре ще сменяме едни тампони на стаб щанг, и ще снимам допуските.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #66
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Благодарности предварително ,но се чудя дали са заминали моите тампони и защо се е получило така ?
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  7. #67
    Запален алфист vesko_iotov's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Враца
    Posts
    130

    Default

    И аз да попитам допустимо ли е щангата да има ход наляво или надясно ,щото като ходих на тресачка щангата не мърда но като я натиснеш странично има ход ,а и като се смаже полиуретановия тампон няма ли това да е предпоставка за странично движение на щангата
    159 1.9 jtd TI
    156 1.8 ts 99g ex

  8. #68
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Ми няма как да мърда. То на тая щанга помисли какви сили и дейсват. Почти няма странични. Тя служи в завой да окаже обратен настиск на другото колело чрез вертиакални сили. Това много лесно се доказва. Като свалиш щангата нейното износване е само там където е лежал тампона. Щангата не се мести в страни. Тези ограничители са направени ако случайно по някаква причина се премести на някъде да не излезе прекалено много и да направи порация.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  9. #69
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Ясно не съм само аз с тоя проблем но никой не казва ясно и точно защо се е получило така ,не трябва да мърда ама мърда странично на ляво и на дясно и да мисля и да не мисля си мърда това е и аз знам за какво служи щангата и какви сили и влиаят,но това не отговаря на въпроса. Другия момент е за смяна ли са тампоните? Пак никой не казва,моля знаещите хора да отговорят на въпросите.
    Last edited by BatGergi; 23-04-2010 at 13:09.
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  10. #70
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    За смяна са когато се разтропат.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  11. #71
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Е не са още ,както казах нагоре и на долу не отдават а само на страни но си заминават ,ако изкарат лятото ще е добре,благодаря за мнението.
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  12. #72

    Default

    Сори, днеска снимки не можах да цъкна, щото беше натоварено, но при положение че черните ми ограничители си стоят, щангата има поне сантим ход настрани.....а тампоните си прибрахо добре и всичко е ток......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #73
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Значи все още тампоните са добре ,поне разбрах ,че майстора иска да ме метне нещо , благодаря на колегите,които разясниха този въпрос.
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  14. #74
    започва да се пристрастява Jicata's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Благоевград
    Posts
    59

    Default

    Тя мърда, мърда колко да мърда ..всичко е рамките на дупостимото незнам за вас но на мен огранчителите ми се виждат доста здрави
    алфа 156 1.9 JTD '99

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by BatGergi View Post
    Ясно не съм само аз с тоя проблем но никой не казва ясно и точно защо се е получило така ,не трябва да мърда ама мърда странично на ляво и на дясно и да мисля и да не мисля си мърда това е и аз знам за какво служи щангата и какви сили и влиаят,но това не отговаря на въпроса. Другия момент е за смяна ли са тампоните? Пак никой не казва,моля знаещите хора да отговорят на въпросите.
    Ле ле ле ле тампончетата са за смяна,ако все още не чуваш тропане скоро ще е.
    Казана дума,хвърлен камък.Мълчанието е злато.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •