Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 109

Thread: Леле биби е луд

  1. #16
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Абе сещам се как на Р.Овч оставката беше винаги в джоба... ама така и неразбрах дали изобщо някога излезе оттам?
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  2. #17

    Default

    рев, рев, рев.. още не намирам смисъл в това, но ако намеря, обещавам и аз да почна!

    само информативно..снимките съм ги правил преди 3-4 дена в Австия и Германия!

    Нормално гледащи хора: хиляди
    псуващи и ругаещи: 0
    протестиращи за оставки: 0
    клаксони натиснати в задръстванията по 30-50км: 0
    пререждащи се кретени и "тарикати": 0

    Зима е... това е природата... хората гледат нормално напред в живота си, всички да са живи и здрави и търсят позитивното, а не обвиняват за невъзможни неща всеки...

    В България, знаем как реагираме.
    Не казвам да не си търсим правата, напротив, но понякога вместо да си копаем нашата градина, се чудим как да плюем в общото ни поле.....



    Магистралата към Инсбрук.. малко по-нагоре 30км задръстване поради масова катастрофа



    Гармиш-партенкирхен... топ курорта на Германия, със хиляди гости от цял свят за кръга от Световната купа по това време.... само настроение навсякъде.



    Мюнхен през деня..пряка в центъра...красота, усмихнати хора навсякъде и нито един протестиращ за оставка на кмета и тем подобни глупости, както и псуващи таксиметрови шофьори



    Мюнхен привечер... красота и щастливи хора!




    Хубав ден на всички
    Гледайте по-позитивно.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #18
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Хубав ден на всички
    Гледайте по-позитивно.
    Благодаря
    Въпрос.
    Е ли кмета на Мюнхен мутра, държащ тон на медиите все едно е в квартална кръчма?
    Иска ли сътоветния кмет аз лично да му благодаря че е станал министър прецедател(егати безочието)?
    Обяснява ли управителя на курорта че не съществуват препарати, нанасящи се преди снеговалежа и че може да се чисти само след края на зимата?
    Като закъсам в магистралата за Инсбрук за колко минути идва пътна помощ и за колко дена идва тук? Какъв е данъка тук и там?
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  4. #19

    Default

    Не бих нарекъл някого мутра така лековато и за съжаление не знам кой е кмета на Мюнхен, но сегашният кмет (кметица) на София имам честа да познавам, поради факта, че 7-8 години ми е била преподавателка и не мога да кажа и една лоша дума, а само добри думи за поведението и характера и. Като кмет, за момента все още нямам негативни впечатления. Ако имам, без притеснение ще си ги изплача аргументирано.

    Мда на магистралата идват веднага.
    Да ти кажа ли колко е гражданската и данъка??? мноооооого
    И идват и с хеликоптер даже... тези, които плащат, получават.

    А за цените и идването... бързи са...много...но дори с карта за членство в ADAC за 10-12км репатриране зимат над 150 евро.
    Имахме Опел Зафира в групата, на който се счупи съединител и скоростна кутия...та знам....

    (600 евро за преглед само!!! 4500 евро за ремонтче....)
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #20
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Германците са дисциплиниран народ - когато веднъж или два а пъти през зимата им се случи да не смогнат с почистването те го изтърпяват ....ние трябва да го търпим ежегодно и ежедневно .
    Alfa 155 2.0 16v

  6. #21

    Default

    Понеже предполагам, какви негативи генерирам с мнението си, само искам да кажа, че и аз съм недоволен от много неща в живота, но главно от обществото ни и хората в БГ, а не толкова дори всяко правителство. Защото Правителството е продукт на обществото, то не е самороден орган, който се е пръкнал от нищото.

    Материала ни е лош и е време да си го признаем и да работим да го оправим, а не да си заравяме главите.

    Ако от 100 души само 10 са класни и нормални, шанса да се избере, което и да е правителство добро е много по-малък.
    Ако от 100 души 90 са свестните....огромен.

    П.С. Тези дни съвсем в подобен смисъл имах спор: "защо чалгата те прави "шибан" идиот" и деградира обществото ни още повече...
    И ми беше трудно, признавам си, да убедя хората, че ако си на 25 или 30 или 50 можеш и да имаш силата да приемеш, че чалгата ти е само забава (макар, че не им е) и я използваш уж основно за онези мизерни мигове на оливане с алкохол, то на едно 10 годишно детенце, което няма силата на съзнанието да прецени това и да отсее, чалгата просто промива мозъка и насажда ЦЕННОСТИ......грешни ценности.... и резултатите си ги жънем всеки ден...

    Това са темите за мен, както и много други.... промени себе си и хората, с които контактуваш и избирай нормални хора до себе си, а след това по естествен път и обществото ще се нормализира, ако всеки го прави.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #22
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Понеже предполагам, какви негативи генерирам с мнението си,
    .
    Не генерираш негативи поне спред мен
    Но за мутрата не си прав. Ако едно нещо изглежда като патка, ходи като патка, плува като патка и квака като патка - то е патка.
    Не ми отговори обаче за наглото държане и безочието.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  8. #23
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Към чалга имам органическа непоносимост! от нея ми излизат мазоли в ушите .


    Обществото ни няма да се нормализира Защото на едно българче се раждат 2 турчета и четери циганчета ,последните още се намират на друго стъпало на еволюцията .
    От малкото българчета които остават "материала" да не кажем лош не е от най-качествения .Обществото ни няма да се нормализира ,ще се поляризира но все по трудно ще се утановява баланс . Как ми се иска само да не съм познал и времето да ме опровергае !
    Last edited by dimo; 11-03-2010 at 11:06.
    Alfa 155 2.0 16v

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Не генерираш негативи поне спред мен
    Но за мутрата не си прав. Ако едно нещо изглежда като патка, ходи като патка, плува като патка и квака като патка - то е патка.
    Не ми отговори обаче за наглото държане и безочието.
    И да генерирам, не могат да променят вижданията ми. Казах го, защото за секунди получих негативни гласувания в профила, което само ме зарежда позитивно

    Да, ББ е различен и то много. Не го величая, дори мнозина тук знаят кого лично аз величая (И.Костов), но това, че говори малко по-народно и директно не пречи да казва истини. Нагледах се и се наслушах на "нежни" и "мили" приказки в миналото...ако ме разбираш
    Признавам си, че единственото, към което бих отправил лека и искрена забележка от към говорене е използването на израза "платил съм", вместо Правителството плати (защото парите , с които се плаща са на народа все пак).

    Когато имам критики ще си ги напиша с чиста съвест аргументирано, не съм мишка и не се крия и повечето знаят, че именно това, че имам различно мнение ми е носило и негативи, но не ме е спирало да го правя, когато го мисля!

    ---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 10:57 ----------

    Quote Originally Posted by dimo View Post
    Към чалга имам оргаическа непоносимост! от нея ми излизат мазоли в ушите .

    Колега, аз не визирах никого. Разговора който цитирах беше принципен. А и повечето тук предполагам са пълнолетни и попадат в групата, която може да прецени кое е добродетел и кое не е, но децата на БГ....тези, които след 10-20 години ще пишат по форумите, ще избират правителства.... пак недоволни.....те се формират сега...
    А ние какво им даваме... за идоли бандити и комплексари, както и държанки..... и негативизъм в огромни количества.....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  10. #25
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    германците са един много "бял" народ, който не знам дали някога ще достигнем по мислене, уважение към ближния, търпимост към различията и отстояване на личните права
    ако само махнем всекидневните тарикатлъци на дребно по улиците, ще постигнем много, ама уви, не го вярвам
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  11. #26
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    И да генерирам, не могат да променят вижданията ми. Казах го, защото за секунди получих негативни гласувания в профила, което само ме зарежда позитивно

    Да, ББ е различен и то много. Не го величая, дори мнозина тук знаят кого лично аз величая (И.Костов), но това, че говори малко по-народно и директно не пречи да казва истини. Нагледах се и се наслушах на "нежни" и "мили" приказки в миналото...ако ме разбираш
    Признавам си, че единственото, към което бих отправил лека и искрена забележка от към говорене е използването на израза "платил съм", вместо Правителството плати (защото парите , с които се плаща са на народа все пак).

    Когато имам критики ще си ги напиша с чиста съвест аргументирано, не съм мишка и не се крия и повечето знаят, че именно това, че имам различно мнение ми е носило и негативи, но не ме е спирало да го правя, когато го мисля!

    ---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 10:57 ----------




    Колега, аз не визирах никого. Разговора който цитирах беше принципен. А и повечето тук предполагам са пълнолетни и попадат в групата, която може да прецени кое е добродетел и кое не е, но децата на БГ....тези, които след 10-20 години ще пишат по форумите, ще избират правителства.... пак недоволни.....те се формират сега...
    А ние какво им даваме... за идоли бандити и комплексари, както и държанки..... и негативизъм в огромни количества.....
    колега исках само да кажа че те разбирам и подкрепям
    Alfa 155 2.0 16v

  12. #27
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    [QUOTE=proper;661828]

    Признавам си, че единственото, към което бих отправил лека и искрена забележка от към говорене е използването на израза "платил съм", вместо
    [QUOTE]
    Говорим за същото нещо явно. Само дето за мен това надхвърля всякакви граници. На фона на всички кретенизми(закриване на болници, увеличаване на пенс. възраст, увеличение на здравните вноски) да ми се говори в стил "Ти кво искаш бе, без мен ще сте по зле" - не мерси. Ми ха да видим пък как ще е без ББ.
    Last edited by Old Fox; 11-03-2010 at 12:13.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  13. #28
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    [QUOTE=Old Fox;661865]
    Quote Originally Posted by proper View Post

    Ми ха да видим пък как ще е без ББ.
    ми същото като и с него -парите не стигат .
    Обаче той наистина вече прекалява с мрънкането време е да се действа- забавянето влошава ситуацията .
    Last edited by dimo; 11-03-2010 at 11:57.
    Alfa 155 2.0 16v

  14. #29
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    @Proper
    Колега, няколко чуденки имам... без негативи
    - Там дето си минал колко дупки и криви шахти видя?
    - Тоя сняг дето са го чистили бяха ли го нахвърляли по тротоарите и спрелите автомобили?
    - Колко машини за почистване видя да се разхождат само да отбият номера?
    - Колко улици изобщо непипнати защото по тях няма градски транспорт видя?

    Инак си прав, правителството не е проблема, проблема е в обществото ... а управлението е резултат от проблемите в обществото.

    А реплики от рода - платил съм, показват само как се възприема ББ и останалите управници... не като служители на ръководни постове, а като владетели.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  15. #30
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    От сто и един клденеца ще донесете вода, ама няма да признаете, че сме най-големите мрънкала на света и най-големите овци. Човекът ви дава пример за почистването, вие питате за дупките и за кмета. Утре ще им вдигнат здравната вноска с 300% и някой ще каже:
    - Ама армията им дали не е с най-модерна техника?
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •