Page 8 of 308 FirstFirst ... 6789101858108 ... LastLast
Results 106 to 120 of 4617

Thread: Подробности около разни ремонти на 159

  1. #106
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by vodafon View Post
    В Плевен няма официал на Алфа -има на фиат но не съм чувал да има алфа която да ходи там .
    Ти ако си се излъгал - друга бира .
    Респективно приятелю,в Аутоиталия би трябвало да правят и Фиат и Алфа
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #107
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Благодаря за хубавото пожелание! Предполагам че си ги е имало грешките от преди и майстора така каза но каквото дойде щом нещо е измислено от човек значи човек може да го поправи! Друго да те попитам имаш ли диск за настройка на гласовите команди на Английски?

  3. #108
    Вече пристрастен Tsetso Milanov's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Posts
    57

    Default

    Не, нямам такъв диск. Досега не съм се заигравал с тях, но май се сещам че и а мен ми поиска един такъв диск като бърниках. Ако някой колега е попадал на такъв, ще ни е от полза да сподели
    Alfa 159 2.4 JTDm

  4. #109
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    На Blue and Me диск ли?
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  5. #110
    Вече пристрастен Tsetso Milanov's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Posts
    57

    Default

    Quote Originally Posted by vodafon View Post
    В Плевен няма официал на Алфа -има на фиат но не съм чувал да има алфа която да ходи там .
    Ти ако си се излъгал - друга бира .
    Странно, а това, което е отляво на изхода за Русе, отляво малко преди паметника Донските Казаци адски много наподобява сервиз на ФИАТ / Алфа Даже истинския софтуер си имаха хората, но с разчитането имаха затруднения - иначе услужливи типове, веднага предложиха да сменят една част за 200-300 лева (дроселна клапа мисля че беше). Добре че се обадих на Варненския сервиз, та младежа им обясни какво точно им е изписал тестера и как няма нужда да сменят здрави части.

    Както се досещате, не отидох по желание там, а от зор - светна любимата 'ламба' и колата си влезе в авариен . Сега, шегата настрана - тъй като често имам път към Плевен (ей сега уикенда бях пак там), ако може колега vodafon да препоръчаш някой компетентен сервиз или майстор в Плевен, където мога да я водя моята колица ако (не дай си Боже ) пак се обади някоя болежка?

    ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

    Quote Originally Posted by tanatos View Post
    На Blue and Me диск ли?
    Не знам, признавам, че съм си доста бос в това. Ако на такъв трябва - такъв да е Стига да работи
    Alfa 159 2.4 JTDm

  6. #111
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Ако колата има Blue and Me пакет, значи това ще да е
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  7. #112
    Вече пристрастен Tsetso Milanov's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Posts
    57

    Default

    Мдам, ще трябва да поровя в 'ел мануел' отново за да отговоря ... нова среща с Френския ме очаква, че там всичко е "ан франсе"
    Alfa 159 2.4 JTDm

  8. #113
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Не за съжаление нямам Blue and Me пакет но колата я взех от Италия и когато смених езика на менюто на навигацията ми поиска диск с гласови настройки и сега менюто е на Английски а гласовите команди на Италиански,но сигурно диска го имат само в ММ.

  9. #114

    Default

    пичове и дами,

    дайте акъл от къде да си купя чистачки и стелка за шофьора, че оригиналната заприлича на ритана зелка за две години.....двеста и кусур лева ми взеха от Милано моторс за тези стелки....

  10. #115

    Default

    Чистачки BOSCH около 70лв някъде лично аз съм доволен а стелки имам от колегите: marian и от VFTI вторите са по добри и бяха доста евтини ,но сега не знам дали има наличности.
    За чистачките търси колегата spe4elist той работи в КИРОВ -вносител на BOSCH
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  11. #116
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Аз да попитам- някой познава ли колегата със 159 1.9 дизел, който си е монтирал Браунов генератор да ни разясни нещата
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  12. #117
    започва да се пристрастява Красимир's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Бургас-Айтос
    Posts
    42

    Default

    BOSCH започнаха да скърцат а са на няколко месеца

  13. #118

    Default

    Quote Originally Posted by boian View Post
    Аз да попитам- някой познава ли колегата със 159 1.9 дизел, който си е монтирал Браунов генератор да ни разясни нещата

  14. #119

  15. #120
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Колега за стелката незная но за чистачките отиди в представителство на Ауди или Фолксваген и си купи само гумички струват оригинални около 30лв махаш капачката от едната страна и сменяш само гумичката дори в комплекта дават резервна капачка казваш че искаш гумички за VW Cady след 2006 на моята миналата седмица ги смених и чистят уникално.
    Last edited by gostenka; 04-04-2011 at 23:03.

Page 8 of 308 FirstFirst ... 6789101858108 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •