Николайчо,
Ако проблема беше в парите, щях от самото начало да се доверя на мапери и диагностици от Бургас, а не да бия 500км. до ГО. Цената ми беше ясна от самото начало и съм се съгласил на нея.
Не съм за някакви **** лева. При условие, че има проблем с колата, парите са без значение в случая.

Така или иначе станалото станало. Случая е в миналото. Ясно е, че имаш пропуски покрай тези мотори, или покрай автоматичната кутия. Можеше просто сам да се откажеш.

Много по-голяма чест прави ако си признаеш - "това немога да го направя, иди при друг".
А не да се подчиняваш на егото ти... Или пък да не изтървеш поредната лесна пачка.

Няма как да знам, а и не искам.

Човек се учи постоянно от грешките си и от грешките на другите. Материята е много сложна. Трябва постоянно четене и обновяване на знанията. Може би ако дойде друг Q-Tronic няма да имаш проблеми с него. Може пък и да имаш. До колкото знам, моята Алфа не е първата, с която си имал този проблем.

Чети приятелю и си опреснявай знанията. Защото следващия "батка" който дойде може да е по-серт.