Page 284 of 308 FirstFirst ... 184234274282283284285286294 ... LastLast
Results 4,246 to 4,260 of 4617

Thread: Подробности около разни ремонти на 159

  1. #4246

    Default

    Една година, 30 хил км.

  2. #4247
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Една година, 30 хил км.
    Алфа карам от 1992 г, за навъртяни километри няма да говоря.......незнам на колко години си бил тогава, ама е без значение....въпроса се дължи на дадено уважение, което ти липсва.....километрите са без значение, у нас трудно се правят тези километри с лична кола за година, ама мен не ме брига......с здраве...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #4248
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...максимален 60 хил.
    Какво се случва на 60к, че това е максимума на една гума?
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  4. #4249
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Какво се случва на 60к, че това е максимума на една гума?
    )))...почва да издиша бате.....нещо друго да питаш..?....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #4250

    Default

    Зависи къде и как се кара колата. Гуми на 60К карани извънградско, ще са двойно в по-добро състояние от такива карани 60К в града. Не е точен ориентир километрите. Марката на гумата, стила на шофиране, климата, особено важна е пътната настилка-веднага давам пример с Финландия, асфалта е много едър и гумите заминават бързо.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #4251
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    )))...почва да издиша бате.....нещо друго да питаш..?....
    Бате, како, моите на 60к още не издишат. Проверявам ги редовно.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  7. #4252
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Бобчо, ако минеш на 17 - ки, ще ти се износват по-малко. И да ти обяснявам, защо, няма да ме разбереш. Затова, просто ми вервай.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #4253
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Бате, како, моите на 60к още не издишат. Проверявам ги редовно.
    ))).....много си пестелив!
    Като си вземеш Тесла, ще се обедиш, че няма да мошеж да стигнеш тия километри.....undy има право, но ще отбележа, че след тези километри или пет години гумата няма същото качество.
    Еко казах, че се променя динамиката на колата, разхода на гориво, натоварва се трансмисията и т.н..........а ти ми говориш за износване и стабилност може би....да има допустими размери който може да монтираш, но с тях печелиш едно, а губиш друго....за разлика от теб, много добре те разбирам, а дано и ти ме разбереш........няма нужда да ти вярвам, всеки сам си преценява, не съм пубер, за да ми промениш мнението....))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #4254
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Като си вземеш Тесла, ще се обедиш, че няма да мошеж да стигнеш тия километри...
    Така кажи де, че става въпрос само за Тесла, бате.
    Ама ако съм сутеньор с М5-ца, няма да могат да издържат и до 10к най-вероятно. Ама не налагам тези измислени идеологии за някакъв вид становище.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  10. #4255
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Така кажи де, че става въпрос само за Тесла, бате.
    Ама ако съм сутеньор с М5-ца, няма да могат да издържат и до 10к най-вероятно. Ама не налагам тези измислени идеологии за някакъв вид становище.
    Просто ти подсказвам ...)...не виждам, как може някой да ти наложи мнение и то виртуално, след като не го приемаш, не знам защо се впрягаш......това е моето виждане...ти може да споделиш твоето и всичко ще е наред.....няма измислени иделогии, просто дани от производител, другото е заяждане заради виртуалната ти представа за някой и желаниети да си по-по най на думи...
    БАТЕ...))
    Last edited by Бобби; 29-03-2021 at 19:56.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #4256
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ..просто дани от производител, другото е заяждане ...
    А, точно го каза.
    Може ли да дадеш данни от производител, който указва, че гумите трябва да се сменят на всеки 60к или 5 години? За да не почнат да "издишат", нали..., бате.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #4257
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    А, точно го каза.
    Може ли да дадеш данни от производител, който указва, че гумите трябва да се сменят на всеки 60к или 5 години? За да не почнат да "издишат", нали..., бате.
    За данни се обърни към статистиката или съответният производител, търговец и т.н... от който си купуваш гумите, не ме занимавай с твойте виждания....мойте са различни...и не съм казал трябва, казах максимално са годни за употреба, но както и да е, ти си знаеш за себе си и не е нужно да си чешаш егото с мен..........чети всичко което пиша и не ми вади няколко думи от пост, за да е всичко точно ....и аз мога да кажа, че си ми духал като извадя две думи от даден твой цитат, ама то не е вярно......и не го правя......
    В стила на твойте разсъждения, може ли да те попитам, колко пъти иползуваш един перзарватив...?....щом караш с едни гуми над 60...хил. км.....явно имаш и решение на моя въпрос....))
    Last edited by Бобби; 17-03-2021 at 17:34.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #4258
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    За разлика от теб аз не съм фурнаджийска лопата и си стоя зад написаното. А всички знаем, че ти дори и зад една елементарна дума не си стоиш и за теб мъжката приказка е нещо чуждо. Както и сега, така и преди, защото винаги визираш какво си правил едно време, е имало путьовци. Разликата е само във възрастта им. Путьото и на 20, и на 50 си е все такъв. Единствената разлика между тях е опита и колко време са били такива.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  14. #4259
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    За разлика от теб аз не съм фурнаджийска лопата и си стоя зад написаното. А всички знаем, че ти дори и зад една елементарна дума не си стоиш и за теб мъжката приказка е нещо чуждо. Както и сега, така и преди, защото винаги визираш какво си правил едно време, е имало путьовци. Разликата е само във възрастта им. Путьото и на 20, и на 50 си е все такъв. Единствената разлика между тях е опита и колко време са били такива.
    Браво бе, как така го определи без да ме познаваш....все едно аз да кажа, че путьо Маринкин е на майка ти сина, че жена ти е толкова красива и широка като Фиат Мултипа от подписа ти, ама не го правя..........и моля те, коментирай кола, която си имал, карал дълго време и подържал...ебати и фиатаджията...всезнайко....)).....интернет пространството ражда екстрасенси като теб, който само плямпат и нямат последователност....и кой сте Вие всички, нещо виртуалмо съзираш.....облъчил си се Бате....мойте приятели или познати могат да кажат дали си държа на думата, а не ти..... .....не знаеш ли, че виртуално създаденият образ, много бързо се съсипва реално...')....успех в нета и не се превръщай в Ум белият делфин....не ме занимавай повече с твойте виртуални виждания...Моля...
    Last edited by Бобби; 29-03-2021 at 19:40.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #4260

    Default

    Да, но пък е много добър в квалификациите си. Остава само да разбере, че всъщност са самокритика.



Page 284 of 308 FirstFirst ... 184234274282283284285286294 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •