Page 212 of 308 FirstFirst ... 112162202210211212213214222262 ... LastLast
Results 3,166 to 3,180 of 4617

Thread: Подробности около разни ремонти на 159

  1. #3166

    Default

    Колата ти ще е по-икономична при разстояние 1,2. Знаеш ли каква трябва да е температурата при която се самопочиства свещта от нагара, тоест може ли да намериш информация в мрежата
    Карам си с 1,2 и не съм сменял нито бобини, нито кабели
    Last edited by lordliness; 29-04-2019 at 21:54.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #3167
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Температурата при която работи свещта също е по-висока и поради това се препоръчва да се свали с 1 топлинното число при работа на газ но да виждаш нагар по моите свещи?

    Всички в този форум вече сме разбрали, че ти и твоите автомобили сте галактически еталон, тъй че не се напиняй повече
    Last edited by ecotronic; 29-04-2019 at 22:06.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3168

    Default

    Правилно си разбрал, този който ти е направил разстоянието 1,2 явно е знаел какво прави, за разлика от теб
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #3169
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Отново демонстрираш незнание. Не ти ли омръзна вече?

    Луфтът на една неизносоустойчива свещ се увеличава с пробега поради закономерното износване на електродите. Най-вече на централния.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #3170

    Default

    Ха,ха, човекът за когото единственият източник на знание са интернет и собствената му кола ми казва, че не знам. За твоя информация- износва се, обаче не колкото си мислиш. Като се износят електродите се се заоблят и най-вече централния, обаче ти няма от къде да го знаеш, в твоят източник на информация - сайта за свещи не го пише. А пък твоите електроди не изглеждат заоблени. Дали пък тази твоя кола не съм я карал аз преди да я купиш ти, с това разстояние 1.2?
    Last edited by lordliness; 30-04-2019 at 05:46.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #3171
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Ха,ха, човекът за когото единственият източник на знание са интернет и собствената му кола ми казва, че не знам...
    Ами не знаеш... то си личи от Марс!

    Любо винаги си защитава написаното с информация от достоверни източници, като постовете му предразполагат към диалог и можеш да научиш нещо ново!

    А ти единствено можеш само да се заяждаш, като защитаваш позицията си без доказателства, стил - аз знам всичко, Вие сте балъци...кво да Ви обяснявам... което изглежда смешно, когато човек като теб се мисли за всезнайко.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  7. #3172
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,462

    Default

    Тези неща защо не си ги кажете на лични съобщения ?
    Какво ни занимавате с глупостите си ?
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  8. #3173

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Ами не знаеш... то си личи от Марс!

    Любо винаги си защитава написаното с информация от достоверни източници, като постовете му предразполагат към диалог и можеш да научиш нещо ново!

    А ти единствено можеш само да се заяждаш, като защитаваш позицията си без доказателства, стил - аз знам всичко, Вие сте балъци...кво да Ви обяснявам... което изглежда смешно, когато човек като теб се мисли за всезнайко.
    Предполагам, че ти е трудно да асимилираш това, което е постнал любимият ти екотроник. То важи само понякога. За разлика от теб и екотроник, аз съм машинен инженер с успешна кариера и много добре знам какво пиша. Както и не обръщам внимание на елементарните опити да анонимници да ме засегнат. Който трябва ме оценява подобаващо
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #3174
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Предполагам, че ти е трудно да асимилираш това, което е постнал любимият ти екотроник. То важи само понякога. За разлика от теб и екотроник, аз съм машинен инженер с успешна кариера и много добре знам какво пиша. Както и не обръщам внимание на елементарните опити да анонимници да ме засегнат. Който трябва ме оценява подобаващо
    Трудно е да асимилирам как машинен инженер от не качествена снимка прави изводи колко бил заоблен електрода.

    Закостенялото ти комунистическо поведение няма кой да го оцени подобаващо тук, ако има такъв нека ме опровергае!

    Ако не беше засегнат, нямаше да избиваш комплексите тук
    Last edited by italfen; 30-04-2019 at 16:39.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  10. #3175

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Трудно е да асимилирам как машинен инженер от не качествена снимка прави изводи колко бил заоблен електрода.

    Закостенялото ти комунистическо поведение няма кой да го оцени подобаващо тук, ако има такъв нека ме опровергае!

    Ако не беше засегнат, нямаше да избиваш комплексите тук
    К'ви комунисти ве пич. Къде тръгна къде отиде. не си ли се научил като си го мерят двама да не си пъхаш задните части?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #3176
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    К'ви комунисти ве пич. Къде тръгна къде отиде. не си ли се научил като си го мерят двама да не си пъхаш задните части?
    Аз не видях нещо, което ти да "мериш".
    Обичайните нулеви аргументи.
    Това за "машинния инженер" е добре, по-често да ни го напомняш, щото, заради начина по който аргументираш тезите си, все го забравям


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #3177
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    К'ви комунисти ве пич. Къде тръгна къде отиде. не си ли се научил като си го мерят двама да не си пъхаш задните части?
    Научил съм, но в случая този който се опитва да го мери, обикновенно завършва с носа си в задните части на другия, затова така подходих
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  13. #3178

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Аз не видях нещо, което ти да "мериш".
    Обичайните нулеви аргументи.
    Това за "машинния инженер" е добре, по-често да ни го напомняш, щото, заради начина по който аргументираш тезите си, все го забравям
    Tи пък като толко те влече да беше станал, не само да ми страдаш тук, че не си. Ама то и акъл трябва за това.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  14. #3179

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Научил съм, но в случая този който се опитва да го мери, обикновенно завършва с носа си в задните части на другия, затова така подходих
    Ти не разбра ли, че си никой, комлексиран си защото си хилав и не смееш да говориш така на хората, обаче тук си голяма работа, нали?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #3180
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Машините инженери да си гледат машините. Когато иде реч за електротехника, какъвто е и конкретния случай, по-добре да си траят, щото има и "електроинженери", които не знаят, що тече ток по жица, като няма дупка в нея, пък за машинните, да не говорим

    Изобщо това чудо "инженер" не е никакъв аргумент.

    Аз "познавам" един рентгенолог (колега от форума), който с техническите си знания, слага в джоба си бая "инженери".
    Last edited by ecotronic; 30-04-2019 at 19:26.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 212 of 308 FirstFirst ... 112162202210211212213214222262 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •