Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 177

Thread: Civic 1.6 vs 145 2.0 16v ???

  1. #61
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Значи, има една стара приказка, дето казва - "Видяла жабата, че подковават вола, и тя дигнала крак".
    На всички е ясно, че хондичката на момчето си върви прилично. Даже много прилично. Има пуснат и кип на гонка м/у неговата хонда и такава, която е 170к.с. (при сток вариант). От тук насетне, всеки средноинтелигентен човечец може да събере 2+2 и да направи извода, че стокова 160к.с. мотор за да бие 170к.с. мотор (при идентични купета/шасита) трябва или уж по-мощния мотор да е съвсем сдухан (което автоматично изключваме - виж форума на хонда) или модовете по първия мотор са не съвсем козметични.
    Младежа се кълне, че не е отварял мотора (склонен съм да му дам шанс и да му повярвам), но едва ли може да се закълне, че мотора не е отварян преди той да му стане собственик. На всички вече е ясно, че колата му е над 170к.с. и да се предизвикват коли с по-малко коне и по-тежки шасита, някак си е като "на умрял кон, нож да вадиш".
    Нека момчето с хондата да предизвика някой, който по-му е в категорията, а не да си търси екземпляри, доста под неговите възможности, с които само да подхранва самолюбието и егото си.
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  2. #62
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m View Post
    Значи, има една стара приказка, дето казва - "Видяла жабата, че подковават вола, и тя дигнала крак".
    На всички е ясно, че хондичката на момчето си върви прилично. Даже много прилично. Има пуснат и кип на гонка м/у неговата хонда и такава, която е 170к.с. (при сток вариант). От тук насетне, всеки средноинтелигентен човечец може да събере 2+2 и да направи извода, че стокова 160к.с. мотор за да бие 170к.с. мотор (при идентични купета/шасита) трябва или уж по-мощния мотор да е съвсем сдухан (което автоматично изключваме - виж форума на хонда) или модовете по първия мотор са не съвсем козметични.
    Младежа се кълне, че не е отварял мотора (склонен съм да му дам шанс и да му повярвам), но едва ли може да се закълне, че мотора не е отварян преди той да му стане собственик. На всички вече е ясно, че колата му е над 170к.с. и да се предизвикват коли с по-малко коне и по-тежки шасита, някак си е като "на умрял кон, нож да вадиш".
    Нека момчето с хондата да предизвика някой, който по-му е в категорията, а не да си търси екземпляри, доста под неговите възможности, с които само да подхранва самолюбието и егото си.

    170 конната пада най-вероятно от задкормилно устройство и по-голяма маса
    Аз предизвиквам ПРАВЕНИ 145-ци .... никъде не съм писал сток ..... нали алфите са спортни коли предимно .... нито една направена вървежна ли няма в Софийско ????

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    170 конната пада най-вероятно от задкормилно устройство и по-голяма маса
    Аз предизвиквам ПРАВЕНИ 145-ци .... никъде не съм писал сток ..... нали алфите са спортни коли предимно .... нито една направена вървежна ли няма в Софийско ????
    За направени има много, но как да ти се каже, че 95 от 145ците на кантар с един шофьор 100кг под 1400 кг минимум няма как да поднат. Сам знаеш каква е разликата 350+ кг.
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  4. #64
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default ре

    Еми ето ти тази на Бобо,сток 145-155коня (като теб почти)май има генерация,(но не съм сигурен,може да си пърди така от изгнили гърнета)..и даже май май единият цилиндър не му работи.

    Не те разбрах за довечера?Нещо не ми отговаряш?Да не си ми сърдит нещо?

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    170 конната пада най-вероятно от задкормилно устройство и по-голяма маса
    Аз предизвиквам ПРАВЕНИ 145-ци .... никъде не съм писал сток ..... нали алфите са спортни коли предимно .... нито една направена вървежна ли няма в Софийско ????
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  5. #65
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by sof_bg View Post
    Еми ето ти тази на Бобо,сток 145-155коня (като теб почти)май има генерация,(но не съм сигурен,може да си пърди така от изгнили гърнета)..и даже май май единият цилиндър не му работи.

    Не те разбрах за довечера?Нещо не ми отговаряш?Да не си ми сърдит нещо?

    Какво да ти отговарям бе пич ? Ако искаш старт ... единствения начин да си хабя горивото е ако сложиш някои лев !? Няма да си тормоза колата излишно пак да ти пиказвам как падаш с 50 метра ........

  6. #66
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    160

    Default

    Иване спри се бе човек! Някои хора те познаваме и няма нужда да се правиш на много тежък! И престани с лъжите... и за спрелия хюндай дето омеша соковете и за уж не бараната ти хонда! Не си толкова мъжкар колкото се правиш тук - по-скоро забавен ля-ля-джия.... А иначе си пич,ма малко прекаляваш по форумите...

  7. #67
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Tie View Post
    Иване спри се бе човек! Някои хора те познаваме и няма нужда да се правиш на много тежък! И престани с лъжите... и за спрелия хюндай дето омеша соковете и за уж не бараната ти хонда! Не си толкова мъжкар колкото се правиш тук - по-скоро забавен ля-ля-джия.... А иначе си пич,ма малко прекаляваш по форумите...
    Е нали все пак момченцето трябва да си избива комплексите някъде а къде по добро място от един авто форум няма му трошим хатъра я
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Какво да ти отговарям бе пич ? Ако искаш старт ... единствения начин да си хабя горивото е ако сложиш някои лев !? Няма да си тормоза колата излишно пак да ти пиказвам как падаш с 50 метра ........
    Приказки, приказки, дай клип на 1-2-3 гонки с неговата дизелачка и ще повярваме, иначе Ич не се хаби да ни обясняваш. Колегата Бимбо си пуска клиповете в последствие(както и много други), ти само храниш - личен проблем ли имаш, самочувствие ли подхранваш? Всички ще ти кажат "евала", ако го документираш и успееш да задържиш приличен и уважителен тон, който гледам ти е чужд ( а човек трябва да уважава труда и мерака на другите).
    Arena Coast Customs

  9. #69
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by Tie View Post
    Иване спри се бе човек! Някои хора те познаваме и няма нужда да се правиш на много тежък! И престани с лъжите... и за спрелия хюндай дето омеша соковете и за уж не бараната ти хонда! Не си толкова мъжкар колкото се правиш тук - по-скоро забавен ля-ля-джия.... А иначе си пич,ма малко прекаляваш по форумите...

    Хюндая незнам какво го месите тука ..... продължавате да ме забавлявате ,че хондата ми е много направена .... представям си като я отвора после какво ще стане хахаах ....
    А ти кой беше ,че не се сещам ..... ?

    ---------- Post added at 14:36 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Приказки, приказки, дай клип на 1-2-3 гонки с неговата дизелачка и ще повярваме, иначе Ич не се хаби да ни обясняваш. Колегата Бимбо си пуска клиповете в последствие(както и много други), ти само храниш - личен проблем ли имаш, самочувствие ли подхранваш? Всички ще ти кажат "евала", ако го документираш и успееш да задържиш приличен и уважителен тон, който гледам ти е чужд ( а човек трябва да уважава труда и мерака на другите).

    Уважавам всички, които дават гас ... клавиатурните мишки не ги понасям
    Нека пича с БМВ-то, което стартира тая алфа да каже дали не е давал гас ....

  10. #70
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Какво да ти отговарям бе пич ? Ако искаш старт ... единствения начин да си хабя горивото е ако сложиш някои лев !? Няма да си тормоза колата излишно пак да ти пиказвам как падаш с 50 метра ........
    що трябва да слага пари за да се пуснете,че нещо не ми е ясно нали всичко е за спорта и тръпката???ако толкова искаш на пари да зема от брат ми супрата и да сложиме по някои лев ако искаш и тя не е мн наточена само че бтат ми ще си я кара но да знаеш че само с някои лев няма да минеш
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


  11. #71
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Какво да ти отговарям бе пич ? Ако искаш старт ... единствения начин да си хабя горивото е ако сложиш някои лев !? Няма да си тормоза колата излишно пак да ти пиказвам как падаш с 50 метра ........
    Нещо май си противоречиш? Доколкото прочетох тука беше написал:
    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Заставайте всичките ..... аман от форумни състезатели излизам на всичко което се движи на Бояна ....
    Чакам предложения .....
    Ето човека ти иска реванш и те кани отново, защо се ослушваш като глухо прасе? Или си търсиш по-слаби опоненти май?

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Уважавам всички, които дават гас ... клавиатурните мишки не ги понасям
    Айде де... ? И ние не понасяме клавиатурни мишки. Вече 2 дена лаеш тука за опонент и сега се дърпаш, като отново те кани sof_bg. Мислиш си , че късмета ще ти изневери тоя път ли?
    Last edited by RoMAN; 18-03-2010 at 14:45.

  12. #72
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    пак да питам щот не си ми отговорил
    имаш ли път към Пловдив да я
    тестваме хондата и задължително ли е
    да бъда с алфа ?
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  13. #73
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Нещо май си противоречиш? Доколкото прочетох тука беше написал:

    Ето човека ти иска реванш и те кани отново, защо се ослушваш като глухо прасе? Или си търсиш по-слаби опоненти май?



    Айде де... ? И ние не понасяме клавиатурни мишки. Вече 2 дена лаеш тука за опонент и сега се дърпаш, като отново те кани sof_bg. Мислиш си , че късмета ще ти изневери тоя път ли?

    Абе вие ебавате ли се с мене бе ???? Айде чакам я довечера алфата на бояна за старт 0-220 и ще има човек който снима да видиш защо не искам старт .......... щото разликата ще е грозна тая кола не върви за това не искам старт с нея като ми е ясно колко много , много ще припадне .......
    Пак казвам старт вече имаше и тя падна с мноооооооооооооооооооого !!!!!

  14. #74
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    160

    Default

    Момчето с печката ти поиска летящ старт, не от място! Много добре знаеш кой съм и хич не ти прави чест да се държиш така, още повече че винаги съм бил приятелски настроен и дори съм ти и помагал... както и да е - никой не казва че хондата не върви, но не е и "чиста". Разбери - дразни не друго, а арогантното поведение към колегите от форума. Чакам да сглобиш другата бегачка да я видиме, че вече супри, скайове ми се привиждат на боянско....

  15. #75
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default ре

    Е добре де,що се нервиш?Каза,че се пускаш с всичко на четири колела.Първия път паднах с много от място,слезнахме и ти казах"Евала бате...хондата е изрод".Сега ти искам реванш от летящт старт да се пробваме и ти веднага некви Пари вкара в играта...малко почна да издребняваш ми се струва.На мен ми дреме на капата ще падна от теб или от който и да е било с много или с малко....беше за спорта,а сега стана за пари.


    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Абе вие ебавате ли се с мене бе ???? Айде чакам я довечера алфата на бояна за старт 0-220 и ще има човек който снима да видиш защо не искам старт .......... щото разликата ще е грозна тая кола не върви за това не искам старт с нея като ми е ясно колко много , много ще припадне .......
    Пак казвам старт вече имаше и тя падна с мноооооооооооооооооооого !!!!!
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •