Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 177

Thread: Civic 1.6 vs 145 2.0 16v ???

  1. #31
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Ники, а прочете ли че темата е от миналата година септември.
    А ти прочете ли,че нищо не е правил от тогава(ще ше да се похвали в техния форум)!Не искам да се заяждам или нещо такова просто си лафим!

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    А ти прочете ли,че нищо не е правил от тогава(ще ше да се похвали в техния форум)!Не искам да се заяждам или нещо такова просто си лафим!
    Този потребител и преди съм го хващал, че лъже из Хюндай форума за S Coupe-то си. Специално канеше за гонка един Русенски Хюндай. След време си изгърмя двигателя и се разбра, всъщност че колата му е далече от сток.
    Last edited by RoMAN; 17-03-2010 at 18:43.

  3. #33
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    91

    Default

    Повтарям за последно ... колата има чип , филтър BMC , колектор 4-1 и генерация на 63мм .... всичко друго е СТОК .... мотора НЕ Е отварян и скоро няма да се отваря за да се сложат горепоменатите неща , защото ми трябват доста пари за следващата кола и забавям тунинга по хондата !!!!

    Ясно е ,че ви се ще да е с тунинг ,защото припадъка от кола 1.6 N/A с тунинг +1,2 коня е много болезнен ...
    Сега ще почнете ама колата тежи 800 кила е ама НЕ тежи 800 кила ,а точно 1080 с празен резеровар .... ,а аз никога не карам с под 20-тина литра + това вече има и прилична музика ... така ,че има едни 1120 празна ..... ясно !?

    Та ще се намери ли тунингована 145-ца 2.0 за старт или .....
    Ако не се намери искам СТОК 3.0 GTV пак ще ми е интересно ... са не ми вкарвайте веднага оферта за леко понаправената 3.2 на Бобо .... но в краен случай може и с него на 400м да тестваме...
    Ай със здраве

    ---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Този потребител и преди съм го хващал, че лъже из Хюндай форума за S Coupe-то си. Специално канеше за гонка един Русенски Хюндай, след време си изгърмя двигателя и се разбра, всъщност че колата му е далече от сток.
    Хюндая ми не е сток да .... по него доста неща са сменени , но никога не съм го крил след като ги сложих ... и изгърмя от човешка грешка при мапването след което за 2 дена пак беше сглобен и сега ще тормози много сериозно в началото на сезона само да му пооправя някои дребни неща

  4. #34
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Абе,стига сте писали глупости....Тая Хонда и сток ще разцепи каквато и да е алфа 2.0,а тя не е!Вземете пак да погледнете клипа...

    Бимбо,ти,какво искаш да кажеш,не мога да разбера...Смяташ,че алфа 2.0 ще върви с 330i ли?

    А,собственика на хондата,който се опитва да ни изкара бати будалите,да си търси алфа,която му е в категорията-190-200 коня Пробвай се с ГТВ-то на Бобо...гтв 3.0,не знам да има тук.

    П.П
    Никой не може да знае какво е правено по Хондата.Чувал съм,че не е малко.Мисля,че има и снимки някъде.
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  5. #35
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    триадули имаш ли път към пловдив с която и да е
    кола хондата или хюндая да ги тестваме ?
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  6. #36
    гумаджиичето juli_1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    45
    Posts
    364

    Default

    Quote Originally Posted by 1912 View Post
    триадули имаш ли път към пловдив с която и да е
    кола хондата или хюндая да ги тестваме ?
    Ти проверили дали имаш бинокъл да му дадеш на тоя младеж
    http://www.album.bg/juli_1/images/8639029/


  7. #37
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    събота илизам да настроя и съм готов
    когато ще има гонка кажете къде и кога да дойда

    както искаш ще се бягаме , на литящ на 400
    до тука виждам само едно приемущество
    че си атмосферка и не въртиш толкова гуми
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  8. #38
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    С хонди става ли?
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  9. #39
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by tradiuli View Post
    Има ли в София вървящи 145-ци със друлитрови мотори за един тест със сивик 1.6 ?
    Може да е със всякакъв тунинг без нитро и турбо
    Хондата е със много дребни модове без да е отварян дори капака на клапаните
    http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39481

    На това ако му викаш дребни модове, представям си какви са големите. И чак да не е отварян капака на клапаните, ти май май ни взе за големи шарани.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  10. #40
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Tradiuli,твоята кола не е ли била оригинално с мотор 1.5 и ти си го сменил с този 1.6 160 коня,питам че тия означения на двигателите не са ми много ясни.
    п.с.Имам един колега с 6-та генерация сивик,той ми беше споменал нещо че 1.5 са по-леки и имат разлики в окачването спрямо 1.6 вти,ако съм запомнил добре.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  11. #41
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Tradiuli,твоята кола не е ли била оригинално с мотор 1.5 и ти си го сменил с този 1.6 160 коня,питам че тия означения на двигателите не са ми много ясни.
    п.с.Имам един колега с 6-та генерация сивик,той ми беше споменал нещо че 1.5 са по-леки и имат разлики в окачването спрямо 1.6 вти,ако съм запомнил добре.
    Мдааа,и аз поразпитах за този отворко и ми казаха същото че колата му е била 1.5 и е сменял мотора.Просто няма такъв комплексар!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  12. #42
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Много се извинявам за това което ще напиша,НО вече става супер тъпо и конфузно!Рибата ви предлага вече за незнам кой път замерване и вие само пишете какви ли не глупости..............!

    Това е клип на Хондата с 330и сток (на Maxo),колата от която се снима е 540и!
    http://www.youtube.com/watch?v=JVzfMRpjCy4

    Почвам да си мисля,че май не можете да намерите качествен противник на Хондата,и за това само се пише без да се действа(застава на чертата)!Сигурен съм,че и да намерите по-силна кола то Хондето за сверка,Рибата пак е на чертата,ма нещо никой не му се иска да припада от Хонда 1.6!


    Сега знам,че ще ме понападнете,но това което пиша е истината,на Миро колата е силна(безпорен факт),но от точно тази Хонда ще................(вие се сетете)!
    Ако сте точни ще се замерите с Хондата без да се обяснявате кое колко върви,колко е правено и т.н...!


    Поздрави!
    А ти вместо наливаш и говориш що ти не вземеш да се пуснеш със хондата ми само филисовтваш?
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  13. #43
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default ДО tradiuli

    Вече е съвсем ясно че хондата е сток)))даже не е сигурно дали генерация е слагал рибока....така че моята оферта е да ти излизам с RS4-ката,сток нищо не и е пипано,даже не знам дали масло и филтри са и сменяни скоро(така де,тя си е ХАТМОСВЕРКА в твоята категория).Ако ли не искаш,ти излизам с алфата от летящт страрт и те РАЗЦЕПВАМ


    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39481

    На това ако му викаш дребни модове, представям си какви са големите. И чак да не е отварян капака на клапаните, ти май май ни взе за големи шарани.
    Last edited by sof_bg; 17-03-2010 at 22:09.
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  14. #44
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Мдааа,и аз поразпитах за този отворко и ми казаха същото че колата му е била 1.5 и е сменял мотора.Просто няма такъв комплексар!
    що го обиждате , никъде не е криел какъв му е мотора и колко коня е заводксо
    иска момчето да се бяга със алфа
    понеже КуВе тата не са му в категорията заради по малкото коне и повечето килограми му предлагам гонка с мене
    по малка кубатура от него но за сметка на това е с турбина за компесация
    той пък е 1.6 и сгъстен и късоходов за развонтване на обороти
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  15. #45
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Да бе кажи честно,аз онзи Хюндай купе го помня от едно време като се продаваше по нета,преди 5-6 години май беше,дето го е карал преди Хондата,та сега и за Хондата разбирам колко е сток,айде и аз ще сложа на мойта 155 един 2.0,чип,генерация,еър интейк и почвам да "точкувам" наред с най-бързата атмосферна алфа,мухаххаа.Опа-тя колата пак ще си остане стоковица,и евридейка естествено
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •