Results 1 to 5 of 5

Thread: Губя ток !

  1. #1
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default Губя ток !

    Колеги , след случва ми се няколко пъти вече както си карам да изгубя ток . Според мен целия проблем е в имобилаизера , но искам да се допитам и до вас . Случва ми се много рядко , но е неприятно . Както карам , при преминаване през неравности цялото табло започва да премига и да гасне , като с това изгасва и колата и светлините . Спирам . Касетофончето и музиката свирят . Давам на контакт - няма никои . Въртя стартера - върти си като пич , но не пали . Оправих си клемите , и пак продължава да го прави . Нещеш ли без да искам натиснах конзолата от ляво на волана ( реглажа на фаровете ) и колата се оправи . След малко пак изгаснах в движение - натиснах пластмасата там и пак се оправи . Та мисълта ми е къде е дилемата . На алармаджия да ходя да види имобилаизера , или в сервиза да гледаме за хлабава връзка някъде по кабелите .
    ПС : Забравих , колата е 145 1.9 жтд .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  2. #2
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Отиди на ел. техник.Най-вероятно има хлабава връзка в бушонното табло.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  3. #3
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    колега и аз имах подобен проблем ти имаш ли на самия акумолатор плоча на плюса защото на мен проблема ми беше точно от там беше се спукала ими гаснеше всичко в движение провери там за всеки случаи

  4. #4
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Колеги , след случва ми се няколко пъти вече както си карам да изгубя ток . Според мен целия проблем е в имобилаизера , но искам да се допитам и до вас . Случва ми се много рядко , но е неприятно . Както карам , при преминаване през неравности цялото табло започва да премига и да гасне , като с това изгасва и колата и светлините . Спирам . Касетофончето и музиката свирят . Давам на контакт - няма никои . Въртя стартера - върти си като пич , но не пали . Оправих си клемите , и пак продължава да го прави . Нещеш ли без да искам натиснах конзолата от ляво на волана ( реглажа на фаровете ) и колата се оправи . След малко пак изгаснах в движение - натиснах пластмасата там и пак се оправи . Та мисълта ми е къде е дилемата . На алармаджия да ходя да види имобилаизера , или в сервиза да гледаме за хлабава връзка някъде по кабелите .
    ПС : Забравих , колата е 145 1.9 жтд .
    звънни ми .. или ела направо в офиса
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  5. #5
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Стефчо немах нет ... ще мина после през офиса .


    Това да го бяхте писали на лично !
    Спамери гадни!
    Мордохай!
    Last edited by mordohy; 18-03-2010 at 19:51.
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •