Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 166 to 180 of 207

Thread: Опасни и фалшиви носачи!

  1. #166
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Малко снимки на долни носачи Фиорела за 156 от T&N Русе . Кажете мнения , че на нашата агитка не ни вдъхват доверие
    Аз съм на 166-цата с такива вече към 15 000км. Ама 166 май по-принцип издържат доста повече от 156
    166, 2.4 JTD'00

  2. #167
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    И аз бях взел носачи OCAP горни от axm-auto и за 2000км бяха аут. Като ги свалих само дето не паднаха тампоните. После взех и тампони Феби хвалени ми от колега 2000км и те аут. И к`во праим? Даваме си някакви пари и после си блъскаме главите. Ами не говорим за 10лв, та едни тампони само са 40лв, ами труда по смяната, а и дори както в случая сам си ги сменям, времето ядовете?
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  3. #168
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    Аз съм на 166-цата с такива вече към 15 000км. Ама 166 май по-принцип издържат доста повече от 156
    именно!
    Alfa 155 2.0 16v

  4. #169
    започва да се пристрастява atos85's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    65

    Default носачи UK

    Колеги предполагам че и тези ще се окажат ментета!
    Цената им е доста примамлива но и плашещо ниска в сравнение с тези в БГ.

    http://cgi.ebay.co.uk/ALFA-ROMEO-156...item45e91f38a6

    Моля за мнение!
    Last edited by atos85; 25-12-2010 at 22:26.
    Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: Питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  5. #170

    Default

    Quote Originally Posted by atos85 View Post
    Колеги предполагам че и тези ще се окажат ментета!
    Цената им е доста примамлива но и плашещо ниска в сравнение с тези в БГ.

    http://cgi.ebay.co.uk/ALFA-ROMEO-156...item45e91f38a6

    Моля за мнение!
    Нямат шипинг за БГ тия.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #171
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Ако се навиеш можеш да използваш еконт да ти ги доставят, но ще ти струва едно 60-70 лв

    Gulfstream G650 with Italian design...

  7. #172
    започва да се пристрастява atos85's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    65

    Default

    Аз имам човек там който ще ми ги прати номера е дали си струва защото като чета май никой не е доволен от носачи в БГ а цените тук са доста високи в сравнение с тези в UK. А и доста се съмнявам нашите търговци да предлагат нещо по-различно като ценови клас от тези (важното е да спечелят повече) като ни заблуждават с УЖ марка и цената е естествено различна. В момента съм си рециклирал двата носача които са си оригиналните но се замислих за тези като резервен вариант. Като чета предходните мнения все повече се убеждавам че 200лв и нагоре за носач в БГ няма да дам!
    А старите носачи ми ги рециклира (ако може да се каже точно рециклиране) познат като проби ябълките на шарнира и постави гресьорка и напълни с грес (като на 10 000км) ми каза да си ги напълвам отново с грес (шарнирите станаха бетон).Що се отнася за тампоните директно ми ги свали и ми постави такива от 155 мисля че бяха (тези по магазините за 156 и 147 не издържали повече от 4-5к км)а за 155 и цената беше по-ниска и качеството им било по-добро.
    Last edited by atos85; 26-12-2010 at 13:39.
    Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: Питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  8. #173

    Default

    Quote Originally Posted by atos85 View Post
    Що се отнася за тампоните директно ми ги свали и ми постави такива от 155 мисля че бяха (тези по магазините за 156 и 147 не издържали повече от 4-5к км)а за 155 и цената беше по-ниска и качеството им било по-добро.
    Това е изключително добро решение, задния тампон на 156 е много факан по мое мнение, ако не дай си боже се наложи да сваляш за нещо носач, следващото навиване на болтовете в тоя алуминиев тампон могат да прецакат резбата - но пък трябва да се гледа дали тампона е същия диаметър като шийката на носача, където се набива, иначе кофти......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #174
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2010
    Location
    st.zagora
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Немските части са части,ама да са немски.Защо Алфа 33 кара по 300-400 хиляди без да трепне шарнир?-Ами много просто-Лемфьордер Металварен.А ти си прави асоциации не с Полски Тръмбеш,ами и със Слащен!
    За да не спамя ще съм кратък.
    2004 г сменях горен шарнир на опел кадет в автрия,щото не искаха да ми дадат годишен преглед,ако не го сменя ,21евро шарнирното болче в пликче с код.От опел ст.загора ми казаха по телефона 17лв.
    Скъсах жило на съединител купих от опел ст.загора ново за 19лв.ходене до виена и малко градско около 1300км общо и се скъса.Купих от виена жило 53 евро-3 пъти по-дебело въжето и щампата където се съединява въжето с кукичката дето се закача на педала солидно направена,а не лъскава тенекия.Жилото е още здраво на около 90 000км.
    немски части ама да ги купя от австрия,не от БГ.
    brava 1.4 sx
    alfa 156 1.8

  10. #175

    Default

    Леле, докато изчета всичките 12 страници преди да избера носачи се препотих няколко пъти и на всичкото отгоре се обърках още повече... TRW, технорот, фаст и т.н. Не знам какво да взема, ментета, оригинални, знае ли човек на какво ще попадне.
    Имам да сменям 2 горни носача, звъннах до магазина на Стамболийски и вариантите при тях са 3 - Технорот, Фаст и Фраб(или нещо такова), на цена от 78 лв са при тях. Рециклиране, нови, не знам какво да правя?

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  11. #176
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    MOOG засега се държат най-стабилно
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  12. #177

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    MOOG засега се държат най-стабилно
    Нали знаеш че Moog не произвеждат а само пакетират,за тея пари по-добре trw
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  13. #178

    Default

    ориентировъчни цени за TRW, предполагам няма да е като на технорот цената - 78 лв? и от къде да ги взема, за да не са ментаци?

    открих цени за TRW и някакви Delphi, които са малко по-скъпи: http://drive.bg/index.php?ModelId=15...284c360f921735

    пазарувал ли е някой от тук и впечатления за носачите DELPHI, английски пише че са.
    Last edited by Alexius; 28-02-2011 at 21:41.

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  14. #179
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by Alexius View Post
    ориентировъчни цени за TRW, предполагам няма да е като на технорот цената - 78 лв? и от къде да ги взема, за да не са ментаци?
    TRW най-добре!
    Аз смених моите горни. Взех ги с отстъпка, но не помня точната цена, малко над 100лв. ми струваха.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  15. #180

    Default

    Абе те и оригиналните са по 120 ,та .......
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •