Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 268

Thread: Старозагорските борби - дискусии

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Мапни се и веднага си изпушил.......
    Неща стига ми да бия 144+ коня бензин
    Ако се мапна ще трябва да скачам на тебе
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #47

    Default

    Впредвид ситуацията, предполагам разбираш че е не е особенно престижно да се пускам с 136 коньовия вариант.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #48
    Луд умора няма! nmushnikov's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    с. Боздуганово
    Age
    48
    Posts
    479

    Default

    Един поздрав за печиците.
    http://vbox7.com/play:57bdb0e2
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 16V 114 kW + LPG Tartarini - бившата и непрежалима

    Fiat Multipla 1.9jtd 110 hp. - м'глата, вече с полиуретан.

  4. #49
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ферарист как завършва гонката с 146-цата ? Гледам добре се представя
    мойта предна броня беше на метър - два от неговата задна броня (незнам тва как му викате) колата е с олекотен маховик , главата е шлайфана около 0.6 мм и съм с по големи дюзи . Откачена ламбда сонда че с нея е много зян и предпочитам без нея.
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  5. #50
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Неща стига ми да бия 144+ коня бензин
    Ако се мапна ще трябва да скачам на тебе
    ооооо живкоооо!!!нещо си се възгордял ми се струва а????ще се появя някой слънчев ден и на твойто дизелче мисля да му откъсна главата!!!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  6. #51

    Default

    Ти де се губиш бре - появиха се съмнения за шубе, и неща от сорта....дизела злобее....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #52
    започва да се пристрастява Християн's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Стара Загора
    Age
    42
    Posts
    47

    Default

    [QUOTE=Jivko7777;670730]Неща стига ми да бия 144+ коня бензин
    Ей образ,незнам кой си бил.Погледни,че ми тръгваш с половин,а после с една кола преднина и когато аз вече натисках спирачките ти още ми се пънеше.Всъщност кво ще ти се обяснявам...следващата среща идва!

    ---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

    Ето и от мен малко :
    http://www.youtube.com/watch?v=zaKqFBPQ7eg
    http://www.youtube.com/watch?v=NtNiwEtwfWA
    http://www.youtube.com/watch?v=XNcG0XyOR-A
    Last edited by Християн; 23-03-2010 at 12:18.

    1.8 TS - K&N,генерация - права тръба + спортно гърне,леко изпилена глава /до клапаните/

  8. #53

    Default

    Quote Originally Posted by assassin's View Post
    ооооо живкоооо!!!нещо си се възгордял ми се струва а????ще се появя някой слънчев ден и на твойто дизелче мисля да му откъсна главата!!!
    Еми аз от кога чакам, бях се подготвил за тази седмица тебе те няма...Иначе главата с 5 врата трудно се къса За това ако искаш гонка, най-много другата седмица

    Quote Originally Posted by Християн View Post
    Ей образ,незнам кой си бил.Погледни,че ми тръгваш с половин,а после с една кола преднина и когато аз вече натисках спирачките ти още ми се пънеше.Всъщност кво ще ти се обяснявам...следващата среща идва!
    Айде другия път ще се гоним от най-долу за да направим 400м, а не както сега 250м, за които дори пак те издърпвам, а сега сам си представи какво ще се случи ТС на 400 Точно ще видиш как след 120 км, каква разлика ще ти се образува То иначе ебаси гонката правим от 30-110, 120, ама както ида е Пък и сега да се оправдаваш не мисля че е редно при положение че си повече коне, по-малко кг, и колата въобще не ти е сток, пък и си бензин все пак Пък и на всичкото отгоре ти тръгнах на 2 на 1750 оборота, да не кажеш тоя в як бустец...Ама айде стига толкова не ми се заяжда или говори, аз веднъж да се пусна и то пак ти казвам, колко ти отказвах, точно заради това за да не стават после дразги, за това ще се пускам с хора с които няма се дразним...Например с assassin's че трябва реванш да си взема че ме отупа преди година с много
    Last edited by Jivko7777; 23-03-2010 at 12:22.
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #54
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Неща стига ми да бия 144+ коня бензин
    Ако се мапна ще трябва да скачам на тебе
    Живко тая седмица си с мен.Аз съм 140 К.с. и дилянчо ще направя един реванш и наи важната гонка за мен ще е с Арбалов
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  10. #55
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Еми аз от кога чакам, бях се подготвил за тази седмица тебе те няма...Иначе главата с 5 врата трудно се къса За това ако искаш гонка, най-много другата седмица



    Айде другия път ще се гоним от най-долу за да направим 400м, а не както сега 250м, за които дори пак те издърпвам, а сега сам си представи какво ще се случи ТС на 400 Точно ще видиш как след 120 км, каква разлика ще ти се образува То иначе ебаси гонката правим от 30-110, 120, ама както ида е Пък и сега да се оправдаваш не мисля че е редно при положение че си повече коне, по-малко кг, и колата въобще не ти е сток, пък и си бензин все пак Пък и на всичкото отгоре ти тръгнах на 2 на 1750 оборота, да не кажеш тоя в як бустец...Ама айде стига толкова не ми се заяжда или говори, аз веднъж да се пусна и то пак ти казвам, колко ти отказвах, точно заради това за да не стават после дразги, за това ще се пускам с хора с които няма се дразним...Например с assassin's че трябва реванш да си взема че ме отупа преди година с много
    добре бе "нафтови печки" ДИЗЕЛИТЕ НАИСТИНА ВЪРВЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ОЧАКВАНИЯТА МИ !!! Но Живко прекалява , бил по тежък ОТКЪДЕ ИДВА РАЗЛИКАТА в килограмите??? разликата идва от по големия ти двигател 5 цилиндров ТУРБО дизел ИНТЕРКУЛЕР ! АЗ нямам нищо против да сложа 100 кила ТУРБО оборудване (може и 2 турбини) и да ти натяквам после че сме с еднакви кила а те бия с 5 коли догоре
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  11. #56
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Quote Originally Posted by didko_boy View Post
    добре бе "нафтови печки" ДИЗЕЛИТЕ НАИСТИНА ВЪРВЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ОЧАКВАНИЯТА МИ !!! Но Живко прекалява , бил по тежък ОТКЪДЕ ИДВА РАЗЛИКАТА в килограмите??? разликата идва от по големия ти двигател 5 цилиндров ТУРБО дизел ИНТЕРКУЛЕР ! АЗ нямам нищо против да сложа 100 кила ТУРБО оборудване (може и 2 турбини) и да ти натяквам после че сме с еднакви кила а те бия с 5 коли догоре
    Има и един друг момент.Летящия старт доста помага на дизелите

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by IrinArbalov View Post
    Живко тая седмица си с мен.Аз съм 140 К.с. и дилянчо ще направя един реванш и наи важната гонка за мен ще е с Арбалов
    С пичове като теб гонка винаги ще направя щом е за шоуто, да ме отупаш едно хубаво Пък с Арбалов там работата не знам вече
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #58
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    ако успея нещо за тази седмица което мн не ми се вярва,ще се появя!просто нещата при мен се развиха в една друга посока и няма да се появявам толкова често!има време и за гонки и за всичко!дизелите тренирайте,щото ще дойде мъртвия бензин и ще му гледате лехата отзад с детелини!Миленски чувам на едно място че мой да биеш само 1.8 сток по сток от мойто няма скоро ще пробваме кораба!всички ипосани бензини и вие се стягайте че незнаете кво съм ви приготвил,Ники с теб трябва да я пусна че да ме укротиш най накрая и да си затворя устата!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by kokless View Post
    Има и един друг момент.Летящия старт доста помага на дизелите
    Абсолютно - при 2к обм бенза почва една да се наема, докато дизела е почни на средата.....
    Иначе тая седмица ако Трайко е свободен ще го викам да кара двойката, аз да съм в 2.5, че ме гложди нещо.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #60
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by assassin's View Post
    ако успея нещо за тази седмица което мн не ми се вярва,ще се появя!просто нещата при мен се развиха в една друга посока и няма да се появявам толкова често!има време и за гонки и за всичко!дизелите тренирайте,щото ще дойде мъртвия бензин и ще му гледате лехата отзад с детелини!Миленски чувам на едно място че мой да биеш само 1.8 сток по сток от мойто няма скоро ще пробваме кораба!всички ипосани бензини и вие се стягайте че незнаете кво съм ви приготвил,Ники с теб трябва да я пусна че да ме укротиш най накрая и да си затворя устата!
    ОЩЕ един надъхан РАЦЕР хахахахаха
    пийте си бирата чукайте жените а кой с една броня отпред кой отзад все тая МИР ВАМ
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •