Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 268

Thread: Старозагорските борби - дискусии

  1. #61
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    аз несъм надъхан е,аз когато се пусках другите седяха и гледаха,от 10 старта на коли мойта е била на 9 от тях!просто тука усещам че има мн пипани коли дето мн вървят и със моя сток ш взема да нашамаря някой,че тогава кво ш правим?който е навит с мен кво ще кажете СТАРТ ОТ МЯСТО за дизелите не летящ??да ви видим тогава колко вървят,тя и баба знае така от летящ!!!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  2. #62
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by assassin's View Post
    аз несъм надъхан е,аз когато се пусках другите седяха и гледаха,от 10 старта на коли мойта е била на 9 от тях!просто тука усещам че има мн пипани коли дето мн вървят и със моя сток ш взема да нашамаря някой,че тогава кво ш правим?който е навит с мен кво ще кажете СТАРТ ОТ МЯСТО за дизелите не летящ??да ви видим тогава колко вървят,тя и баба знае така от летящ!!!
    Брои мен.Бес туи ти знае мноо устата да я затворя пак знае ли се може и да падна. Ама няма никво значение важното е да става шоу няма значение кои паднал кои бил

    ---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:13 ----------

    Диляне да ми донесеш филтъра.

    ---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:15 ----------

    Ферариста кога ще е удобно да доида да ти открадна очилата хахахаха
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  3. #63
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Ирине на старт от място срещу Стайко може да паднеш неговия хайван НЕ ВЪРТИ направо тръгва , нагоре незнам какво ще става
    филтъра може още тази вечер да го домъкна
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  4. #64
    започва да се пристрастява Християн's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Стара Загора
    Age
    42
    Posts
    47

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Еми аз от кога чакам, бях се подготвил за тази седмица тебе те няма...Иначе главата с 5 врата трудно се къса За това ако искаш гонка, най-много другата седмица



    Айде другия път ще се гоним от най-долу за да направим 400м, а не както сега 250м, за които дори пак те издърпвам, а сега сам си представи какво ще се случи ТС на 400 Точно ще видиш как след 120 км, каква разлика ще ти се образува То иначе ебаси гонката правим от 30-110, 120, ама както ида е Пък и сега да се оправдаваш не мисля че е редно при положение че си повече коне, по-малко кг, и колата въобще не ти е сток, пък и си бензин все пак Пък и на всичкото отгоре ти тръгнах на 2 на 1750 оборота, да не кажеш тоя в як бустец...Ама айде стига толкова не ми се заяжда или говори, аз веднъж да се пусна и то пак ти казвам, колко ти отказвах, точно заради това за да не стават после дразги, за това ще се пускам с хора с които няма се дразним...Например с assassin's че трябва реванш да си взема че ме отупа преди година с много
    Кой ти се оправдава бе? Тръгнал на 2ра,тежък бил-няма значение.Важен е финала.Няма да ми говориш глупости.Погледни хубаво клипчетата!Нямаше да се заяждам с теб,ако не бяха приказките ти.Да си чул да кажа нещо за някой друг?Паднах от всички.Колите им са по-бързи-Браво!Всичко се поправя.Нещата се променят.

    1.8 TS - K&N,генерация - права тръба + спортно гърне,леко изпилена глава /до клапаните/

  5. #65
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Тои стаико си знае. Нали е казанлъшки бек хахахахаха
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  6. #66
    започва да се пристрастява Християн's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Стара Загора
    Age
    42
    Posts
    47

    Default

    Момчета,отупаха ни дизелите като брашняни чували и започнахме война по между си.Не трябва толкова бързо да се предаваме.Войната сега започва.
    Last edited by Християн; 23-03-2010 at 18:07.

    1.8 TS - K&N,генерация - права тръба + спортно гърне,леко изпилена глава /до клапаните/

  7. #67
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by Християн View Post
    Момчета,отупаха ни дизелите като брашняни чували и започнахме война по между си.Не трябва толкова бързо да се предаваме.Войната сега започва.
    Мислиш ли че ме интерсува че ме е бил някои или аз съм бил аз се пускам за да си правя шоу не за друго не ме вълнува, с всеки мога да се пусна не ми е проблем, че ще падна.
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by Християн View Post
    Кой ти се оправдава бе? Тръгнал на 2ра,тежък бил-няма значение.Важен е финала.Няма да ми говориш глупости.Погледни хубаво клипчетата!Нямаше да се заяждам с теб,ако не бяха приказките ти.Да си чул да кажа нещо за някой друг?Паднах от всички.Колите им са по-бързи-Браво!Всичко се поправя.Нещата се променят.
    Абе пич какво се хващаш толкова много не виждаш ли че всички тука само се майтапим и се базикаме Аз нали виждаш не съм гонкаджия, аз дори и на тебе отказвах ама имаше мерак и затова се пуснах
    Пък кой паднал, кой бил важното е да се събираме и забавляваме
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #69
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Quote Originally Posted by Християн View Post
    Тръгнал на 2ра...
    Нали се сещаш какво ще стане ако дизел тръгне на 1-ва?Ускорява мощно до 27-28км/ч и втора

  10. #70

    Default

    Аз така като киризя отстрани, мисля че остава да се разберете коя 1.8ТС е най - арна, другото е ясно.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #71
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by Християн View Post
    Момчета,отупаха ни дизелите като брашняни чували и започнахме война по между си.Не трябва толкова бързо да се предаваме.Войната сега започва.
    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз така като киризя отстрани, мисля че остава да се разберете коя 1.8ТС е най - арна, другото е ясно.....
    Мисля че е ясно коя е :Д :Д :Д
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by Християн View Post
    Момчета,отупаха ни дизелите като брашняни чували и започнахме война по между си.Не трябва толкова бързо да се предаваме.Войната сега започва.
    Аз да присъствам ли в уравнението......плюс това все пак като се боднеш до мапнато жтд дето сток е 140, или 150 коня, и си стоков ТС, въпроса не е ДАЛИ, а С КОЛКО......предницата на Коцето е на метър и нещо назад докато включа трета, но оттам ако има още 100 метра и ме е отвял, все пак 150 коньовия дизел става към 190-200 след мапване, 140-ката гони 175-185 коня след мап, аз съм чак радостен че поне първия вариант успявам да удържа.....ся изключвам фактори като 18ки джанти, 95 бензин, летящ старт щото по едни параграфи аз съм на далавера, по други дизела.....говорим за фактор тегло......
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 23-03-2010 at 19:41.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #73
    Луд умора няма! nmushnikov's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    с. Боздуганово
    Age
    48
    Posts
    479

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    говорим за фактор тегло......
    Искал си май да се теглим (на кила)?
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 16V 114 kW + LPG Tartarini - бившата и непрежалима

    Fiat Multipla 1.9jtd 110 hp. - м'глата, вече с полиуретан.

  14. #74

    Default

    Quote Originally Posted by nmushnikov View Post
    Искал си май да се теглим (на кила)?
    Абсолютно, на кантар дето тегли старо желязо не мога да имам вяра, най - добра представа за тва колко съм слязал е да се претегля аз, и веднага една стокова двойка след мен....и да видя разликата....така че някой ден ще те хващам за ушите, разтоварвам ти излишното при Арбала да го пази, и отиваме на кантара зад тях дето е......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #75
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by nmushnikov View Post
    Искал си май да се теглим (на кила)?
    На кила ще ви бия с малки изклучения.Те знаят кой :Д :Д :Д
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •