Page 14 of 44 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 196 to 210 of 655

Thread: Какво не харесвам в 156-цата?

  1. #196
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Не ми харесва , че не се затварят вратите с лекота Нищожно е , но ме дразни , а и прави лошо впечатление на мацките . Това съм го срещал при всички 156ци , в които съм сядал .
    Не ми харесва комбинацията родни пътища и "хубави" части по магазиините . Както всички знаем , капризни са хубавиците от към качествени носачи
    Като са рагулирани добре си се затварят много лесно дори.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #197

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Споко, и на седана се маневрира главно на огледала.
    Мен ако изобщо нещо не ме кефи в колата, тва е, че люкът не се затваря, когато колата не е на контакт и съответно всеки път гася, виждам, че е отворен, пак ключа на контакт и така. Можеха да го направят като прозорците, да има ток известно време и след като извадиш ключа.
    странно ми е малко.. приятелката ми има VW POLO и на него докато не се отворят вратите може да се отварят и затварят прозорците... на моята алфа не може така и много ме е яд.. сега виждам пишете че може? как става това?

  3. #198
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Quote Originally Posted by rankovtsv View Post
    странно ми е малко.. приятелката ми има VW POLO и на него докато не се отворят вратите може да се отварят и затварят прозорците... на моята алфа не може така и много ме е яд.. сега виждам пишете че може? как става това?
    Tва го могат 156ци след 2002година само. Преди това още не са открили топлата вода.
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  4. #199

    Default

    жалко тогава, това найстина е недостатък

  5. #200

    Default

    Забелязах , че всичката вода влиза вътре ако прозореца ми е леко отворен при дъжд. И дори да не вали, миейки си стъклото, чистачките така завихрят водата, че пак вътре

  6. #201
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    Tва го могат 156ци след 2002година само. Преди това още не са открили топлата вода.
    Тея от 2002ра го могат, да, но изобщо не е достатъчно като време...ако джама ти е до долу, и на 1/2 не можеш да го качиш, врътнеш ли ключа....можеш само да дозатвориш някой друг сант...

    Мен ме дразни, че много малко фейски са с ксенон...карам 2.4 фейс, дето и мляко дава дето се вика, ама няма ксенон....само 2 съм видял досега с фабричен :S
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  7. #202

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Тея от 2002ра го могат, да, но изобщо не е достатъчно като време...ако джама ти е до долу, и на 1/2 не можеш да го качиш, врътнеш ли ключа....можеш само да дозатвориш някой друг сант...

    Мен ме дразни, че много малко фейски са с ксенон...карам 2.4 фейс, дето и мляко дава дето се вика, ама няма ксенон....само 2 съм видял досега с фабричен :S
    Не е болка за умиране кеф ти ксенон за 100-150-200лв
    Моята е 99, но има ксенон, затова действай
    156 2.4JTD 136+ PS

  8. #203
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Друго си е фабричното.....
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  9. #204
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Друго си е фабричното.....
    Съвсем друго си е. Абе има си доста трески за дялане колицата, ама то е защото е "спортна натура" Колегата Satanism поне има борд компютър и круиз контрол(надявам се).
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  10. #205
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    Съвсем друго си е. Абе има си доста трески за дялане колицата, ама то е защото е "спортна натура" Колегата Satanism поне има борд компютър и круиз контрол(надявам се).
    Хаха, да, така е....и други благинки има, само 1 ксенон ми липсва на мене...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  11. #206
    Заклет сектант RokFort's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    гр.Добрич
    Age
    36
    Posts
    115

    Default

    Не харесвам това ,че като остане с по малко бензин в резервоара и я паркирам под наклон не мога да я запаля....

  12. #207
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default за недостатъците

    За това при наклона си прав, ако е с носа надолу, показва че няма бенз и понякога и мойта не ще да запали. Откакто го установих това, никога не я оставям с малко бензин.
    Това че не се затварят вратите леко, не съм съгласен че се отнася за всички коли от модела. Моя седан е 97', претендирам че е накъм 500к реални някъде, но вратите и отпред и отзад се хлопват много лекичко, с един приятен звук "хлоп" като на нова кола и без усилие.
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

  13. #208

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    Tва го могат 156ци след 2002година само. Преди това още не са открили топлата вода.
    А Фиат с Типо са открили "топлата вода", но не са дали рецептата на сестричето

  14. #209
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by cyberhill View Post
    А Фиат с Типо са открили "топлата вода", но не са дали рецептата на сестричето
    Tи зае*и там е и по-хубава системата.Ако е отворена вратата и без контакт се командват прозорците.
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  15. #210
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Че това и на Дедра от амнайста съм го виждал... ама за нас нема.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

Page 14 of 44 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •