Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39

Thread: Проблем с централното заключване

  1. #31
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default

    Доко, а смазахте ли механизма на стъклото със синята грес на пежо дето аз ползвах-3 месеца UV защита сигура, бърсане на стъклото след всеко сваляне и дигане ама таа грес чудо-аз я палих,-гори 2 мин. , гасне и пак си е синя и супермазна...
    блаженни са низшите духом...

  2. #32
    ЗаРиБеНа АлФиСтКа hell_cat's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Велико Търново
    Age
    37
    Posts
    64

    Default

    Не не са я мазали с грес Ама сега нещо въобще не мога да си отварям вратата отвътре, не захапва ужааасс!
    ZaRiBeNa FeNkA

  3. #33
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default

    на мойта жилото се откачаше само след интервенцията на алармаджиите и същата тъпотия докато накрая се разплете и го смених, а може и да е защипано само...не стаава с гадаене-викай аварийната група пак.
    блаженни са низшите духом...

  4. #34
    ЗаРиБеНа АлФиСтКа hell_cat's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Велико Търново
    Age
    37
    Posts
    64

    Default

    Quote Originally Posted by mayhem View Post
    на мойта жилото се откачаше само след интервенцията на алармаджиите и същата тъпотия докато накрая се разплете и го смених, а може и да е защипано само...не стаава с гадаене-викай аварийната група пак.
    Ох баси цирка с тая врата
    ZaRiBeNa FeNkA

  5. #35
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Мда, този път пробвай с палачинки
    Доко много ги кльопа
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Мда, този път пробвай с палачинки
    Доко много ги кльопа
    Хахаха и фантичка с кафенце хахаха
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

  7. #37
    младши алфист
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Девня
    Posts
    2

    Default

    Quote Originally Posted by hell_cat View Post
    Благодаря ти, ще пробвам да разглобя сама вратата и да сменя тая машинка, то и машинката на стъклото ми е за смяна на тая врата, но там не знам дали ще мога сама да се справя А може и някой колега от Бургас на който му се занимава и разбира да ми помогне...
    Здавейте!

    Относно машинката лесно се сменя-сам си я сменях не е толкова трудно!!!

  8. #38

    Default

    ХА ХА ХА май не съм единствената жена която сама ремонтира GTV-то си. И аз днес сменях тая тъпа пружинка. Смъкнах си лаптопа в колата и по снимките на колегата си отворих и разглобих вратата. Пружинката беше счупена на 3 части Гледах, умувах, търсех по всички магазини за авточасти и железарии но без успех. Накрая ме хвана яд и реших проблема рационално поне за сега - направих си я от една "биковита тел" като е навих с клещите на отверката , сложих я и стана бонбон Но забелязах нещо друго - жилото влиза в една метална дупка и накрая трябва да е имало нещо да го застопори - какво ли е то??????? Намерих част от някаква пластмаса но не знам какво е, а да разглобя и другата врата за да видя какво е не ми се мисли. За сега съм сложила главата на една свинска опашка, накрая увих жилото с ластичка за коса и държи за сега, но ще съм много благодарна някои ако ми каже или ми снима това чудо дето държи жилото да не излиза от дупката или да ми предложи друг по добър и дълготраен вариант.

  9. #39

    Default

    Аз имах същия проблем. Направих си пружинка както и ти и така карам вече 3-4 години, а жилото го омотах със тънка медна тел и нямам проблеми. После намерих контри ама не ми се занимава да я сложа- поне докато не се наложи. Търси ги някъде където се продават щипки и тапички за табла и тапицерии. Ето снимка какво представлява оригиналната. Click image for larger version. 

Name:	Untitled.jpg 
Views:	17 
Size:	71.8 KB 
ID:	87271

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •