Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Търси се Алфа 156 със.....

  1. #1

    Default Търси се Алфа 156 със.....

    ....стопове като мойте, из района на Стара Загора......
    Снощи някоя гад ми е отмъкнала външната част на вътрешния десен заден стоп, на черната ми кола.....Свален е само външния прозрачен капак, бръкнато е с отверка, стремежа е бил да се свали само капака, надали някой от минаващите цигани дето ги оглеждат ще тръгне да сваля нещо дето и хабер си няма как се сваля, пък е елементарно да се досетиш че целите стопове се свалят отвътре.......с 2 думи целта е била капака на стопа, две мнения няма.......
    В тая връзка някой знае ли откъде да си намеря прозрачен плексиглас да са го изрежа в същата форма, и да правя и двата вътрешни така.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    В Бриколаж.Не знам колко ти трябва, но аз имам едно парче на вилата, около 15/30см., може и да е по-голямо.Ако ти върши работа ще го взема, утре така или иначе ще ходя до там.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #3

    Default

    Вземи го и го метни при сашо да не те тормозя да се срещаме, че надали ще намеря резерва такова, и ще трябва да се правя две, щото не върви другия да го оставя така.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Ок.Ако има промяна ще ти кажа своевременно.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  5. #5
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    мамка му почвам да се оглеждам Ники
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  6. #6

    Default

    Ами незнам ся дали съм ти много в района ама да кажа за Нова Загора! Значи има само една такава с такива стопове и тя е от скоро...Продаваше се в първата автокъща, която се пада в дясно като се влиза в Стара Загора от към Нова Загора, предполагам си спомняте!!! Та я купи едно момче от тука...Но той не е 100%...Ники някой Строзагорец ще е, бах в гада...Ще се оглеждам и аз 156 с кристални, а те са малко...
    Last edited by Jivko7777; 26-03-2010 at 19:44.
    156 2.4JTD 136+ PS

  7. #7
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Някои май ще яде шамари ...
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Ами незнам ся дали съм ти много в района ама да кажа за Нова Загора! Значи има само една такава с такива стопове и тя е от скоро...Продаваше се в първата автокъща, която се пада в дясно като се влиза в Стара Загора от към Нова Загора, предполагам си спомняте!!! Та я купи едно момче от тука...Даже я бях снимал преди седмица някъде...
    .....................
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 26-03-2010 at 22:24.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Поогледай дали вътрешния десен прозрачен капак е някак си не на място, очаква се от долната страна да има поне 3 драскотини където евентуално гадта е забила отверката.....
    Говорих с момчето на него в Стара Загора са му взели единия стоп и някой Старозагорец в момента от Вас двамата се мъчи да си прави комплект...Баси гадовете...
    Last edited by Jivko7777; 26-03-2010 at 19:49.
    156 2.4JTD 136+ PS

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Говорих с момчето на него в Стара Загора са му взели единия стоп и някой Старозагорец в момента от Вас двамата се мъчи да си прави комплект...
    Не разбрах на кого какво са му взели и какво се опитва....???????????????????

    ---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

    Живко, беше пуснал снимки, я ги пусни пак......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #11
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Ферариста я ми пиши после в скаипа мисля че мога да ти помогна
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  12. #12

    Default

    Ся като напипам гадовете от видеото от тук - http://clubalfaromeo.com/forum/showp...63&postcount=1
    ще стане ясно дали имат нещо общо или не, щото мисля че мое и те да са.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #13
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ся като напипам гадовете от видеото от тук - http://clubalfaromeo.com/forum/showp...63&postcount=1
    ще стане ясно дали имат нещо общо или не, щото мисля че мое и те да са.....
    Николай,сигурен съм на 99% ,че на един от трита марсола пръстчетата са ти взели стопа.Това са дебилчета,които от дума не разбират.Ако се сещаш какво искам да ти кажа

  14. #14

    Default

    Мда, мисля като ги напипам, да ги блъфилрам за него.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #15
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    100 % са те ... щом така са се специализирали по твоите коли
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •