Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47

Thread: Съединител

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan View Post
    Снимай и ми покажи разликите!!
    Ще изнеса малко квалифицирана информация, дано ме съдят властите , продължаваме с открии разликите... Само да вметна че реалните снимки не са по различни от тези в каталоза. Сега какъв ще ти е коментара Сашо.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails valeocleaner.JPG   valeocleaner136hp.JPG  
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  2. #17

    Default

    спора е безсмислен и Сашо добре ли след като правиш коли от сумати години да не знаеш каква е разликата и вместо да попиташ се заяждаш и обвиняваш магазините за мошейници.
    Официалната средна цена на Валео за 325-та е 580 лева

    Този съединител се слага предимно на последните 166 и е нормално ако не си го виждал. На колко 166 от 150 коньовите си правил съединители?
    Last edited by ne0; 02-04-2010 at 13:51.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Smile

    Асенов-това че теб са те пре--ли сас кофти съединител не значи че и аз правя така с мойте клиенти - и на Кристоф и на Гиги и на много други съм сменял съединителите с това с което трябва. Ако си много отворен и много невярващ, давай, за всяка 145/146/156/166/159 или каквато си избереш кола от клиентските ми, по 150лв и ти свалям съединителя да се убедиш сам - няма да чакаш много време правя го бързо. Това че не ме познаваш, не ти дава право да правиш такива не на място коментари. Аз знам кой до скоро ти правеше Алфа-та, това не значи че обвинявам майстора защото си спомням че беше добър.

    Колега ( Лисане ) не си прав за съединителите и за кат. им номера. Имам и частите свалени и каталозите с номерата на съединителите. Така че ако и на мене не повярваш ела до сервиза да ти ги покажа, таман ще се запознаем.
    Last edited by gigi; 02-04-2010 at 19:51.

  4. #19
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Аз отивам на Банско,вие си спорете и се правете на майстори!!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan View Post
    Аз отивам на Банско,вие си спорете и се правете на майстори!!
    Да си жив и здрав и клиентите които имаш и те!

    п.с. "лъжеца ако не лъже нарочно не е лъжец а глупак, а глупакът е непобедим" - народна мъдрост
    Last edited by ne0; 03-04-2010 at 03:42.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #21
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Да си жив и здрав и клиентите които имаш и те!

    п.с. "лъжеца ако не е лъже нарочно не е лъжец а глупак, а глупакът е непобедим" - народна мъдрост
    Благодаряяяяяяяяя,и твойте също, Пази си мъдростите за тебе,ако обичаш!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan View Post
    Аз отивам на Банско,вие си спорете и се правете на майстори!!
    Е Сашо кажи има ли разлика или не, в съединителите?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  8. #23
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    И сега какво излезе кой говори глупости???А най лошото е че аз съм далеч от майстор. Демек става ясно че някой друг се прави на майстор а не му е ясна разликата. И освен теб друг никой не спори защото само ти на черното каза бяло, че и накрая се покри вместо да признаеш. Даже не отговори колко коли си пробвал с различните "еднакви" според теб съединители???
    Няма проблем мен ми е все тая, който иска да слага евтиния варянт, но понеже съм го ял тоя реших да обясня за N-ти път. Като се върна може темата и важна да стане та да се знаят разликите. Избора всеки сам го прави според нуждите, но когато е правилно информиран няма изненади.

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    спора е безсмислен и Сашо добре ли след като правиш коли от сумати години да не знаеш каква е разликата и вместо да попиташ се заяждаш и обвиняваш магазините за мошейници.
    Официалната средна цена на Валео за 325-та е 580 лева

    Този съединител се слага предимно на последните 166 и е нормално ако не си го виждал. На колко 166 от 150 коньовите си правил съединители?
    Аз доколкото разбирам Сашо не обвинява магазините, а производителя (Валео), че продават един и същ съединител с различен каталожен номер. И всичко това само и само да ни прибират колкото се може повече пари. Ужас направо...
    Last edited by souze; 02-04-2010 at 21:06.
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  10. #25

    Default

    сори за спама ама блажени са вярващите,
    как може след като се вижда ясно че са обсолютно различни да пишите глупости
    Той Сашо че Ви отвори очите
    Last edited by ne0; 02-04-2010 at 22:32.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #26
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    И сега за моята 166JTD 136 коня излиза че трябва да сложа по скъпия или бъркам нещо.

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by balev64 View Post
    И сега за моята 166JTD 136 коня излиза че трябва да сложа по скъпия или бъркам нещо.
    Абсолютно си прав, колега. Всичко останало е компромис, който струва скъпооо. С една дума, що трябва да караш 15-20 000 км със съединител от 350лв и след това да дадеш още един труд и 650лв за съединител, само защото некой мозък казва че няма проблеми. Аз лично си смених съединителя преди 1000км и сложих от скъпите най-скъпия. Сори ако обиждам някой капацитет обаче за мен истината е една.
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  13. #28
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    А какво ще кажете за съединител от бензинова Капа 20v? Moщността и масата на двете коли са доста близки, даже капата е с някой кон отгоре
    166, 2.4 JTD'00

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    А какво ще кажете за съединител от бензинова Капа 20v? Moщността и масата на двете коли са доста близки, даже капата е с някой кон отгоре
    821325 тоест 166цовия е същия като на Капа 2.0ie Turbo 20v. от бензиновите Ланчии.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  15. #30
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Няма проблем мен ми е все тая, който иска да слага евтиния варянт, но понеже съм го ял тоя реших да обясня за N-ти път. Като се върна може темата и важна да стане та да се знаят разликите. Избора всеки сам го прави според нуждите, но когато е правилно информиран няма изненади.
    Братчето ми глей кво пише в поста на Румен според него не си го бил ял сложил ти е къвто трябва
    А Сашето го оставете той е на банско и кво му дреме да не му е за сефте да се изложи
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •