Results 1 to 2 of 2

Thread: Alfa Romeo се връща в Америка

  1. #1
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default Alfa Romeo се връща в Америка

    Източник: Alfa Romeo

    През 1995 г. марката напусна североамериканския пазар. Само след година нейните модели ще се предлагат от изградената вече дилърска мрежа на Maserati.

    Ръководството на Alfa Romeo потвърди плановете си да се завърне официално на североамериканския пазар след повече от десетгодишно отсъствие там. Това ще се случи не по-рано от 2007 г. Автомобилите ще се предлагат от изградената вече дилърска мрежа на Maserati, като за Alfa Romeo ще бъдат изградени нови търговски площи.
    Първоначално в Северна Америка марката ще бъде представена от три модела - Alfa Romeo 159 в компанията на купето и роудстера Alfa Romeo Brera и Spider. Освен това през 2007 г. в САЩ ще се продлага и известно количество от спортните купета Alfa Romeo 8C Competizione. Напомняме, че моделът ще излезе в ограничен тираж от 500 бройки и е изграден на базата на Maserati Coupe от следващо поколение.

    Агенция Speed Press
    дата: 10.05.2006 г.
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  2. #2
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    благодря колега за информацията надиавам се това да е сигурно и наистина да започнат да продават Алфа Ромео в САщ. Аз живея там и се обадих на един дилър на Мазерати да ги питам по този въпрос но те ме препратиха на тел. секретат и така не ми варнаха обаждането.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •