Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: След дупка, балон, а после :-)

  1. #31
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Мерси колеги, демек като гледам дота и по това което съм чувал, че живота на една гума е 4 години, значи гума на 5 години си е дала фира

    Gulfstream G650 with Italian design...

  2. #32
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Моята Сага приключи с хепи енд

    Застрахователите си платиха 241лв за гумата Аз съм много доволен...Евала "октоподе" машала (застраховката ми е в Лев Инс)
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #33

    Default

    Бре, двеста и кусур кинта, чак не е за вярване.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #34
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Бре, двеста и кусур кинта, чак не е за вярване.....
    Нова е към 300+ в магазините, а те изплащат % от гумата

  5. #35

    Default

    Интересно че застрахователите плащат за несвършената работа на държавата, и то плащат доста, какъв ли е проблема едно застрахователно дружество да осъди държавата че ги ощетява, като не осигурява подходящи условия за застрахованите коли.......мърсолите масово глобяват водачите за "скорост несъобразено с пътните условия, а никой не мое да нахендри държавата за "пътищата, неподходящи за автомобилна употреба".......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #36
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Интересно че застрахователите плащат за несвършената работа на държавата, и то плащат доста, какъв ли е проблема едно застрахователно дружество да осъди държавата че ги ощетява, като не осигурява подходящи условия за застрахованите коли.......мърсолите масово глобяват водачите за "скорост несъобразено с пътните условия, а никой не мое да нахендри държавата за "пътищата, неподходящи за автомобилна употреба".......
    Интересувах се, но не съдят държавата ... за съжаление.
    Явно не смеят, за да не се разделят с лицензи и т.н.
    Тъпа работа - плащаме данъци, винетки, застраховки ... и пак ни ш*б*т

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Интересувах се, но не съдят държавата ... за съжаление.
    Явно не смеят, за да не се разделят с лицензи и т.н.
    Или нещо са си плюли в устите.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #38
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Не знам доколко е вярно, но:
    http://www.dariknews.bg/view_article...icle_id=490352
    ... "щом Столична община само за миналата година е осъдена да плати над 1 милион лева точно заради счупени от дупките коли. Делата са предимно от застрахователи" ...
    Поне според статията застрахователя ти плаща и после си завежда делото срещу общината.
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  9. #39
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Stefo View Post
    Не знам доколко е вярно, но:
    http://www.dariknews.bg/view_article...icle_id=490352
    ... "щом Столична община само за миналата година е осъдена да плати над 1 милион лева точно заради счупени от дупките коли. Делата са предимно от застрахователи" ...
    Поне според статията застрахователя ти плаща и после си завежда делото срещу общината.
    Има ПТП-та, които са по вина на пътя, но дано да ги съдят за джанти и гуми също.
    Тия олигофрени заслужават да плащат по 1 милиард годишно, за да си направят сметка, че по-изгодно ще им бъде да оправят скапаните улици, а не да плащат неустойки.

  10. #40
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    съдят ги и общините си плащат аз си строших кората под двигателя и ми я платиха а прияте ля ми които работи там каза че те после по съдебен ред са си взели парите от столична община така че не са на загуба
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •